Indian Scout 2019
Nájdite technické údaje, ceny a recenzie.

Kľúčové špecifikácie Indian Scout 2019
Motor a pohonný reťazec
| Vŕtanie | 99 mm |
|---|---|
| Zdvih piestu | 73 mm |
| Výkon motora | 102 k |
| Otáčky za minútu pri max. výkone | 8000 ot./min. |
| Krútiaci moment | 98 Nm |
| Otáčky za minútu pri krútiacom momente | 5900 ot./min. |
| Prevodovka | Reťaz |
| Počet prevodových stupňov | 6 |
| Zdvihový objem | 1130 cm3 |
Rozmery a hmotnosti
| Šírka prednej pneumatiky | 130 mm |
|---|---|
| Výška prednej pneumatiky | 90 % |
| Priemer prednej pneumatiky | 16 palce |
| Šírka zadnej pneumatiky | 150 mm |
| Výška zadnej pneumatiky | 80 % |
| Priemer zadnej pneumatiky | 16 palce |
| Dĺžka | 2311 mm |
| Šírka | 880 mm |
| Výška | 1207 mm |
| Rázvor | 1562 mm |
| Výška sedadla | 643 mm |
| Suchá hmotnosť (s ABS) | 247 kg |
| Pohotovostná hmotnosť (s ABS) | 257 kg |
| Objem palivovej nádrže | 125 l |
Cena Indian Scout
Modelový rok
Aktuálne priemerné trhové ceny
Indian Scout História
Indian Scout 2024

100 k
1133 cm3
254 kg
Indian Scout 2023

100 k
1133 cm3
254 kg
Indian Scout 2022

100 k
1133 cm3
254 kg
17 623,00 €priemerná trhová cena
Indian Scout 2021

100 k
1133 cm3
254 kg
19 339,00 €priemerná trhová cena
Indian Scout 2020

100 k
1133 cm3
254 kg
17 541,00 €priemerná trhová cena
Indian Scout 2019

102 k
1130 cm3
247 kg
Indian Scout 2018

102 k
1130 cm3
247 kg
14 982,00 €priemerná trhová cena
Indian Scout 2017

1130 cm3
247 kg
Indian Scout 2016

1130 cm3
244 kg
16 355,00 €priemerná trhová cena
Indian Scout 2015

1130 cm3
244 kg
13 056,00 €priemerná trhová cena
FAQ pneumatiky Indian Scout
- Ktoré pneumatiky v súčasnosti odporúča redakčný tím 1000 PS pre tento model?
Tourer a cruiser
Vysoký kilometrový výkon a skvelý vzhľad sú veľmi dôležité, rovnako vítaná je aj priľnavosť na mokrom povrchu. Dôraz sa kladie na cestovnú vhodnosť a menej na športový charakter.
Alternatívy k Indian Scout
ČASTO KLADENÉ OTÁZKY (FAQ) Indian Scout
- Aká je aktuálna trhová cena modelu Indian Scout?
- Aktuálna priemerná trhová cena modelu Indian Scout, rok výroby 2017, je 12 760 EUR s priemerným nájazdom 6 154 km.
- Ktorý z nich je lepší? Indian Scout alebo Triumph Bonneville Speedmaster?
- Tieto dva motocykle môžete porovnať tu. Všetky výhody a nevýhody porovnateľného modelu nájdete tu tade.
- Ako je to s dostupnosťou modelu Indian Scout?
- V porovnaní s ostatnými motocyklami typu Chopper/Cruiser je dostupnosť dobrá. Na trhu je k dispozícii veľa motocyklov Indian Scout.
- Ako stabilná je cena ojazdeného motocykla Indian Scout? A čo vývoj cien?
- Ak sa pozrieme na rok výroby 2023, cenová stabilita modelu Indian Scout bola v porovnaní s ostatnými motocyklami typu Chopper/Cruiser veľmi zlá. Cenový trend v prvom roku bol -21 % a +13 % v druhom roku.
- Ako populárny je model Indian Scout?
- Na trhu je veľký dopyt po modeli Indian Scout. Výsledky testov tohto modelu sa menej často čítajú na platforme 1000PS.
- Aký je zdroj údajov pre obsah tejto stránky?
- Údaje pochádzajú z online časopisu o motocykloch „1000PS“. Spoločnosť 1000PS bola založená v roku 2001. Spoločnosť sídli v Rakúsku. Väčšina obsahu je publikovaná v nemčine Tím však prezentuje aj videá z testov motocyklov v angličtine na YouTube. Tu nájdete 1000PS na Instagrame.
TOP porovnania
Indian Scout Obrázky
Zdroj: 1000PS


















Zobraziť viac obrázkov


















