Piaggio Beverly 300 i.e.S 2017
Nájdite technické údaje, ceny a recenzie.

Kľúčové špecifikácie Piaggio Beverly 300 i.e.S 2017
Motor a pohonný reťazec
| Výkon motora | 22.2 k |
|---|---|
| Otáčky za minútu pri max. výkone | 7250 ot./min. |
| Krútiaci moment | 23 Nm |
| Otáčky za minútu pri krútiacom momente | 5750 ot./min. |
| Typ prevodovky | Automatické |
| Valce | 1 |
| Zdvihy piestov | Štvortaktný |
| Ventily na valec | 4 |
| Chladenie | kvapalina |
| Zdvihový objem | 278 cm3 |
Predné brzdy
| Typ | Jeden disk |
|---|---|
| Piest | Dva piesty |
Zadné brzdy
| Typ | Kotúč |
|---|---|
| Piest | Dva piesty |
Rozmery a hmotnosti
| Šírka prednej pneumatiky | 110 mm |
|---|---|
| Výška prednej pneumatiky | 70 % |
| Priemer prednej pneumatiky | 16 palce |
| Šírka zadnej pneumatiky | 140 mm |
| Výška zadnej pneumatiky | 70 % |
| Priemer zadnej pneumatiky | 14 palce |
| Dĺžka | 2150 mm |
| Šírka | 780 mm |
| Výška | 1190 mm |
| Rázvor | 1535 mm |
| Výška sedadla | 790 mm |
| Pohotovostná hmotnosť | 183 kg |
| Objem palivovej nádrže | 13 l |
| Maximálna rýchlosť | 125 km/h |
| Skupiny vodičských preukazov | A2 |
Piaggio Beverly 300 i.e.S História
Piaggio Beverly 300 i.e.S 2020

21 k
278 cm3
183 kg
Piaggio Beverly 300 i.e.S 2019

21 k
278 cm3
183 kg
Piaggio Beverly 300 i.e.S 2018

22.2 k
278 cm3
183 kg
Piaggio Beverly 300 i.e.S 2017

22.2 k
278 cm3
183 kg
FAQ pneumatiky Piaggio Beverly 300 i.e.S
ČASTO KLADENÉ OTÁZKY (FAQ) Piaggio Beverly 300 i.e.S
- Aká je aktuálna trhová cena modelu Piaggio Beverly 300 i.e.S?
- Aktuálna priemerná trhová cena modelu Piaggio Beverly 300 i.e.S, rok výroby 2025, je 6 520 EUR s priemerným nájazdom 18 453 km.
- Ktorý z nich je lepší? Piaggio Beverly 300 i.e.S alebo Piaggio Beverly 350ie Sport Touring?
- Tieto dva motocykle môžete porovnať tu. Všetky výhody a nevýhody porovnateľného modelu nájdete tu tade.
- Ako je to s dostupnosťou modelu Piaggio Beverly 300 i.e.S?
- V porovnaní s ostatnými motocyklami typu Scooter je dostupnosť zlá. Na trhu je k dispozícii málo motocyklov Piaggio Beverly 300 i.e.S.
- Ako stabilná je cena ojazdeného motocykla Piaggio Beverly 300 i.e.S? A čo vývoj cien?
- Ak sa pozrieme na rok výroby 2018, cenová stabilita modelu Piaggio Beverly 300 i.e.S bola v porovnaní s ostatnými motocyklami typu Scooter dobrá. Cenový trend v prvom roku bol +4 %, +16 % v druhom roku a -9 % v treťom roku.
- Ako populárny je model Piaggio Beverly 300 i.e.S?
- Na trhu je slabý dopyt po modeli Piaggio Beverly 300 i.e.S.
- Aký je zdroj údajov pre obsah tejto stránky?
- Údaje pochádzajú z online časopisu o motocykloch „1000PS“. Spoločnosť 1000PS bola založená v roku 2001. Spoločnosť sídli v Rakúsku. Väčšina obsahu je publikovaná v nemčine Tím však prezentuje aj videá z testov motocyklov v angličtine na YouTube. Tu nájdete 1000PS na Instagrame.
TOP porovnania
Piaggio Beverly 300 i.e.S Obrázky
Zdroj: 1000PS














