Moto Guzzi V7 III Special 2020
Nájdite technické údaje, ceny a recenzie.

Kľúčové špecifikácie Moto Guzzi V7 III Special 2020
Motor a pohonný reťazec
| Typ motora | V |
|---|---|
| Vŕtanie | 80 mm |
| Zdvih piestu | 74 mm |
| Výkon motora | 52 k |
| Otáčky za minútu pri max. výkone | 6200 ot./min. |
| Krútiaci moment | 60 Nm |
| Otáčky za minútu pri krútiacom momente | 4900 ot./min. |
| Kompresný pomer | 10.5 |
| Palivový systém | Vstrekovanie |
| Stupne | 90 |
| Štartér | Elektrický |
| Zapaľovanie | Digitálny |
| Prevodovka | kardan |
| Počet prevodových stupňov | 6 |
| Valce | 2 |
| Zdvihy piestov | Štvortaktný |
| Ventily na valec | 2 |
| Chladenie | Vzduch |
| Zdvihový objem | 744 cm3 |
Predné odpruženie
| Predné odpruženie | Teleskopická vidlica |
|---|---|
| Značka | Marzocchi |
| Priemer | 40 mm |
| Zdvih | 130 mm |
Zadné odpruženie
| Odpruženie | Výkyvné rameno |
|---|---|
| Tlmič | Dual Shock |
| Značka | Marzocchi |
| Zdvih | 93 mm |
| Nastavenie | Predpätie |
| Materiál | Hliník |
Podvozok
| Rám | Oceľ |
|---|---|
| Typ rámu | Dvojitá kolíska |
Predné brzdy
| Typ | Jeden disk |
|---|---|
| Priemer | 320 mm |
| Piest | Štyri piesty |
| Uchytenie tlmičov | Plávajúci strmeň |
| Značka | Brembo |
Zadné brzdy
| Typ | Kotúč |
|---|---|
| Priemer | 260 mm |
| Piest | Dva piesty |
| Značka | Brembo |
Asistenčné systémy
| Pokročilé asistenčné systémy pre jazdca | ABS, Kontrola trakcie |
|---|
Rozmery a hmotnosti
| Šírka prednej pneumatiky | 100 mm |
|---|---|
| Výška prednej pneumatiky | 90 % |
| Priemer prednej pneumatiky | 18 palce |
| Šírka zadnej pneumatiky | 130 mm |
| Výška zadnej pneumatiky | 80 % |
| Priemer zadnej pneumatiky | 17 palce |
| Dĺžka | 2185 mm |
| Šírka | 800 mm |
| Výška | 1100 mm |
| Rázvor | 1445 mm |
| Výška sedadla | 770 mm |
| Suchá hmotnosť (s ABS) | 213 kg |
| Objem palivovej nádrže | 21 l |
| Skupiny vodičských preukazov | A2 |
Cena Moto Guzzi V7 III Special
Modelový rok
Aktuálne priemerné trhové ceny
Moto Guzzi V7 III Special História
Moto Guzzi V7 III Special 2019

48 k
744 cm3
189 kg
7 496,00 €priemerná trhová cena
Moto Guzzi V7 III Special 2018

48 k
744 cm3
189 kg
Moto Guzzi V7 III Special 2017

48 k
744 cm3
189 kg
FAQ pneumatiky Moto Guzzi V7 III Special
ČASTO KLADENÉ OTÁZKY (FAQ) Moto Guzzi V7 III Special
- Aká je aktuálna trhová cena modelu Moto Guzzi V7 III Special?
- Aktuálna priemerná trhová cena modelu Moto Guzzi V7 III Special, rok výroby 2018, je 5 660 EUR s priemerným nájazdom 15 809 km.
- Ktorý z nich je lepší? Moto Guzzi V7 III Special alebo Moto Guzzi V7 Stone?
- Tieto dva motocykle môžete porovnať tu. Všetky výhody a nevýhody porovnateľného modelu nájdete tu tade.
- Ako je to s dostupnosťou modelu Moto Guzzi V7 III Special?
- V porovnaní s ostatnými motocyklami typu Naked bike je dostupnosť zlá. Na trhu je k dispozícii málo motocyklov Moto Guzzi V7 III Special.
- Ako stabilná je cena ojazdeného motocykla Moto Guzzi V7 III Special? A čo vývoj cien?
- Ak sa pozrieme na rok výroby 2021, cenová stabilita modelu Moto Guzzi V7 III Special bola v porovnaní s ostatnými motocyklami typu Naked bike dobrá. Cenový trend v prvom roku bol +8 %, -11 % v druhom roku a -3 % v treťom roku.
- Ako populárny je model Moto Guzzi V7 III Special?
- Na trhu je veľký dopyt po modeli Moto Guzzi V7 III Special.
- Aký je zdroj údajov pre obsah tejto stránky?
- Údaje pochádzajú z online časopisu o motocykloch „1000PS“. Spoločnosť 1000PS bola založená v roku 2001. Spoločnosť sídli v Rakúsku. Väčšina obsahu je publikovaná v nemčine Tím však prezentuje aj videá z testov motocyklov v angličtine na YouTube. Tu nájdete 1000PS na Instagrame.
TOP porovnania
Moto Guzzi V7 III Special Obrázky
Zdroj: 1000PS
























Zobraziť viac obrázkov
















