Polaris Ranger 570 2017
Nájdite technické údaje, ceny a recenzie.

Kľúčové špecifikácie Polaris Ranger 570 2017
Motor a pohonný reťazec
| Výkon motora | 44 k |
|---|---|
| Palivový systém | Vstrekovanie |
| Prevodovka | kardan |
| Typ prevodovky | Automatické |
| Valce | 1 |
| Zdvihy piestov | Štvortaktný |
| Chladenie | kvapalina |
| Zdvihový objem | 567 cm3 |
Predné odpruženie
| Predné odpruženie | Vzpera odpruženia |
|---|---|
| Zdvih | 229 mm |
Predné brzdy
| Typ | Dva disky |
|---|---|
| Uvedenie do chodu | Hydraulický |
Zadné brzdy
| Typ | Kotúč |
|---|
Rozmery a hmotnosti
| Priemer prednej pneumatiky | 12 palce |
|---|---|
| Priemer zadnej pneumatiky | 12 palce |
| Dĺžka | 2740 mm |
| Šírka | 1470 mm |
| Výška | 1850 mm |
| Rázvor | 1854 mm |
| Suchá hmotnosť | 474 kg |
| Objem palivovej nádrže | 34.1 l |
| Skupiny vodičských preukazov | B |
Polaris Ranger 570 História
Polaris Ranger 570 2021

44 k
567 cm3
474 kg
Polaris Ranger 570 2020

44 k
567 cm3
474 kg
Polaris Ranger 570 2019
44 k
567 cm3
474 kg
Polaris Ranger 570 2018
44 k
567 cm3
474 kg
Polaris Ranger 570 2017
44 k
567 cm3
474 kg
Polaris Ranger 570 2016

44 k
567 cm3
474 kg
Polaris Ranger 570 2015

44 k
567 cm3
474 kg
ČASTO KLADENÉ OTÁZKY (FAQ) Polaris Ranger 570
- Aká je aktuálna trhová cena modelu Polaris Ranger 570?
- Aktuálna priemerná trhová cena modelu Polaris Ranger 570, rok výroby 2017, je 9 250 EUR s priemerným nájazdom 16 000 km.
- Ktorý z nich je lepší? Polaris Ranger 570 alebo Polaris Ranger 570 EPS?
- Tieto dva motocykle môžete porovnať tu. Všetky výhody a nevýhody porovnateľného modelu nájdete tu tade.
- Ako je to s dostupnosťou modelu Polaris Ranger 570?
- V porovnaní s ostatnými motocyklami typu Quad/ATV je dostupnosť zlá. Na trhu je k dispozícii málo motocyklov Polaris Ranger 570.
- Ako stabilná je cena ojazdeného motocykla Polaris Ranger 570? A čo vývoj cien?
- Ak sa pozrieme na rok výroby 2020, cenová stabilita modelu Polaris Ranger 570 bola v porovnaní s ostatnými motocyklami typu Quad/ATV veľmi dobrá. Cenový trend v prvom roku bol +41 %.
- Ako populárny je model Polaris Ranger 570?
- Na trhu je slabý dopyt po modeli Polaris Ranger 570.
- Aký je zdroj údajov pre obsah tejto stránky?
- Údaje pochádzajú z online časopisu o motocykloch „1000PS“. Spoločnosť 1000PS bola založená v roku 2001. Spoločnosť sídli v Rakúsku. Väčšina obsahu je publikovaná v nemčine Tím však prezentuje aj videá z testov motocyklov v angličtine na YouTube. Tu nájdete 1000PS na Instagrame.
TOP porovnania
Polaris Ranger 570 Obrázky
Zdroj: 1000PS





























