Sym GTS 125 Sport 2017
Nájdite technické údaje, ceny a recenzie.

Kľúčové špecifikácie Sym GTS 125 Sport 2017
Motor a pohonný reťazec
| Vŕtanie | 57 mm |
|---|---|
| Zdvih piestu | 48.8 mm |
| Výkon motora | 13.1 k |
| Otáčky za minútu pri max. výkone | 9000 ot./min. |
| Krútiaci moment | 11 Nm |
| Otáčky za minútu pri krútiacom momente | 7000 ot./min. |
| Štartér | Elektrický |
| Typ spojky | Odstredivá sila |
| Zapaľovanie | CDI |
| Prevodovka | Remeň |
| Typ prevodovky | Variomatic |
| Valce | 1 |
| Zdvihy piestov | Štvortaktný |
| Chladenie | kvapalina |
| Zdvihový objem | 124.5 cm3 |
Predné odpruženie
| Predné odpruženie | Teleskopická vidlica |
|---|
Zadné odpruženie
| Odpruženie | Jednoduché výkyvné rameno |
|---|
Zadné brzdy
| Typ | Kotúč |
|---|
Asistenčné systémy
| Pokročilé asistenčné systémy pre jazdca | ABS |
|---|
Rozmery a hmotnosti
| Šírka prednej pneumatiky | 120 mm |
|---|---|
| Výška prednej pneumatiky | 70 % |
| Priemer prednej pneumatiky | 14 palce |
| Šírka zadnej pneumatiky | 140 mm |
| Výška zadnej pneumatiky | 60 % |
| Priemer zadnej pneumatiky | 13 palce |
| Dĺžka | 2160 mm |
| Šírka | 760 mm |
| Výška | 1420 mm |
| Výška sedadla | 760 mm |
| Suchá hmotnosť | 168 kg |
| Objem palivovej nádrže | 12 l |
| Maximálna rýchlosť | 105 km/h |
| Skupiny vodičských preukazov | A1 |
Sym GTS 125 Sport História
Sym GTS 125 Sport 2020

13.1 k
124.5 cm3
168 kg
Sym GTS 125 Sport 2019

13.1 k
124.5 cm3
168 kg
Sym GTS 125 Sport 2018

13.1 k
124.5 cm3
168 kg
Sym GTS 125 Sport 2017

13.1 k
124.5 cm3
168 kg
FAQ pneumatiky Sym GTS 125 Sport
ČASTO KLADENÉ OTÁZKY (FAQ) Sym GTS 125 Sport
- Ktorý z nich je lepší? Sym GTS 125 Sport alebo Sym GTS 125?
- Tieto dva motocykle môžete porovnať tu. Všetky výhody a nevýhody porovnateľného modelu nájdete tu tade.
- Ako je to s dostupnosťou modelu Sym GTS 125 Sport?
- V porovnaní s ostatnými motocyklami typu Scooter je dostupnosť veľmi zlá. Na trhu je k dispozícii veľmi málo motocyklov Sym GTS 125 Sport.
- Ako populárny je model Sym GTS 125 Sport?
- Na trhu je veľmi slabý dopyt po modeli Sym GTS 125 Sport.
- Aký je zdroj údajov pre obsah tejto stránky?
- Údaje pochádzajú z online časopisu o motocykloch „1000PS“. Spoločnosť 1000PS bola založená v roku 2001. Spoločnosť sídli v Rakúsku. Väčšina obsahu je publikovaná v nemčine Tím však prezentuje aj videá z testov motocyklov v angličtine na YouTube. Tu nájdete 1000PS na Instagrame.
TOP porovnania
Sym GTS 125 Sport Obrázky
Zdroj: 1000PS









