Aeon Elite 400i ABS 2016
Nájdite technické údaje, ceny a recenzie.

Kľúčové špecifikácie Aeon Elite 400i ABS 2016
Motor a pohonný reťazec
| Vŕtanie | 82 mm |
|---|---|
| Zdvih piestu | 65.6 mm |
| Výkon motora | 32.6 k |
| Otáčky za minútu pri max. výkone | 7500 ot./min. |
| Krútiaci moment | 30 Nm |
| Otáčky za minútu pri krútiacom momente | 5500 ot./min. |
| Kompresný pomer | 10.6 |
| Typ prevodovky | Automatické |
| Valce | 1 |
| Ventily na valec | 4 |
| Chladenie | kvapalina |
| Zdvihový objem | 346 cm3 |
Predné odpruženie
| Predné odpruženie | Teleskopická vidlica |
|---|
Predné brzdy
| Typ | Jeden disk |
|---|---|
| Uvedenie do chodu | Hydraulický |
Zadné brzdy
| Typ | Kotúč |
|---|
Rozmery a hmotnosti
| Šírka prednej pneumatiky | 120 mm |
|---|---|
| Výška prednej pneumatiky | 70 % |
| Priemer prednej pneumatiky | 15 palce |
| Šírka zadnej pneumatiky | 140 mm |
| Výška zadnej pneumatiky | 70 % |
| Priemer zadnej pneumatiky | 15 palce |
| Dĺžka | 2174 mm |
| Šírka | 825 mm |
| Výška | 1400 mm |
| Rázvor | 1545 mm |
| Výška sedadla | 800 mm |
| Suchá hmotnosť (s ABS) | 179 kg |
| Objem palivovej nádrže | 13.5 l |
| Skupiny vodičských preukazov | A2 |
Aeon Elite 400i ABS História
Aeon Elite 400i ABS 2020

24 k
346.4 cm3
180 kg
Aeon Elite 400i ABS 2019

24 k
346.4 cm3
180 kg
Aeon Elite 400i ABS 2017

32.6 k
346 cm3
179 kg
Aeon Elite 400i ABS 2016

32.6 k
346 cm3
179 kg
Aeon Elite 400i ABS 2015

32.6 k
346 cm3
179 kg
FAQ pneumatiky Aeon Elite 400i ABS
ČASTO KLADENÉ OTÁZKY (FAQ) Aeon Elite 400i ABS
- Ktorý z nich je lepší? Aeon Elite 400i ABS alebo Honda SW-T 400?
- Tieto dva motocykle môžete porovnať tu. Všetky výhody a nevýhody porovnateľného modelu nájdete tu tade.
- Ako je to s dostupnosťou modelu Aeon Elite 400i ABS?
- V porovnaní s ostatnými motocyklami typu Scooter je dostupnosť veľmi zlá. Na trhu je k dispozícii veľmi málo motocyklov Aeon Elite 400i ABS.
- Ako populárny je model Aeon Elite 400i ABS?
- Na trhu je veľmi slabý dopyt po modeli Aeon Elite 400i ABS.
- Aký je zdroj údajov pre obsah tejto stránky?
- Údaje pochádzajú z online časopisu o motocykloch „1000PS“. Spoločnosť 1000PS bola založená v roku 2001. Spoločnosť sídli v Rakúsku. Väčšina obsahu je publikovaná v nemčine Tím však prezentuje aj videá z testov motocyklov v angličtine na YouTube. Tu nájdete 1000PS na Instagrame.
TOP porovnania
Aeon Elite 400i ABS Obrázky
Zdroj: 1000PS






























