Sym Fiddle III 200i 2024
Nájdite technické údaje, ceny a recenzie.

Kľúčové špecifikácie Sym Fiddle III 200i 2024
Motor a pohonný reťazec
| Výkon motora | 12 k |
|---|---|
| Otáčky za minútu pri max. výkone | 7500 ot./min. |
| Palivový systém | Vstrekovanie |
| Štartér | Elektrický, Kop |
| Typ spojky | Odstredivá sila |
| Prevodovka | Remeň |
| Typ prevodovky | Variomatic |
| Valce | 1 |
| Zdvihy piestov | Štvortaktný |
| Ventily na valec | 2 |
| Chladenie | Vzduch |
| Zdvihový objem | 169 cm3 |
Predné odpruženie
| Predné odpruženie | Teleskopická vidlica |
|---|---|
| Priemer | 33 mm |
Zadné odpruženie
| Odpruženie | Kyvné rameno pohonu |
|---|---|
| Tlmič | Monoshock |
Predné brzdy
| Typ | Jeden disk |
|---|---|
| Priemer | 226 mm |
| Piest | Dva piesty |
Zadné brzdy
| Typ | Kotúč |
|---|---|
| Priemer | 220 mm |
| Piest | Jeden piest |
Asistenčné systémy
| Pokročilé asistenčné systémy pre jazdca | ABS |
|---|
Rozmery a hmotnosti
| Šírka prednej pneumatiky | 110 mm |
|---|---|
| Výška prednej pneumatiky | 70 % |
| Priemer prednej pneumatiky | 12 palce |
| Šírka zadnej pneumatiky | 120 mm |
| Výška zadnej pneumatiky | 70 % |
| Priemer zadnej pneumatiky | 12 palce |
| Dĺžka | 1900 mm |
| Šírka | 690 mm |
| Výška | 1355 mm |
| Rázvor | 1325 mm |
| Suchá hmotnosť | 116 kg |
| Objem palivovej nádrže | 6.5 l |
| Skupiny vodičských preukazov | A2 |
| Dojazd | 240 km |
| Kombinované emisie CO2 | 63 g/km |
| Kombinovaná spotreba paliva | 2.7 l/100 km |
Cena Sym Fiddle III 200i
Modelový rok
Aktuálne priemerné trhové ceny
Sym Fiddle III 200i História
Sym Fiddle III 200i 2022

12 k
169 cm3
116 kg
Sym Fiddle III 200i 2021

12 k
169 cm3
116 kg
Sym Fiddle III 200i 2020

12 k
169 cm3
116 kg
Sym Fiddle III 200i 2019

12 k
169 cm3
116 kg
2 173,00 €priemerná trhová cena
Sym Fiddle III 200i 2018

12 k
169 cm3
116 kg
Sym Fiddle III 200i 2017

12 k
169 cm3
116 kg
FAQ pneumatiky Sym Fiddle III 200i
ČASTO KLADENÉ OTÁZKY (FAQ) Sym Fiddle III 200i
- Aká je aktuálna trhová cena modelu Sym Fiddle III 200i?
- Aktuálna priemerná trhová cena modelu Sym Fiddle III 200i, rok výroby 2022, je 2 170 EUR s priemerným nájazdom 1 860 km.
- Ktorý z nich je lepší? Sym Fiddle III 200i alebo Sym Fiddle 125 ABS E5?
- Tieto dva motocykle môžete porovnať tu. Všetky výhody a nevýhody porovnateľného modelu nájdete tu tade.
- Ako je to s dostupnosťou modelu Sym Fiddle III 200i?
- V porovnaní s ostatnými motocyklami typu Scooter je dostupnosť veľmi zlá. Na trhu je k dispozícii veľmi málo motocyklov Sym Fiddle III 200i.
- Ako stabilná je cena ojazdeného motocykla Sym Fiddle III 200i? A čo vývoj cien?
- Ak sa pozrieme na rok výroby 2018, cenová stabilita modelu Sym Fiddle III 200i bola v porovnaní s ostatnými motocyklami typu Scooter zlá. Cenový trend v prvom roku bol -20 %, -9 % v druhom roku a -3 % v treťom roku.
- Ako populárny je model Sym Fiddle III 200i?
- Na trhu je slabý dopyt po modeli Sym Fiddle III 200i.
- Aký je zdroj údajov pre obsah tejto stránky?
- Údaje pochádzajú z online časopisu o motocykloch „1000PS“. Spoločnosť 1000PS bola založená v roku 2001. Spoločnosť sídli v Rakúsku. Väčšina obsahu je publikovaná v nemčine Tím však prezentuje aj videá z testov motocyklov v angličtine na YouTube. Tu nájdete 1000PS na Instagrame.
TOP porovnania
Sym Fiddle III 200i Obrázky
Zdroj: 1000PS


























