Montesa 4Ride 2021
Nájdite technické údaje, ceny a recenzie.

Kľúčové špecifikácie Montesa 4Ride 2021
Motor a pohonný reťazec
| Vŕtanie | 78 mm |
|---|---|
| Zdvih piestu | 54.2 mm |
| Výkon motora | 8.6 k |
| Otáčky za minútu pri max. výkone | 4500 ot./min. |
| Krútiaci moment | 17 Nm |
| Otáčky za minútu pri krútiacom momente | 2750 ot./min. |
| Kompresný pomer | 10.5 |
| Palivový systém | Vstrekovanie |
| Štartér | Kop |
| Zapaľovanie | Tranzistor |
| Prevodovka | Reťaz |
| Počet prevodových stupňov | 5 |
| Valce | 1 |
| Zdvihy piestov | Štvortaktný |
| Ventily na valec | 4 |
| Chladenie | kvapalina |
| Zdvihový objem | 259 cm3 |
Predné odpruženie
| Predné odpruženie | Teleskopická vidlica |
|---|---|
| Priemer | 39 mm |
| Zdvih | 199 mm |
Zadné odpruženie
| Odpruženie | Výkyvné rameno |
|---|---|
| Tlmič | Monoshock |
| Uchytenie tlmičov | Pro-Link |
| Zdvih | 170 mm |
| Nastavenie | Kompresia, Prepruženie |
Podvozok
| Rám | Hliník |
|---|---|
| Uhol sklonu | 29 stupne |
Predné brzdy
| Typ | Jeden disk |
|---|---|
| Priemer | 185 mm |
| Piest | Štyri piesty |
Zadné brzdy
| Typ | Kotúč |
|---|---|
| Priemer | 185 mm |
| Piest | Dva piesty |
Rozmery a hmotnosti
| Šírka prednej pneumatiky | 80 mm |
|---|---|
| Výška prednej pneumatiky | 100 % |
| Priemer prednej pneumatiky | 21 palce |
| Šírka zadnej pneumatiky | 120 mm |
| Výška zadnej pneumatiky | 100 % |
| Priemer zadnej pneumatiky | 18 palce |
| Dĺžka | 2035 mm |
| Šírka | 835 mm |
| Výška | 1160 mm |
| Rázvor | 1335 mm |
| Výška sedadla | 905 mm |
| Pohotovostná hmotnosť | 82 kg |
| Objem palivovej nádrže | 4.3 l |
| Maximálna rýchlosť | 80 km/h |
| Skupiny vodičských preukazov | A2 |
| Dojazd | 130 km |
| Kombinované emisie CO2 | 79 g/km |
| Kombinovaná spotreba paliva | 3.3 l/100 km |
Cena Montesa 4Ride
Modelový rok
Aktuálne priemerné trhové ceny
Montesa 4Ride História
Montesa 4Ride 2022

8.6 k
259 cm3
82 kg
8 261,00 €priemerná trhová cena
Montesa 4Ride 2021

8.6 k
259 cm3
82 kg
Montesa 4Ride 2017
Montesa 4Ride 2017
259 cm3
81 kg
Montesa 4Ride 2016

259 cm3
81 kg
FAQ pneumatiky Montesa 4Ride
Alternatívy k Montesa 4Ride
ČASTO KLADENÉ OTÁZKY (FAQ) Montesa 4Ride
- Aká je aktuálna trhová cena modelu Montesa 4Ride?
- Aktuálna priemerná trhová cena modelu Montesa 4Ride, rok výroby 2024, je 7 840 EUR s priemerným nájazdom 0 km.
- Ktorý z nich je lepší? Montesa 4Ride alebo Beta Xtrainer 300?
- Tieto dva motocykle môžete porovnať tu. Všetky výhody a nevýhody porovnateľného modelu nájdete tu tade.
- Ako je to s dostupnosťou modelu Montesa 4Ride?
- V porovnaní s ostatnými motocyklami typu Trial je dostupnosť dobrá. Na trhu je k dispozícii veľa motocyklov Montesa 4Ride.
- Ako stabilná je cena ojazdeného motocykla Montesa 4Ride? A čo vývoj cien?
- Ak sa pozrieme na rok výroby 2017, cenová stabilita modelu Montesa 4Ride bola v porovnaní s ostatnými motocyklami typu Trial dobrá. Cenový trend v prvom roku bol -9 %, -12 % v druhom roku a -2 % v treťom roku.
- Ako populárny je model Montesa 4Ride?
- Na trhu je veľký dopyt po modeli Montesa 4Ride. Výsledky testov tohto modelu sa priemerne často čítajú na platforme 1000PS.
- Aký je zdroj údajov pre obsah tejto stránky?
- Údaje pochádzajú z online časopisu o motocykloch „1000PS“. Spoločnosť 1000PS bola založená v roku 2001. Spoločnosť sídli v Rakúsku. Väčšina obsahu je publikovaná v nemčine Tím však prezentuje aj videá z testov motocyklov v angličtine na YouTube. Tu nájdete 1000PS na Instagrame.
TOP porovnania
Montesa 4Ride Obrázky
Zdroj: 1000PS



Zobraziť viac obrázkov















