Mash Five Hundred 2024
Nájdite technické údaje, ceny a recenzie.

Kľúčové špecifikácie Mash Five Hundred 2024
Motor a pohonný reťazec
| Výkon motora | 27.6 k |
|---|---|
| Otáčky za minútu pri max. výkone | 6500 ot./min. |
| Palivový systém | Vstrekovanie |
| Štartér | Elektrický, Kop |
| Prevodovka | Reťaz |
| Počet prevodových stupňov | 5 |
| Valce | 1 |
| Zdvihy piestov | Štvortaktný |
| Chladenie | Vzduch |
| Mazanie | Suchá kľuková skriňa |
| Zdvihový objem | 397 cm3 |
Predné odpruženie
| Predné odpruženie | Teleskopická vidlica |
|---|---|
| Priemer | 35 mm |
Zadné odpruženie
| Tlmič | Dual Shock |
|---|
Predné brzdy
| Typ | Jeden disk |
|---|---|
| Priemer | 280 mm |
Zadné brzdy
| Typ | Bubon |
|---|---|
| Priemer | 160 mm |
Asistenčné systémy
| Pokročilé asistenčné systémy pre jazdca | ABS |
|---|
Rozmery a hmotnosti
| Šírka prednej pneumatiky | 100 mm |
|---|---|
| Výška prednej pneumatiky | 90 % |
| Priemer prednej pneumatiky | 19 palce |
| Šírka zadnej pneumatiky | 130 mm |
| Výška zadnej pneumatiky | 80 % |
| Priemer zadnej pneumatiky | 18 palce |
| Dĺžka | 2105 mm |
| Šírka | 760 mm |
| Výška | 1130 mm |
| Výška sedadla | 790 mm |
| Pohotovostná hmotnosť (s ABS) | 160 kg |
| Objem palivovej nádrže | 13 l |
| Skupiny vodičských preukazov | A2 |
| Dojazd | 382 km |
| Kombinované emisie CO2 | 78 g/km |
| Kombinovaná spotreba paliva | 3.4 l/100 km |
Cena Mash Five Hundred
Modelový rok
Aktuálne priemerné trhové ceny
Mash Five Hundred História
Mash Five Hundred 2026

27.6 k
397 cm3
160 kg
Mash Five Hundred 2025

27.6 k
397 cm3
160 kg
Mash Five Hundred 2024

27.6 k
397 cm3
160 kg
Mash Five Hundred 2023

27.6 k
397 cm3
160 kg
Mash Five Hundred 2022

27.6 k
397 cm3
160 kg
Mash Five Hundred 2021

27.6 k
397 cm3
160 kg
Mash Five Hundred 2020

27 k
397 cm3
151 kg
Mash Five Hundred 2019

27 k
397 cm3
151 kg
3 566,00 €priemerná trhová cena
Mash Five Hundred 2018

27 k
397 cm3
151 kg
Mash Five Hundred 2017

27 k
397 cm3
151 kg
FAQ pneumatiky Mash Five Hundred
- Ktoré pneumatiky v súčasnosti odporúča redakčný tím 1000 PS pre tento model?
Lacné univerzálne zariadenie pre ľahké motocykle
Na každodenné dochádzanie do práce a krátke víkendové jazdy. Športové pneumatiky z druhého radu - dobrý pomer cena/výkon.
Alternatívy k Mash Five Hundred
ČASTO KLADENÉ OTÁZKY (FAQ) Mash Five Hundred
- Aká je aktuálna trhová cena modelu Mash Five Hundred?
- Aktuálna priemerná trhová cena modelu Mash Five Hundred, rok výroby 2023, je 5 430 EUR s priemerným nájazdom 0 km.
- Ktorý z nich je lepší? Mash Five Hundred alebo Royal Enfield Classic 350?
- Tieto dva motocykle môžete porovnať tu. Všetky výhody a nevýhody porovnateľného modelu nájdete tu tade.
- Ako je to s dostupnosťou modelu Mash Five Hundred?
- V porovnaní s ostatnými motocyklami typu Naked bike je dostupnosť zlá. Na trhu je k dispozícii málo motocyklov Mash Five Hundred.
- Ako stabilná je cena ojazdeného motocykla Mash Five Hundred? A čo vývoj cien?
- Ak sa pozrieme na rok výroby 2017, cenová stabilita modelu Mash Five Hundred bola v porovnaní s ostatnými motocyklami typu Naked bike veľmi dobrá. Cenový trend v prvom roku bol +46 %, -41 % v druhom roku a -17 % v treťom roku.
- Ako populárny je model Mash Five Hundred?
- Na trhu je priemerný dopyt po modeli Mash Five Hundred.
- Aký je zdroj údajov pre obsah tejto stránky?
- Údaje pochádzajú z online časopisu o motocykloch „1000PS“. Spoločnosť 1000PS bola založená v roku 2001. Spoločnosť sídli v Rakúsku. Väčšina obsahu je publikovaná v nemčine Tím však prezentuje aj videá z testov motocyklov v angličtine na YouTube. Tu nájdete 1000PS na Instagrame.
TOP porovnania
Mash Five Hundred Obrázky
Zdroj: 1000PS

























