Mash Scrambler 400 2021
Nájdite technické údaje, ceny a recenzie.

Kľúčové špecifikácie Mash Scrambler 400 2021
Motor a pohonný reťazec
| Výkon motora | 27.6 k |
|---|---|
| Otáčky za minútu pri max. výkone | 6500 ot./min. |
| Palivový systém | Vstrekovanie |
| Štartér | Elektrický, Kop |
| Prevodovka | Reťaz |
| Počet prevodových stupňov | 5 |
| Valce | 1 |
| Zdvihy piestov | Štvortaktný |
| Chladenie | Vzduch |
| Zdvihový objem | 197 cm3 |
Predné odpruženie
| Predné odpruženie | Teleskopická vidlica |
|---|---|
| Priemer | 41 mm |
Predné brzdy
| Typ | Jeden disk |
|---|---|
| Priemer | 280 mm |
Zadné brzdy
| Typ | Kotúč |
|---|---|
| Priemer | 160 mm |
Asistenčné systémy
| Pokročilé asistenčné systémy pre jazdca | ABS |
|---|
Rozmery a hmotnosti
| Šírka prednej pneumatiky | 90 mm |
|---|---|
| Výška prednej pneumatiky | 90 % |
| Priemer prednej pneumatiky | 19 palce |
| Šírka zadnej pneumatiky | 130 mm |
| Výška zadnej pneumatiky | 70 % |
| Priemer zadnej pneumatiky | 18 palce |
| Dĺžka | 2130 mm |
| Šírka | 800 mm |
| Výška | 1190 mm |
| Výška sedadla | 790 mm |
| Pohotovostná hmotnosť (s ABS) | 160 kg |
| Objem palivovej nádrže | 13 l |
| Skupiny vodičských preukazov | A2 |
| Dojazd | 361 km |
| Kombinované emisie CO2 | 84 g/km |
| Kombinovaná spotreba paliva | 3.6 l/100 km |
Mash Scrambler 400 História
Mash Scrambler 400 2022

27.6 k
197 cm3
160 kg
Mash Scrambler 400 2021

27.6 k
197 cm3
160 kg
Mash Scrambler 400 2018

27.6 k
397 cm3
151 kg
Mash Scrambler 400 2017

27.6 k
397 cm3
151 kg
FAQ pneumatiky Mash Scrambler 400
Alternatívy k Mash Scrambler 400
ČASTO KLADENÉ OTÁZKY (FAQ) Mash Scrambler 400
- Aká je aktuálna trhová cena modelu Mash Scrambler 400?
- Aktuálna priemerná trhová cena modelu Mash Scrambler 400, rok výroby 2019, je 3 700 EUR s priemerným nájazdom 8 614 km.
- Ktorý z nich je lepší? Mash Scrambler 400 alebo Royal Enfield Scram 411?
- Tieto dva motocykle môžete porovnať tu. Všetky výhody a nevýhody porovnateľného modelu nájdete tu tade.
- Ako je to s dostupnosťou modelu Mash Scrambler 400?
- V porovnaní s ostatnými motocyklami typu Naked bike je dostupnosť veľmi zlá. Na trhu je k dispozícii veľmi málo motocyklov Mash Scrambler 400.
- Ako stabilná je cena ojazdeného motocykla Mash Scrambler 400? A čo vývoj cien?
- Ak sa pozrieme na rok výroby 2017, cenová stabilita modelu Mash Scrambler 400 bola v porovnaní s ostatnými motocyklami typu Naked bike veľmi dobrá. Cenový trend v prvom roku bol -4 %.
- Ako populárny je model Mash Scrambler 400?
- Na trhu je veľmi slabý dopyt po modeli Mash Scrambler 400.
- Aký je zdroj údajov pre obsah tejto stránky?
- Údaje pochádzajú z online časopisu o motocykloch „1000PS“. Spoločnosť 1000PS bola založená v roku 2001. Spoločnosť sídli v Rakúsku. Väčšina obsahu je publikovaná v nemčine Tím však prezentuje aj videá z testov motocyklov v angličtine na YouTube. Tu nájdete 1000PS na Instagrame.
TOP porovnania
Mash Scrambler 400 Obrázky
Zdroj: 1000PS






















