Honda CB125F 2015
Nájdite technické údaje, ceny a recenzie.

Kľúčové špecifikácie Honda CB125F 2015
Motor a pohonný reťazec
| Vŕtanie | 52.4 mm |
|---|---|
| Zdvih piestu | 57.8 mm |
| Výkon motora | 10.6 k |
| Otáčky za minútu pri max. výkone | 7750 ot./min. |
| Krútiaci moment | 10.2 Nm |
| Otáčky za minútu pri krútiacom momente | 6250 ot./min. |
| Kompresný pomer | 9.2 |
| Štartér | Elektrický |
| Typ spojky | Viaceré doštičky v olejovom kúpeli |
| Zapaľovanie | Tranzistor |
| Prevodovka | Reťaz |
| Valce | 1 |
| Zdvihy piestov | Štvortaktný |
| Ventily | OHC |
| Chladenie | Vzduch |
| Zdvihový objem | 124.7 cm3 |
Zadné odpruženie
| Tlmič | Dual Shock |
|---|
Podvozok
| Rám | Oceľ |
|---|---|
| Typ rámu | Centrálna rúra |
Predné brzdy
| Piest | Dva piesty |
|---|
Zadné brzdy
| Typ | Bubon |
|---|
Rozmery a hmotnosti
| Šírka prednej pneumatiky | 80 mm |
|---|---|
| Výška prednej pneumatiky | 100 % |
| Priemer prednej pneumatiky | 18 palce |
| Šírka zadnej pneumatiky | 90 mm |
| Výška zadnej pneumatiky | 90 % |
| Priemer zadnej pneumatiky | 18 palce |
| Dĺžka | 2035 mm |
| Šírka | 765 mm |
| Výška | 1080 mm |
| Rázvor | 1295 mm |
| Výška sedadla | 775 mm |
| Pohotovostná hmotnosť | 128 kg |
| Objem palivovej nádrže | 13 l |
| Skupiny vodičských preukazov | A1 |
Najnovšie články 1000PS o Honda CB125F
Cena Honda CB125F
Modelový rok
Aktuálne priemerné trhové ceny
Honda CB125F História
Honda CB125F 2026

11 k
124 cm3
116 kg
3 253,00 €priemerná trhová cena
Honda CB125F 2025

10.6 k
124 cm3
117 kg
3 012,00 €priemerná trhová cena
Honda CB125F 2024

10.6 k
124 cm3
117 kg
3 240,00 €priemerná trhová cena
Honda CB125F 2023

10.6 k
124 cm3
117 kg
Honda CB125F 2022

10.6 k
124 cm3
117 kg
Honda CB125F 2021

10.6 k
124 cm3
117 kg
Honda CB125F 2020

10.6 k
124.7 cm3
128 kg
Honda CB125F 2019

10.6 k
124.7 cm3
128 kg
Honda CB125F 2018

10.6 k
124.7 cm3
128 kg
Honda CB125F 2017

10.6 k
124.7 cm3
128 kg
2 389,00 €priemerná trhová cena
Honda CB125F 2015

10.6 k
124.7 cm3
128 kg
2 217,00 €priemerná trhová cena
FAQ pneumatiky Honda CB125F
Alternatívy k Honda CB125F
ČASTO KLADENÉ OTÁZKY (FAQ) Honda CB125F
- Aká je aktuálna trhová cena modelu Honda CB125F?
- Aktuálna priemerná trhová cena modelu Honda CB125F, rok výroby 2026, je 2 930 EUR s priemerným nájazdom 2 km.
- Ktorý z nich je lepší? Honda CB125F alebo Suzuki GSX-S125?
- Tieto dva motocykle môžete porovnať tu. Všetky výhody a nevýhody porovnateľného modelu nájdete tu tade.
- Ako je to s dostupnosťou modelu Honda CB125F?
- V porovnaní s ostatnými motocyklami typu Naked bike je dostupnosť veľmi dobrá. Na trhu je k dispozícii veľmi veľa motocyklov Honda CB125F.
- Ako populárny je model Honda CB125F?
- Na trhu je veľmi veľký dopyt po modeli Honda CB125F.
- Aký je zdroj údajov pre obsah tejto stránky?
- Údaje pochádzajú z online časopisu o motocykloch „1000PS“. Spoločnosť 1000PS bola založená v roku 2001. Spoločnosť sídli v Rakúsku. Väčšina obsahu je publikovaná v nemčine Tím však prezentuje aj videá z testov motocyklov v angličtine na YouTube. Tu nájdete 1000PS na Instagrame.
TOP porovnania
Honda CB125F Obrázky
Zdroj: 1000PS























Zobraziť viac obrázkov



















