FB Mondial HPS 125i 2021
Nájdite technické údaje, ceny a recenzie.

Kľúčové špecifikácie FB Mondial HPS 125i 2021
Motor a pohonný reťazec
| Vŕtanie | 58 mm |
|---|---|
| Zdvih piestu | 47 mm |
| Výkon motora | 13.6 k |
| Otáčky za minútu pri max. výkone | 9750 ot./min. |
| Krútiaci moment | 10.5 Nm |
| Otáčky za minútu pri krútiacom momente | 8000 ot./min. |
| Kompresný pomer | 12.6 |
| Palivový systém | Vstrekovanie |
| Štartér | Elektrický |
| Prevodovka | Reťaz |
| Typ prevodovky | Radenie prevodových stupňov |
| Počet prevodových stupňov | 6 |
| Valce | 1 |
| Zdvihy piestov | Štvortaktný |
| Ventily na valec | 4 |
| Ventily | DOHC |
| Chladenie | kvapalina |
| Zdvihový objem | 124.2 cm3 |
Predné odpruženie
| Predné odpruženie | Obrátená teleskopická vidlica |
|---|---|
| Priemer | 41 mm |
| Zdvih | 90 mm |
Zadné odpruženie
| Odpruženie | Výkyvné rameno |
|---|---|
| Tlmič | Dual Shock |
| Zdvih | 90 mm |
Predné brzdy
| Typ | Jeden disk |
|---|---|
| Priemer | 280 mm |
| Piest | Štyri piesty |
| Technológia | radiálny |
Zadné brzdy
| Typ | Kotúč |
|---|---|
| Priemer | 220 mm |
| Piest | Jeden piest |
Rozmery a hmotnosti
| Šírka prednej pneumatiky | 100 mm |
|---|---|
| Výška prednej pneumatiky | 90 % |
| Priemer prednej pneumatiky | 18 palce |
| Šírka zadnej pneumatiky | 130 mm |
| Výška zadnej pneumatiky | 80 % |
| Priemer zadnej pneumatiky | 17 palce |
| Dĺžka | 2016 mm |
| Šírka | 765 mm |
| Výška | 1060 mm |
| Rázvor | 1370 mm |
| Výška sedadla | 790 mm |
| Pohotovostná hmotnosť (s ABS) | 133 kg |
| Objem palivovej nádrže | 9.5 l |
| Skupiny vodičských preukazov | A1 |
Cena FB Mondial HPS 125i
Modelový rok
Aktuálne priemerné trhové ceny
FB Mondial HPS 125i História
FB Mondial HPS 125i 2024

13.6 k
124.2 cm3
133 kg
FB Mondial HPS 125i 2023

13.6 k
124.2 cm3
133 kg
FB Mondial HPS 125i 2022

13.6 k
124.2 cm3
133 kg
FB Mondial HPS 125i 2021

13.6 k
124.2 cm3
133 kg
FB Mondial HPS 125i 2020

13.6 k
124.2 cm3
130 kg
3 205,00 €priemerná trhová cena
FB Mondial HPS 125i 2019

13.6 k
124.2 cm3
130 kg
FB Mondial HPS 125i 2018

13.6 k
124.2 cm3
130 kg
FB Mondial HPS 125i 2017

13.6 k
124.2 cm3
133 kg
FAQ pneumatiky FB Mondial HPS 125i
ČASTO KLADENÉ OTÁZKY (FAQ) FB Mondial HPS 125i
- Aká je aktuálna trhová cena modelu FB Mondial HPS 125i?
- Aktuálna priemerná trhová cena modelu FB Mondial HPS 125i, rok výroby 2024, je 3 620 EUR s priemerným nájazdom 0 km.
- Ktorý z nich je lepší? FB Mondial HPS 125i alebo Brixton Felsberg 125?
- Tieto dva motocykle môžete porovnať tu. Všetky výhody a nevýhody porovnateľného modelu nájdete tu tade.
- Ako je to s dostupnosťou modelu FB Mondial HPS 125i?
- V porovnaní s ostatnými motocyklami typu Naked bike je dostupnosť zlá. Na trhu je k dispozícii málo motocyklov FB Mondial HPS 125i.
- Ako stabilná je cena ojazdeného motocykla FB Mondial HPS 125i? A čo vývoj cien?
- Ak sa pozrieme na rok výroby 2021, cenová stabilita modelu FB Mondial HPS 125i bola v porovnaní s ostatnými motocyklami typu Naked bike normálna. Cenový trend v prvom roku bol -5 %, -9 % v druhom roku a -10 % v treťom roku.
- Ako populárny je model FB Mondial HPS 125i?
- Na trhu je veľký dopyt po modeli FB Mondial HPS 125i.
- Aký je zdroj údajov pre obsah tejto stránky?
- Údaje pochádzajú z online časopisu o motocykloch „1000PS“. Spoločnosť 1000PS bola založená v roku 2001. Spoločnosť sídli v Rakúsku. Väčšina obsahu je publikovaná v nemčine Tím však prezentuje aj videá z testov motocyklov v angličtine na YouTube. Tu nájdete 1000PS na Instagrame.
TOP porovnania
FB Mondial HPS 125i Obrázky
Zdroj: 1000PS





















