Benelli TnT 125
Nájdite technické údaje, ceny a recenzie.

Kľúčové špecifikácie Benelli TnT 125 2026
Motor a pohonný reťazec
| Vŕtanie | 54 mm |
|---|---|
| Zdvih piestu | 54.51 mm |
| Výkon motora | 11.7 k |
| Otáčky za minútu pri max. výkone | 9500 ot./min. |
| Krútiaci moment | 10 Nm |
| Otáčky za minútu pri krútiacom momente | 7000 ot./min. |
| Kompresný pomer | 9.8 |
| Palivový systém | Vstrekovanie |
| Štartér | Elektrický |
| Typ spojky | Viaceré doštičky v olejovom kúpeli |
| Prevodovka | Reťaz |
| Typ prevodovky | Radenie prevodových stupňov |
| Počet prevodových stupňov | 5 |
| Valce | 1 |
| Zdvihy piestov | Štvortaktný |
| Ventily na valec | 4 |
| Ventily | OHC |
| Chladenie | Vzduch |
| Zdvihový objem | 125 cm3 |
Predné odpruženie
| Predné odpruženie | Obrátená teleskopická vidlica |
|---|---|
| Zdvih | 120 mm |
Zadné odpruženie
| Odpruženie | Výkyvné rameno |
|---|---|
| Tlmič | Monoshock |
| Zdvih | 82 mm |
| Materiál | Oceľ |
Podvozok
| Rám | Oceľ |
|---|---|
| Typ rámu | Rúrkový |
Predné brzdy
| Typ | Jeden disk |
|---|---|
| Priemer | 210 mm |
Zadné brzdy
| Typ | Kotúč |
|---|---|
| Priemer | 190 mm |
Rozmery a hmotnosti
| Šírka prednej pneumatiky | 120 mm |
|---|---|
| Výška prednej pneumatiky | 70 % |
| Priemer prednej pneumatiky | 12 palce |
| Šírka zadnej pneumatiky | 130 mm |
| Výška zadnej pneumatiky | 70 % |
| Priemer zadnej pneumatiky | 12 palce |
| Dĺžka | 1770 mm |
| Šírka | 760 mm |
| Výška | 1025 mm |
| Rázvor | 1215 mm |
| Výška sedadla | 785 mm |
| Suchá hmotnosť | 124 kg |
| Objem palivovej nádrže | 7.2 l |
| Skupiny vodičských preukazov | A1 |
| Dojazd | 342 km |
| Kombinované emisie CO2 | 50 g/km |
| Kombinovaná spotreba paliva | 2.1 l/100 km |
| Maximálna povolená hmotnosť | 301 kg |
Cena Benelli TnT 125
Modelový rok
Aktuálne priemerné trhové ceny
Benelli TnT 125 História
Benelli TnT 125 2025

11.7 k
125 cm3
121 kg
Benelli TnT 125 2024

11.7 k
125 cm3
121 kg
2 654,00 €priemerná trhová cena
Benelli TnT 125 2023

11.7 k
125 cm3
121 kg
Benelli TnT 125 2022

11.7 k
125 cm3
121 kg
Benelli TnT 125 2021

11.7 k
125 cm3
121 kg
Benelli TnT 125 2020

11.7 k
125 cm3
121 kg
Benelli TnT 125 2019

11.7 k
125 cm3
121 kg
1 958,00 €priemerná trhová cena
Benelli TnT 125 2018

11.7 k
125 cm3
121 kg
2 089,00 €priemerná trhová cena
Benelli TnT 125 2017

11.7 k
125 cm3
121 kg
FAQ pneumatiky Benelli TnT 125
Alternatívy k Benelli TnT 125
ČASTO KLADENÉ OTÁZKY (FAQ) Benelli TnT 125
- Aká je aktuálna trhová cena modelu Benelli TnT 125?
- Aktuálna priemerná trhová cena modelu Benelli TnT 125, rok výroby 2026, je 3 370 EUR s priemerným nájazdom 0 km.
- Ktorý z nich je lepší? Benelli TnT 125 alebo Honda Monkey 125?
- Tieto dva motocykle môžete porovnať tu. Všetky výhody a nevýhody porovnateľného modelu nájdete tu tade.
- Ako je to s dostupnosťou modelu Benelli TnT 125?
- V porovnaní s ostatnými motocyklami typu Naked bike je dostupnosť zlá. Na trhu je k dispozícii málo motocyklov Benelli TnT 125.
- Ako stabilná je cena ojazdeného motocykla Benelli TnT 125? A čo vývoj cien?
- Ak sa pozrieme na rok výroby 2023, cenová stabilita modelu Benelli TnT 125 bola v porovnaní s ostatnými motocyklami typu Naked bike zlá. Cenový trend v prvom roku bol -12 % a -19 % v druhom roku.
- Ako populárny je model Benelli TnT 125?
- Na trhu je priemerný dopyt po modeli Benelli TnT 125.
- Aký je zdroj údajov pre obsah tejto stránky?
- Údaje pochádzajú z online časopisu o motocykloch „1000PS“. Spoločnosť 1000PS bola založená v roku 2001. Spoločnosť sídli v Rakúsku. Väčšina obsahu je publikovaná v nemčine Tím však prezentuje aj videá z testov motocyklov v angličtine na YouTube. Tu nájdete 1000PS na Instagrame.
TOP porovnania
Benelli TnT 125 Obrázky
Zdroj: 1000PS



















