Sym Fiddle III 50 2019
Nájdite technické údaje, ceny a recenzie.

Kľúčové špecifikácie Sym Fiddle III 50 2019
Motor a pohonný reťazec
| Vŕtanie | 37 mm |
|---|---|
| Zdvih piestu | 46 mm |
| Výkon motora | 3.5 k |
| Otáčky za minútu pri max. výkone | 7500 ot./min. |
| Štartér | Elektrický, Kop |
| Typ spojky | Odstredivá sila |
| Prevodovka | Remeň |
| Typ prevodovky | Variomatic |
| Valce | 1 |
| Zdvihy piestov | Štvortaktný |
| Chladenie | Vzduch |
| Zdvihový objem | 49.5 cm3 |
Zadné odpruženie
| Odpruženie | Jednoduché výkyvné rameno |
|---|---|
| Tlmič | Monoshock |
Zadné brzdy
| Typ | Bubon |
|---|
Rozmery a hmotnosti
| Šírka prednej pneumatiky | 110 mm |
|---|---|
| Výška prednej pneumatiky | 70 % |
| Priemer prednej pneumatiky | 12 palce |
| Šírka zadnej pneumatiky | 120 mm |
| Výška zadnej pneumatiky | 70 % |
| Priemer zadnej pneumatiky | 12 palce |
| Dĺžka | 1890 mm |
| Šírka | 695 mm |
| Výška | 1135 mm |
| Rázvor | 1325 mm |
| Výška sedadla | 820 mm |
| Suchá hmotnosť | 107 kg |
| Objem palivovej nádrže | 6.5 l |
| Maximálna rýchlosť | 45 km/h |
| Skupiny vodičských preukazov | AM |
Cena Sym Fiddle III 50
Modelový rok
Aktuálne priemerné trhové ceny
Sym Fiddle III 50 História
Sym Fiddle III 50 2022

3.5 k
49.5 cm3
107 kg
Sym Fiddle III 50 2021

3.5 k
49.5 cm3
107 kg
Sym Fiddle III 50 2020

3.5 k
49.5 cm3
107 kg
1 580,00 €priemerná trhová cena
Sym Fiddle III 50 2019

3.5 k
49.5 cm3
107 kg
1 518,00 €priemerná trhová cena
Sym Fiddle III 50 2018

3.5 k
49.5 cm3
107 kg
1 275,00 €priemerná trhová cena
Sym Fiddle III 50 2017

3.5 k
49.5 cm3
107 kg
1 325,00 €priemerná trhová cena
Sym Fiddle III 50 2016

3.5 k
49.5 cm3
107 kg
1 112,00 €priemerná trhová cena
Sym Fiddle III 50 2015

3.5 k
49.5 cm3
107 kg
FAQ pneumatiky Sym Fiddle III 50
ČASTO KLADENÉ OTÁZKY (FAQ) Sym Fiddle III 50
- Aká je aktuálna trhová cena modelu Sym Fiddle III 50?
- Aktuálna priemerná trhová cena modelu Sym Fiddle III 50, rok výroby 2023, je 2 250 EUR s priemerným nájazdom 0 km.
- Ktorý z nich je lepší? Sym Fiddle III 50 alebo Sym Fiddle 125 ABS E5?
- Tieto dva motocykle môžete porovnať tu. Všetky výhody a nevýhody porovnateľného modelu nájdete tu tade.
- Ako je to s dostupnosťou modelu Sym Fiddle III 50?
- V porovnaní s ostatnými motocyklami typu Scooter je dostupnosť zlá. Na trhu je k dispozícii málo motocyklov Sym Fiddle III 50.
- Ako stabilná je cena ojazdeného motocykla Sym Fiddle III 50? A čo vývoj cien?
- Ak sa pozrieme na rok výroby 2019, cenová stabilita modelu Sym Fiddle III 50 bola v porovnaní s ostatnými motocyklami typu Scooter veľmi zlá. Cenový trend v prvom roku bol -28 %, -13 % v druhom roku a +10 % v treťom roku.
- Ako populárny je model Sym Fiddle III 50?
- Na trhu je veľký dopyt po modeli Sym Fiddle III 50.
- Aký je zdroj údajov pre obsah tejto stránky?
- Údaje pochádzajú z online časopisu o motocykloch „1000PS“. Spoločnosť 1000PS bola založená v roku 2001. Spoločnosť sídli v Rakúsku. Väčšina obsahu je publikovaná v nemčine Tím však prezentuje aj videá z testov motocyklov v angličtine na YouTube. Tu nájdete 1000PS na Instagrame.
TOP porovnania
Sym Fiddle III 50 Obrázky
Zdroj: 1000PS














