Ural Solo 2010
Nájdite technické údaje, ceny a recenzie.

Kľúčové špecifikácie Ural Solo 2010
Motor a pohonný reťazec
| Typ motora | Boxer |
|---|---|
| Vŕtanie | 78 mm |
| Zdvih piestu | 78 mm |
| Výkon motora | 38 k |
| Otáčky za minútu pri max. výkone | 5600 ot./min. |
| Štartér | Elektrický, Kop |
| Typ spojky | Suché |
| Prevodovka | kardan |
| Počet prevodových stupňov | 4 |
| Valce | 2 |
| Zdvihy piestov | Štvortaktný |
| Zdvihový objem | 745 cm3 |
Predné odpruženie
| Predné odpruženie | Teleskopická vidlica |
|---|
Podvozok
| Rám | Oceľ |
|---|---|
| Typ rámu | Dvojitá kolíska |
Zadné brzdy
| Typ | Bubon |
|---|
Rozmery a hmotnosti
| Priemer prednej pneumatiky | 18 palce |
|---|---|
| Priemer zadnej pneumatiky | 18 palce |
| Dĺžka | 2530 mm |
| Šírka | 850 mm |
| Výška | 1300 mm |
| Výška sedadla | 810 mm |
| Suchá hmotnosť | 225 kg |
| Objem palivovej nádrže | 19 l |
| Skupiny vodičských preukazov | A2 |
Ural Solo História
Ural Solo 2014

41 k
749 cm3
215 kg
Ural Solo 2010

38 k
745 cm3
225 kg
Ural Solo 2008

40 k
745 cm3
215 kg
Ural Solo 2007

40 k
745 cm3
215 kg
Ural Solo 2006

40 k
745 cm3
215 kg
Ural Solo 2005

40 k
745 cm3
215 kg
ČASTO KLADENÉ OTÁZKY (FAQ) Ural Solo
- Ktorý z nich je lepší? Ural Solo alebo Ural Retro Solo?
- Tieto dva motocykle môžete porovnať tu. Všetky výhody a nevýhody porovnateľného modelu nájdete tu tade.
- Ako je to s dostupnosťou modelu Ural Solo?
- V porovnaní s ostatnými motocyklami typu Naked bike je dostupnosť veľmi zlá. Na trhu je k dispozícii veľmi málo motocyklov Ural Solo.
- Ako populárny je model Ural Solo?
- Na trhu je veľmi slabý dopyt po modeli Ural Solo.
- Aký je zdroj údajov pre obsah tejto stránky?
- Údaje pochádzajú z online časopisu o motocykloch „1000PS“. Spoločnosť 1000PS bola založená v roku 2001. Spoločnosť sídli v Rakúsku. Väčšina obsahu je publikovaná v nemčine Tím však prezentuje aj videá z testov motocyklov v angličtine na YouTube. Tu nájdete 1000PS na Instagrame.





