Yamaha TMAX 2023
Nájdite technické údaje, ceny a recenzie.

Kľúčové špecifikácie Yamaha TMAX 2023
Motor a pohonný reťazec
| Typ motora | Radový |
|---|---|
| Vŕtanie | 70 mm |
| Zdvih piestu | 73 mm |
| Výkon motora | 47.6 k |
| Otáčky za minútu pri max. výkone | 7500 ot./min. |
| Krútiaci moment | 55.7 Nm |
| Otáčky za minútu pri krútiacom momente | 5250 ot./min. |
| Kompresný pomer | 10.9 |
| Palivový systém | Vstrekovanie |
| Štartér | Elektrický |
| Typ spojky | Odstredivá sila |
| Zapaľovanie | Tranzistor |
| Prevodovka | Remeň |
| Typ prevodovky | Automatické |
| Valce | 2 |
| Zdvihy piestov | Štvortaktný |
| Ventily na valec | 4 |
| Ventily | DOHC |
| Chladenie | kvapalina |
| Mazanie | Suchá kľuková skriňa |
| Zdvihový objem | 562 cm3 |
Predné odpruženie
| Predné odpruženie | Obrátená teleskopická vidlica |
|---|---|
| Zdvih | 120 mm |
Zadné odpruženie
| Odpruženie | Výkyvné rameno |
|---|---|
| Tlmič | Monoshock |
| Zdvih | 117 mm |
Podvozok
| Rám | Hliník |
|---|
Predné brzdy
| Typ | Dva disky |
|---|---|
| Priemer | 267 mm |
Zadné brzdy
| Typ | Kotúč |
|---|---|
| Priemer | 282 mm |
Asistenčné systémy
| Pokročilé asistenčné systémy pre jazdca | ABS, Jazdné režimy, Kontrola trakcie |
|---|
Rozmery a hmotnosti
| Šírka prednej pneumatiky | 120 mm |
|---|---|
| Výška prednej pneumatiky | 70 % |
| Priemer prednej pneumatiky | 15 palce |
| Šírka zadnej pneumatiky | 160 mm |
| Výška zadnej pneumatiky | 60 % |
| Priemer zadnej pneumatiky | 15 palce |
| Dĺžka | 2195 mm |
| Šírka | 780 mm |
| Výška | 1415 mm |
| Rázvor | 1575 mm |
| Výška sedadla | 800 mm |
| Pohotovostná hmotnosť (s ABS) | 218 kg |
| Objem palivovej nádrže | 15 l |
| Skupiny vodičských preukazov | A2 |
| Dojazd | 312 km |
| Kombinované emisie CO2 | 112 g/km |
| Kombinovaná spotreba paliva | 4.8 l/100 km |
Vybavenie
| Vybavenie | Konektivita, LED svetlomety, TFT displej, nastaviteľný veterný štítok |
|---|
Najnovšie články 1000PS o Yamaha TMAX
Yamaha TMAX História
Yamaha TMAX 2025

48 k
562 cm3
219 kg
Yamaha TMAX 2024

47.6 k
562 cm3
218 kg
Yamaha TMAX 2023

47.6 k
562 cm3
218 kg
Yamaha TMAX 2022

47.6 k
562 cm3
218 kg
Yamaha TMAX 2018

46.5 k
530 cm3
221 kg
Yamaha TMAX 2017

46.5 k
530 cm3
221 kg
FAQ pneumatiky Yamaha TMAX
Alternatívy k Yamaha TMAX
ČASTO KLADENÉ OTÁZKY (FAQ) Yamaha TMAX
- Aká je aktuálna trhová cena modelu Yamaha TMAX?
- Aktuálna priemerná trhová cena modelu Yamaha TMAX, rok výroby 2025, je 12 610 EUR s priemerným nájazdom 50 km.
- Ktorý z nich je lepší? Yamaha TMAX alebo Yamaha TMAX Tech MAX?
- Tieto dva motocykle môžete porovnať tu. Všetky výhody a nevýhody porovnateľného modelu nájdete tu tade.
- Ako je to s dostupnosťou modelu Yamaha TMAX?
- V porovnaní s ostatnými motocyklami typu Scooter je dostupnosť dobrá. Na trhu je k dispozícii veľa motocyklov Yamaha TMAX.
- Ako stabilná je cena ojazdeného motocykla Yamaha TMAX? A čo vývoj cien?
- Ak sa pozrieme na rok výroby 2019, cenová stabilita modelu Yamaha TMAX bola v porovnaní s ostatnými motocyklami typu Scooter dobrá. Cenový trend v prvom roku bol +6 %, -5 % v druhom roku a +5 % v treťom roku.
- Ako populárny je model Yamaha TMAX?
- Na trhu je priemerný dopyt po modeli Yamaha TMAX. Výsledky testov tohto modelu sa často čítajú na platforme 1000PS.
- Aký je zdroj údajov pre obsah tejto stránky?
- Údaje pochádzajú z online časopisu o motocykloch „1000PS“. Spoločnosť 1000PS bola založená v roku 2001. Spoločnosť sídli v Rakúsku. Väčšina obsahu je publikovaná v nemčine Tím však prezentuje aj videá z testov motocyklov v angličtine na YouTube. Tu nájdete 1000PS na Instagrame.
TOP porovnania
Yamaha TMAX Obrázky
Zdroj: 1000PS








Zobraziť viac obrázkov


















