Aprilia RS 125 ABS 2019
Nájdite technické údaje, ceny a recenzie.

Kľúčové špecifikácie Aprilia RS 125 ABS 2019
Motor a pohonný reťazec
| Vŕtanie | 58 mm |
|---|---|
| Zdvih piestu | 47 mm |
| Výkon motora | 15 k |
| Otáčky za minútu pri max. výkone | 10500 ot./min. |
| Krútiaci moment | 10.9 Nm |
| Otáčky za minútu pri krútiacom momente | 8250 ot./min. |
| Štartér | Elektrický |
| Typ spojky | Viaceré doštičky v olejovom kúpeli |
| Prevodovka | Reťaz |
| Počet prevodových stupňov | 6 |
| Valce | 1 |
| Zdvihy piestov | Štvortaktný |
| Chladenie | kvapalina |
| Zdvihový objem | 125 cm3 |
Predné odpruženie
| Predné odpruženie | Obrátená teleskopická vidlica |
|---|
Zadné odpruženie
| Tlmič | Monoshock |
|---|
Predné brzdy
| Piest | Štyri piesty |
|---|---|
| Technológia | radiálny |
Zadné brzdy
| Typ | Kotúč |
|---|---|
| Piest | Jeden piest |
Rozmery a hmotnosti
| Šírka prednej pneumatiky | 100 mm |
|---|---|
| Výška prednej pneumatiky | 80 % |
| Priemer prednej pneumatiky | 17 palce |
| Šírka zadnej pneumatiky | 130 mm |
| Výška zadnej pneumatiky | 70 % |
| Priemer zadnej pneumatiky | 17 palce |
| Dĺžka | 1968 mm |
| Šírka | 760 mm |
| Rázvor | 1353 mm |
| Výška sedadla | 820 mm |
| Pohotovostná hmotnosť | 145 kg |
| Suchá hmotnosť (s ABS) | 135 kg |
| Objem palivovej nádrže | 14.5 l |
| Maximálna rýchlosť | 110 km/h |
| Skupiny vodičských preukazov | A1 |
Cena Aprilia RS 125 ABS
Modelový rok
Aktuálne priemerné trhové ceny
Aprilia RS 125 ABS História
Aprilia RS 125 ABS 2022

15 k
124.2 cm3
135 kg
4 607,00 €priemerná trhová cena
Aprilia RS 125 ABS 2021

15 k
125 cm3
135 kg
4 023,00 €priemerná trhová cena
Aprilia RS 125 ABS 2020

15 k
125 cm3
145 kg
4 953,00 €priemerná trhová cena
Aprilia RS 125 ABS 2019

15 k
125 cm3
145 kg
Aprilia RS 125 ABS 2018

15 k
125 cm3
145 kg
Aprilia RS 125 ABS 2017

15 k
125 cm3
145 kg
FAQ pneumatiky Aprilia RS 125 ABS
- Ktoré pneumatiky v súčasnosti odporúča redakčný tím 1000 PS pre tento model?
Lacné univerzálne zariadenie pre ľahké motocykle
Na každodenné dochádzanie do práce a krátke víkendové jazdy. Športové pneumatiky z druhého radu - dobrý pomer cena/výkon.
Alternatívy k Aprilia RS 125 ABS
ČASTO KLADENÉ OTÁZKY (FAQ) Aprilia RS 125 ABS
- Aká je aktuálna trhová cena modelu Aprilia RS 125 ABS?
- Aktuálna priemerná trhová cena modelu Aprilia RS 125 ABS, rok výroby 2025, je 6 000 EUR s priemerným nájazdom 0 km.
- Ktorý z nich je lepší? Aprilia RS 125 ABS alebo Yamaha R125?
- Tieto dva motocykle môžete porovnať tu. Všetky výhody a nevýhody porovnateľného modelu nájdete tu tade.
- Ako je to s dostupnosťou modelu Aprilia RS 125 ABS?
- V porovnaní s ostatnými motocyklami typu Supersport je dostupnosť normálna. Na trhu je k dispozícii priemerný počet motocyklov Aprilia RS 125 ABS.
- Ako populárny je model Aprilia RS 125 ABS?
- Na trhu je priemerný dopyt po modeli Aprilia RS 125 ABS. Výsledky testov tohto modelu sa priemerne často čítajú na platforme 1000PS.
- Aký je zdroj údajov pre obsah tejto stránky?
- Údaje pochádzajú z online časopisu o motocykloch „1000PS“. Spoločnosť 1000PS bola založená v roku 2001. Spoločnosť sídli v Rakúsku. Väčšina obsahu je publikovaná v nemčine Tím však prezentuje aj videá z testov motocyklov v angličtine na YouTube. Tu nájdete 1000PS na Instagrame.
TOP porovnania
Aprilia RS 125 ABS Obrázky
Zdroj: 1000PS






Zobraziť viac obrázkov






















