CFMOTO CForce 550 4x4 2018
Nájdite technické údaje, ceny a recenzie.

Kľúčové špecifikácie CFMOTO CForce 550 4x4 2018
Motor a pohonný reťazec
| Výkon motora | 36 k |
|---|---|
| Otáčky za minútu pri max. výkone | 6740 ot./min. |
| Krútiaci moment | 41 Nm |
| Otáčky za minútu pri krútiacom momente | 5000 ot./min. |
| Valce | 1 |
| Zdvihy piestov | Štvortaktný |
| Chladenie | kvapalina |
| Zdvihový objem | 495 cm3 |
Predné brzdy
| Uvedenie do chodu | Hydraulický |
|---|
Zadné brzdy
| Typ | Kotúč |
|---|
Rozmery a hmotnosti
| Priemer prednej pneumatiky | 12 palce |
|---|---|
| Priemer zadnej pneumatiky | 12 palce |
| Dĺžka | 2350 mm |
| Šírka | 1160 mm |
| Výška | 1430 mm |
| Rázvor | 1480 mm |
| Suchá hmotnosť | 375 kg |
| Objem palivovej nádrže | 18 l |
| Skupiny vodičských preukazov | B |
CFMOTO CForce 550 4x4 História
CFMOTO CForce 550 4x4 2019

36 k
495 cm3
375 kg
CFMOTO CForce 550 4x4 2018

36 k
495 cm3
375 kg
CFMOTO CForce 550 4x4 2017

39.4 k
495 cm3
375 kg
CFMOTO CForce 550 4x4 2016

39.4 k
495 cm3
375 kg
CFMOTO CForce 550 4x4 2015

39.4 k
495 cm3
375 kg
ČASTO KLADENÉ OTÁZKY (FAQ) CFMOTO CForce 550 4x4
- Ktorý z nich je lepší? CFMOTO CForce 550 4x4 alebo CFMOTO CForce 520 L EFI 4x4 DLX?
- Tieto dva motocykle môžete porovnať tu. Všetky výhody a nevýhody porovnateľného modelu nájdete tu tade.
- Ako je to s dostupnosťou modelu CFMOTO CForce 550 4x4?
- V porovnaní s ostatnými motocyklami typu Quad/ATV je dostupnosť veľmi zlá. Na trhu je k dispozícii veľmi málo motocyklov CFMOTO CForce 550 4x4.
- Ako populárny je model CFMOTO CForce 550 4x4?
- Na trhu je veľmi veľký dopyt po modeli CFMOTO CForce 550 4x4.
- Aký je zdroj údajov pre obsah tejto stránky?
- Údaje pochádzajú z online časopisu o motocykloch „1000PS“. Spoločnosť 1000PS bola založená v roku 2001. Spoločnosť sídli v Rakúsku. Väčšina obsahu je publikovaná v nemčine Tím však prezentuje aj videá z testov motocyklov v angličtine na YouTube. Tu nájdete 1000PS na Instagrame.
TOP porovnania
CFMOTO CForce 550 4x4 Obrázky
Zdroj: 1000PS

























