Zero DSR 2021
Nájdite technické údaje, ceny a recenzie.

Kľúčové špecifikácie Zero DSR 2021
Motor a pohonný reťazec
| Typ motora | Elektrický |
|---|---|
| Výkon motora | 69 k |
| Otáčky za minútu pri max. výkone | 3850 ot./min. |
| Krútiaci moment | 146 Nm |
| Prevodovka | Remeň |
| Chladenie | Vzduch |
Predné odpruženie
| Predné odpruženie | Obrátená teleskopická vidlica |
|---|---|
| Značka | Showa |
| Priemer | 41 mm |
| Zdvih | 178 mm |
| Nastavenie | Kompresia, Predpätie, Prepruženie |
Zadné odpruženie
| Odpruženie | Výkyvné rameno |
|---|---|
| Tlmič | Monoshock |
| Značka | Showa |
| Zdvih | 179 mm |
| Nastavenie | Kompresia, Predpätie, Prepruženie |
Podvozok
| Uhol sklonu | 63.5 stupne |
|---|---|
| Závlek kolesa | 117 mm |
Predné brzdy
| Typ | Jeden disk |
|---|---|
| Priemer | 320 mm |
| Piest | Dva piesty |
| Uchytenie tlmičov | Plávajúci strmeň |
Zadné brzdy
| Typ | Kotúč |
|---|---|
| Priemer | 240 mm |
| Piest | Jeden piest |
Asistenčné systémy
| Pokročilé asistenčné systémy pre jazdca | ABS |
|---|
Rozmery a hmotnosti
| Šírka prednej pneumatiky | 100 mm |
|---|---|
| Výška prednej pneumatiky | 90 % |
| Priemer prednej pneumatiky | 19 palce |
| Šírka zadnej pneumatiky | 130 mm |
| Výška zadnej pneumatiky | 80 % |
| Priemer zadnej pneumatiky | 17 palce |
| Rázvor | 1427 mm |
| Výška sedadla | 843 mm |
| Pohotovostná hmotnosť (s ABS) | 222 kg |
| Maximálna rýchlosť | 163 km/h |
Zero DSR História
Zero DSR 2025

44 k
242 kg
Zero DSR 2024

69 k
190 kg
Zero DSR 2023

69 k
190 kg
Zero DSR 2022

69 k
190 kg
Zero DSR 2021

69 k
222 kg
Zero DSR 2020

69 k
222 kg
Zero DSR 2019

67 k
190 kg
Zero DSR 2018

67 k
190 kg
Zero DSR 2017

67 k
190 kg
Zero DSR 2016

67 k
190 kg
Alternatívy k Zero DSR
ČASTO KLADENÉ OTÁZKY (FAQ) Zero DSR
- Aká je aktuálna trhová cena modelu Zero DSR?
- Aktuálna priemerná trhová cena modelu Zero DSR, rok výroby 2024, je 13 390 EUR s priemerným nájazdom 1 925 km.
- Ktorý z nich je lepší? Zero DSR alebo Zero DS?
- Tieto dva motocykle môžete porovnať tu. Všetky výhody a nevýhody porovnateľného modelu nájdete tu tade.
- Ako je to s dostupnosťou modelu Zero DSR?
- V porovnaní s ostatnými motocyklami typu Enduro motorcycle je dostupnosť normálna. Na trhu je k dispozícii priemerný počet motocyklov Zero DSR.
- Ako stabilná je cena ojazdeného motocykla Zero DSR? A čo vývoj cien?
- Ak sa pozrieme na rok výroby 2017, cenová stabilita modelu Zero DSR bola v porovnaní s ostatnými motocyklami typu Enduro motorcycle normálna. Cenový trend v prvom roku bol -7 %, -38 % v druhom roku a +66 % v treťom roku.
- Ako populárny je model Zero DSR?
- Na trhu je priemerný dopyt po modeli Zero DSR.
- Aký je zdroj údajov pre obsah tejto stránky?
- Údaje pochádzajú z online časopisu o motocykloch „1000PS“. Spoločnosť 1000PS bola založená v roku 2001. Spoločnosť sídli v Rakúsku. Väčšina obsahu je publikovaná v nemčine Tím však prezentuje aj videá z testov motocyklov v angličtine na YouTube. Tu nájdete 1000PS na Instagrame.
TOP porovnania
Zero DSR Obrázky
Zdroj: 1000PS










Zobraziť viac obrázkov











