Honda CB1100 EX 2018
Nájdite technické údaje, ceny a recenzie.

Kľúčové špecifikácie Honda CB1100 EX 2018
Motor a pohonný reťazec
| Typ motora | Radový |
|---|---|
| Vŕtanie | 73.5 mm |
| Zdvih piestu | 67.2 mm |
| Výkon motora | 90 k |
| Otáčky za minútu pri max. výkone | 7500 ot./min. |
| Krútiaci moment | 91 Nm |
| Otáčky za minútu pri krútiacom momente | 5500 ot./min. |
| Kompresný pomer | 9.5 |
| Palivový systém | Vstrekovanie |
| Štartér | Elektrický |
| Typ spojky | Viaceré doštičky v olejovom kúpeli |
| Zapaľovanie | Tranzistor |
| Prevodovka | Reťaz |
| Typ prevodovky | Radenie prevodových stupňov |
| Počet prevodových stupňov | 6 |
| Valce | 4 |
| Zdvihy piestov | Štvortaktný |
| Ventily na valec | 4 |
| Ventily | DOHC |
| Chladenie | Olej-vzduch |
| Zdvihový objem | 1140 cm3 |
Predné odpruženie
| Predné odpruženie | Teleskopická vidlica |
|---|---|
| Priemer | 41 mm |
| Nastavenie | Predpätie |
Zadné odpruženie
| Odpruženie | Výkyvné rameno |
|---|---|
| Tlmič | Dual Shock |
| Nastavenie | Predpätie |
| Materiál | Oceľ |
Podvozok
| Rám | Oceľ |
|---|---|
| Typ rámu | Dvojitá kolíska |
| Uhol sklonu | 63 stupne |
| Závlek kolesa | 114 mm |
Predné brzdy
| Typ | Dva disky |
|---|---|
| Priemer | 296 mm |
Zadné brzdy
| Typ | Kotúč |
|---|---|
| Piest | Jeden piest |
Asistenčné systémy
| Pokročilé asistenčné systémy pre jazdca | ABS |
|---|
Rozmery a hmotnosti
| Šírka prednej pneumatiky | 110 mm |
|---|---|
| Výška prednej pneumatiky | 80 % |
| Priemer prednej pneumatiky | 18 palce |
| Šírka zadnej pneumatiky | 140 mm |
| Výška zadnej pneumatiky | 70 % |
| Priemer zadnej pneumatiky | 18 palce |
| Dĺžka | 2200 mm |
| Šírka | 830 mm |
| Výška | 1130 mm |
| Rázvor | 1490 mm |
| Výška sedadla | 790 mm |
| Pohotovostná hmotnosť (s ABS) | 255 kg |
| Objem palivovej nádrže | 16.8 l |
| Skupiny vodičských preukazov | A |
Cena Honda CB1100 EX
Modelový rok
Aktuálne priemerné trhové ceny
Honda CB1100 EX História
Honda CB1100 EX 2020

90 k
1140 cm3
255 kg
Honda CB1100 EX 2019

90 k
1140 cm3
255 kg
Honda CB1100 EX 2018

90 k
1140 cm3
255 kg
Honda CB1100 EX 2017

90 k
1140 cm3
255 kg
Honda CB1100 EX 2016
Honda CB1100 EX 2016
90 k
1140 cm3
248 kg
Honda CB1100 EX 2015
Honda CB1100 EX 2015
90 k
1140 cm3
248 kg
Honda CB1100 EX 2014
Honda CB1100 EX 2014
90 k
1140 cm3
248 kg
FAQ pneumatiky Honda CB1100 EX
Alternatívy k Honda CB1100 EX
ČASTO KLADENÉ OTÁZKY (FAQ) Honda CB1100 EX
- Aká je aktuálna trhová cena modelu Honda CB1100 EX?
- Aktuálna priemerná trhová cena modelu Honda CB1100 EX, rok výroby 2020, je 13 050 EUR s priemerným nájazdom 3 333 km.
- Ktorý z nich je lepší? Honda CB1100 EX alebo Kawasaki Z900 RS?
- Tieto dva motocykle môžete porovnať tu. Všetky výhody a nevýhody porovnateľného modelu nájdete tu tade.
- Ako je to s dostupnosťou modelu Honda CB1100 EX?
- V porovnaní s ostatnými motocyklami typu Naked bike je dostupnosť zlá. Na trhu je k dispozícii málo motocyklov Honda CB1100 EX.
- Ako stabilná je cena ojazdeného motocykla Honda CB1100 EX? A čo vývoj cien?
- Ak sa pozrieme na rok výroby 2017, cenová stabilita modelu Honda CB1100 EX bola v porovnaní s ostatnými motocyklami typu Naked bike veľmi dobrá. Cenový trend v prvom roku bol -13 %, -9 % v druhom roku a +20 % v treťom roku.
- Ako populárny je model Honda CB1100 EX?
- Na trhu je priemerný dopyt po modeli Honda CB1100 EX. Výsledky testov tohto modelu sa často čítajú na platforme 1000PS.
- Aký je zdroj údajov pre obsah tejto stránky?
- Údaje pochádzajú z online časopisu o motocykloch „1000PS“. Spoločnosť 1000PS bola založená v roku 2001. Spoločnosť sídli v Rakúsku. Väčšina obsahu je publikovaná v nemčine Tím však prezentuje aj videá z testov motocyklov v angličtine na YouTube. Tu nájdete 1000PS na Instagrame.
TOP porovnania
Honda CB1100 EX Obrázky
Zdroj: 1000PS
























Zobraziť viac obrázkov


















