Zero FXS 2020
Nájdite technické údaje, ceny a recenzie.

Kľúčové špecifikácie Zero FXS 2020
Motor a pohonný reťazec
| Typ motora | Elektrický |
|---|---|
| Výkon motora | 44 k |
| Otáčky za minútu pri max. výkone | 4400 ot./min. |
| Krútiaci moment | 106 Nm |
| Prevodovka | Remeň |
| Chladenie | Vzduch |
Predné odpruženie
| Predné odpruženie | Obrátená teleskopická vidlica |
|---|---|
| Značka | Showa |
| Priemer | 41 mm |
| Zdvih | 178 mm |
| Nastavenie | Kompresia, Predpätie, Prepruženie |
Zadné odpruženie
| Odpruženie | Výkyvné rameno |
|---|---|
| Tlmič | Monoshock |
| Značka | Showa |
| Zdvih | 227 mm |
| Nastavenie | Kompresia, Predpätie, Prepruženie |
Podvozok
| Uhol sklonu | 65.6 stupne |
|---|---|
| Závlek kolesa | 71 mm |
Predné brzdy
| Typ | Jeden disk |
|---|---|
| Priemer | 320 mm |
| Piest | Dva piesty |
| Uchytenie tlmičov | Plávajúci strmeň |
Zadné brzdy
| Typ | Kotúč |
|---|---|
| Priemer | 240 mm |
| Piest | Jeden piest |
Asistenčné systémy
| Pokročilé asistenčné systémy pre jazdca | ABS |
|---|
Rozmery a hmotnosti
| Šírka prednej pneumatiky | 110 mm |
|---|---|
| Výška prednej pneumatiky | 70 % |
| Priemer prednej pneumatiky | 17 palce |
| Šírka zadnej pneumatiky | 140 mm |
| Výška zadnej pneumatiky | 70 % |
| Priemer zadnej pneumatiky | 17 palce |
| Rázvor | 1422 mm |
| Výška sedadla | 836 mm |
| Suchá hmotnosť | 133 kg |
| Maximálna rýchlosť | 132 km/h |
Zero FXS História
Zero FXS 2021

27 k
114 kg
Zero FXS 2020

44 k
133 kg
Zero FXS 2019

27 k
114 kg
Zero FXS 2018

27 k
114 kg
Zero FXS 2017

27 k
114 kg
Zero FXS 2016

27 k
114 kg
Alternatívy k Zero FXS
ČASTO KLADENÉ OTÁZKY (FAQ) Zero FXS
- Aká je aktuálna trhová cena modelu Zero FXS?
- Aktuálna priemerná trhová cena modelu Zero FXS, rok výroby 2016, je 11 740 EUR s priemerným nájazdom 500 km.
- Ktorý z nich je lepší? Zero FXS alebo {AlternativeBrandModel}?
- Tieto dva motocykle môžete porovnať tu. Všetky výhody a nevýhody porovnateľného modelu nájdete tu tade.
- Ako je to s dostupnosťou modelu Zero FXS?
- V porovnaní s ostatnými motocyklami typu Supermoto je dostupnosť veľmi zlá. Na trhu je k dispozícii veľmi málo motocyklov Zero FXS.
- Ako stabilná je cena ojazdeného motocykla Zero FXS? A čo vývoj cien?
- Ak sa pozrieme na rok výroby 2020, cenová stabilita modelu Zero FXS bola v porovnaní s ostatnými motocyklami typu Supermoto veľmi zlá. Cenový trend v prvom roku bol -23 % a +8 % v druhom roku.
- Ako populárny je model Zero FXS?
- Na trhu je slabý dopyt po modeli Zero FXS.
- Aký je zdroj údajov pre obsah tejto stránky?
- Údaje pochádzajú z online časopisu o motocykloch „1000PS“. Spoločnosť 1000PS bola založená v roku 2001. Spoločnosť sídli v Rakúsku. Väčšina obsahu je publikovaná v nemčine Tím však prezentuje aj videá z testov motocyklov v angličtine na YouTube. Tu nájdete 1000PS na Instagrame.
Zero FXS Obrázky
Zdroj: 1000PS








Zobraziť viac obrázkov