BMW C 400 X 2026
Nájdite technické údaje, ceny a recenzie.

&width=60&height=60&bgcolor=rgba_39_42_44_0&mode=crop)
BMW C 400 X 2026 Skúsenosti a hodnotenia odborníkov
Der Horvath
BMW C 400 X je prémiový skúter pre všetkých, ktorí si v každodennom živote cenia predovšetkým agilitu, kvalitný vzhlad a moderné technológie. V mestskom prostredí sa cíti mimoriadne dobre, boduje lahkou ovládatelnostou, kultivovaným motorom a bezpecnostnou výbavou, co je v tejto triede silný argument. Zároven ponúka pre BMW typický štandard spracovania, dizajnu a jazdných zážitkov. Každý, kto hladá praktický, sebavedomý a štýlový skúter na každodenné používanie, nájde v modeli C 400 X velmi harmonický celok.

Kľúčové špecifikácie BMW C 400 X 2026
Motor a pohonný reťazec
| Vŕtanie | 80 mm |
|---|---|
| Zdvih piestu | 69.6 mm |
| Výkon motora | 34 k |
| Otáčky za minútu pri max. výkone | 7500 ot./min. |
| Krútiaci moment | 35 Nm |
| Otáčky za minútu pri krútiacom momente | 5750 ot./min. |
| Kompresný pomer | 11.5 |
| Palivový systém | Vstrekovanie |
| Priemer škrtiacej klapky | 40 mm |
| Štartér | Elektrický |
| Typ spojky | Odstredivá sila |
| Prevodovka | Remeň |
| Typ prevodovky | Variomatic |
| Valce | 1 |
| Zdvihy piestov | Štvortaktný |
| Ventily na valec | 4 |
| Ventily | OHC |
| Chladenie | kvapalina |
| Môže byť obmedzená pre skupinu A2 | Áno |
| Zdvihový objem | 350 cm3 |
Predné odpruženie
| Predné odpruženie | Teleskopická vidlica |
|---|---|
| Priemer | 35 mm |
| Zdvih | 110 mm |
Zadné odpruženie
| Odpruženie | Výkyvné rameno |
|---|---|
| Tlmič | Dual Shock |
| Zdvih | 112 mm |
| Nastavenie | Predpätie |
| Materiál | Hliník |
Podvozok
| Rám | Oceľ |
|---|---|
| Typ rámu | Dvojitá rúrka |
| Uhol sklonu | 63.6 stupne |
| Závlek kolesa | 81 mm |
Predné brzdy
| Typ | Dva disky |
|---|---|
| Priemer | 265 mm |
| Piest | Štyri piesty |
| Uchytenie tlmičov | Pevný strmeň |
Zadné brzdy
| Typ | Kotúč |
|---|---|
| Priemer | 265 mm |
| Piest | Jeden piest |
| Uchytenie tlmičov | Plávajúci strmeň |
Asistenčné systémy
| Pokročilé asistenčné systémy pre jazdca | ABS, ABS v zákrutách, Ride-by-Wire, Kontrola trakcie, Moderná elektronika |
|---|
Rozmery a hmotnosti
| Šírka prednej pneumatiky | 120 mm |
|---|---|
| Výška prednej pneumatiky | 70 % |
| Priemer prednej pneumatiky | 15 palce |
| Šírka zadnej pneumatiky | 150 mm |
| Výška zadnej pneumatiky | 70 % |
| Priemer zadnej pneumatiky | 14 palce |
| Dĺžka | 2200 mm |
| Šírka | 837 mm |
| Výška | 1327 mm |
| Rázvor | 1560 mm |
| Výška sedadla | 775 mm |
| Pohotovostná hmotnosť (s ABS) | 208 kg |
| Objem palivovej nádrže | 12.8 l |
| Maximálna rýchlosť | 129 km/h |
| Skupiny vodičských preukazov | A2 |
| Dojazd | 365 km |
| Kombinované emisie CO2 | 83 g/km |
| Kombinovaná spotreba paliva | 3.6 l/100 km |
| Euro norma | Euro 5+ |
| Maximálna povolená hmotnosť | 412 kg |
Vybavenie
| Vybavenie | Bezkľúčový systém, LED svetlomety, TFT displej, Zásuvka USB, Moderná elektronika, Nabíjanie a napájanie, Komfort, Osvetlenie |
|---|
Najnovšie články 1000PS o BMW C 400 X
Cena BMW C 400 X
BMW C 400 X História
BMW C 400 X 2025

34 k
350 cm3
208 kg
9 584,00 €priemerná trhová cena
BMW C 400 X 2024

34 k
350 cm3
206 kg
9 050,00 €priemerná trhová cena
BMW C 400 X 2023

34 k
350 cm3
195 kg
8 112,00 €priemerná trhová cena
BMW C 400 X 2022

34 k
350 cm3
206 kg
7 677,00 €priemerná trhová cena
BMW C 400 X 2021

34 k
350 cm3
206 kg
6 933,00 €priemerná trhová cena
BMW C 400 X 2020

34 k
350 cm3
204 kg
7 047,00 €priemerná trhová cena
BMW C 400 X 2019

34 k
350 cm3
204 kg
6 102,00 €priemerná trhová cena
BMW C 400 X 2018

34 k
350 cm3
204 kg
FAQ pneumatiky BMW C 400 X
Alternatívy k BMW C 400 X
ČASTO KLADENÉ OTÁZKY (FAQ) BMW C 400 X
- Aká je aktuálna trhová cena modelu BMW C 400 X?
- Aktuálna priemerná trhová cena modelu BMW C 400 X, rok výroby 2024, je 7 300 EUR s priemerným nájazdom 2 731 km.
- Ktorý z nich je lepší? BMW C 400 X alebo Suzuki Burgman 400?
- Tieto dva motocykle môžete porovnať tu. Všetky výhody a nevýhody porovnateľného modelu nájdete tu tade.
- Ako je to s dostupnosťou modelu BMW C 400 X?
- V porovnaní s ostatnými motocyklami typu Scooter je dostupnosť veľmi dobrá. Na trhu je k dispozícii veľmi veľa motocyklov BMW C 400 X.
- Ako stabilná je cena ojazdeného motocykla BMW C 400 X? A čo vývoj cien?
- Ak sa pozrieme na rok výroby 2020, cenová stabilita modelu BMW C 400 X bola v porovnaní s ostatnými motocyklami typu Scooter normálna. Cenový trend v prvom roku bol -3 %, +2 % v druhom roku a -6 % v treťom roku.
- Ako populárny je model BMW C 400 X?
- Na trhu je veľmi veľký dopyt po modeli BMW C 400 X. Výsledky testov tohto modelu sa priemerne často čítajú na platforme 1000PS.
- Aký je zdroj údajov pre obsah tejto stránky?
- Údaje pochádzajú z online časopisu o motocykloch „1000PS“. Spoločnosť 1000PS bola založená v roku 2001. Spoločnosť sídli v Rakúsku. Väčšina obsahu je publikovaná v nemčine Tím však prezentuje aj videá z testov motocyklov v angličtine na YouTube. Tu nájdete 1000PS na Instagrame.
TOP porovnania
BMW C 400 X Obrázky
Zdroj: 1000PS




























