KSR Moto Code 125 2016
Nájdite technické údaje, ceny a recenzie.

Kľúčové špecifikácie KSR Moto Code 125 2016
Motor a pohonný reťazec
| Výkon motora | 11.4 k |
|---|---|
| Otáčky za minútu pri max. výkone | 9000 ot./min. |
| Štartér | Elektrický |
| Typ spojky | Viaceré doštičky v olejovom kúpeli |
| Prevodovka | Reťaz |
| Počet prevodových stupňov | 5 |
| Valce | 1 |
| Zdvihy piestov | Štvortaktný |
| Chladenie | Vzduch |
| Zdvihový objem | 124.5 cm3 |
Zadné brzdy
| Typ | Bubon |
|---|
Rozmery a hmotnosti
| Dĺžka | 2090 mm |
|---|---|
| Šírka | 830 mm |
| Výška | 1060 mm |
| Rázvor | 1330 mm |
| Pohotovostná hmotnosť | 132 kg |
| Objem palivovej nádrže | 8.4 l |
| Skupiny vodičských preukazov | A1 |
KSR Moto Code 125 História
KSR Moto Code 125 2021

11.4 k
124.5 cm3
140 kg
KSR Moto Code 125 2020

11.4 k
124.5 cm3
132 kg
KSR Moto Code 125 2019

11.4 k
124.5 cm3
132 kg
KSR Moto Code 125 2018

11.4 k
124.5 cm3
132 kg
KSR Moto Code 125 2017

11.4 k
124.5 cm3
132 kg
KSR Moto Code 125 2016

11.4 k
124.5 cm3
132 kg
ČASTO KLADENÉ OTÁZKY (FAQ) KSR Moto Code 125
- Ktorý z nich je lepší? KSR Moto Code 125 alebo Honda CB125R?
- Tieto dva motocykle môžete porovnať tu. Všetky výhody a nevýhody porovnateľného modelu nájdete tu tade.
- Ako je to s dostupnosťou modelu KSR Moto Code 125?
- V porovnaní s ostatnými motocyklami typu Naked bike je dostupnosť veľmi zlá. Na trhu je k dispozícii veľmi málo motocyklov KSR Moto Code 125.
- Ako populárny je model KSR Moto Code 125?
- Na trhu je veľmi slabý dopyt po modeli KSR Moto Code 125.
- Aký je zdroj údajov pre obsah tejto stránky?
- Údaje pochádzajú z online časopisu o motocykloch „1000PS“. Spoločnosť 1000PS bola založená v roku 2001. Spoločnosť sídli v Rakúsku. Väčšina obsahu je publikovaná v nemčine Tím však prezentuje aj videá z testov motocyklov v angličtine na YouTube. Tu nájdete 1000PS na Instagrame.
TOP porovnania
KSR Moto Code 125 Obrázky
Zdroj: 1000PS





















