Access AMS 4.38 SX 2016
Nájdite technické údaje, ceny a recenzie.

Kľúčové špecifikácie Access AMS 4.38 SX 2016
Motor a pohonný reťazec
| Výkon motora | 38 k |
|---|---|
| Štartér | Elektrický |
| Prevodovka | Reťaz |
| Počet prevodových stupňov | 5 |
| Valce | 1 |
| Zdvihy piestov | Štvortaktný |
| Chladenie | kvapalina |
| Zdvihový objem | 449 cm3 |
Zadné odpruženie
| Odpruženie | Pevná náprava |
|---|
Predné brzdy
| Typ | Jeden disk |
|---|
Zadné brzdy
| Typ | Kotúč |
|---|
Rozmery a hmotnosti
| Priemer prednej pneumatiky | 10 palce |
|---|---|
| Priemer zadnej pneumatiky | 9 palce |
| Dĺžka | 1825 mm |
| Šírka | 1205 mm |
| Výška | 1115 mm |
| Suchá hmotnosť | 236 kg |
| Objem palivovej nádrže | 14 l |
| Skupiny vodičských preukazov | B |
Cena Access AMS 4.38 SX
Modelový rok
Aktuálne priemerné trhové ceny
Access AMS 4.38 SX História
Access AMS 4.38 SX 2019

38 k
449 cm3
219 kg
Access AMS 4.38 SX 2017
Access AMS 4.38 SX 2017
38 k
449 cm3
236 kg
Access AMS 4.38 SX 2016
Access AMS 4.38 SX 2016
38 k
449 cm3
236 kg
ČASTO KLADENÉ OTÁZKY (FAQ) Access AMS 4.38 SX
- Ktorý z nich je lepší? Access AMS 4.38 SX alebo Access AMS 4.38 SM?
- Tieto dva motocykle môžete porovnať tu. Všetky výhody a nevýhody porovnateľného modelu nájdete tu tade.
- Ako je to s dostupnosťou modelu Access AMS 4.38 SX?
- V porovnaní s ostatnými motocyklami typu Quad/ATV je dostupnosť veľmi zlá. Na trhu je k dispozícii veľmi málo motocyklov Access AMS 4.38 SX.
- Ako stabilná je cena ojazdeného motocykla Access AMS 4.38 SX? A čo vývoj cien?
- Ak sa pozrieme na rok výroby 2016, cenová stabilita modelu Access AMS 4.38 SX bola v porovnaní s ostatnými motocyklami typu Quad/ATV veľmi dobrá. Cenový trend v prvom roku bol +4 %.
- Ako populárny je model Access AMS 4.38 SX?
- Na trhu je veľmi slabý dopyt po modeli Access AMS 4.38 SX.
- Aký je zdroj údajov pre obsah tejto stránky?
- Údaje pochádzajú z online časopisu o motocykloch „1000PS“. Spoločnosť 1000PS bola založená v roku 2001. Spoločnosť sídli v Rakúsku. Väčšina obsahu je publikovaná v nemčine Tím však prezentuje aj videá z testov motocyklov v angličtine na YouTube. Tu nájdete 1000PS na Instagrame.








