Piaggio Liberty 50 2T 2011
Nájdite technické údaje, ceny a recenzie.

Kľúčové špecifikácie Piaggio Liberty 50 2T 2011
Motor a pohonný reťazec
| Výkon motora | 4 k |
|---|---|
| Otáčky za minútu pri max. výkone | 7500 ot./min. |
| Krútiaci moment | 4.4 Nm |
| Otáčky za minútu pri krútiacom momente | 6500 ot./min. |
| Typ prevodovky | Automatické |
| Valce | 1 |
| Zdvihy piestov | Dvojtaktný |
| Chladenie | Vzduch |
| Zdvihový objem | 49.4 cm3 |
Zadné brzdy
| Typ | Bubon |
|---|
Rozmery a hmotnosti
| Šírka prednej pneumatiky | 90 mm |
|---|---|
| Výška prednej pneumatiky | 80 % |
| Priemer prednej pneumatiky | 16 palce |
| Šírka zadnej pneumatiky | 110 mm |
| Výška zadnej pneumatiky | 80 % |
| Priemer zadnej pneumatiky | 14 palce |
| Dĺžka | 1935 mm |
| Šírka | 760 mm |
| Výška | 1340 mm |
| Výška sedadla | 795 mm |
| Suchá hmotnosť | 88 kg |
| Objem palivovej nádrže | 6 l |
| Maximálna rýchlosť | 45 km/h |
| Skupiny vodičských preukazov | AM |
Piaggio Liberty 50 2T História
Piaggio Liberty 50 2T 2017

4.6 k
49 cm3
105 kg
Piaggio Liberty 50 2T 2016

4.6 k
49 cm3
105 kg
Piaggio Liberty 50 2T 2015

4.6 k
49 cm3
105 kg
Piaggio Liberty 50 2T 2014

4.6 k
49 cm3
105 kg
Piaggio Liberty 50 2T 2013

4.6 k
49 cm3
105 kg
Piaggio Liberty 50 2T 2012

4.6 k
49 cm3
105 kg
Piaggio Liberty 50 2T 2011

4 k
49.4 cm3
88 kg
Piaggio Liberty 50 2T 2010

4 k
49.4 cm3
88 kg
Piaggio Liberty 50 2T 2009

4 k
49.4 cm3
FAQ pneumatiky Piaggio Liberty 50 2T
ČASTO KLADENÉ OTÁZKY (FAQ) Piaggio Liberty 50 2T
- Aká je aktuálna trhová cena modelu Piaggio Liberty 50 2T?
- Aktuálna priemerná trhová cena modelu Piaggio Liberty 50 2T, rok výroby 2015, je 2 010 EUR s priemerným nájazdom 0 km.
- Ktorý z nich je lepší? Piaggio Liberty 50 2T alebo Piaggio Liberty 50 2T?
- Tieto dva motocykle môžete porovnať tu. Všetky výhody a nevýhody porovnateľného modelu nájdete tu tade.
- Ako je to s dostupnosťou modelu Piaggio Liberty 50 2T?
- V porovnaní s ostatnými motocyklami typu Scooter je dostupnosť zlá. Na trhu je k dispozícii málo motocyklov Piaggio Liberty 50 2T.
- Ako stabilná je cena ojazdeného motocykla Piaggio Liberty 50 2T? A čo vývoj cien?
- Ak sa pozrieme na rok výroby 2021, cenová stabilita modelu Piaggio Liberty 50 2T bola v porovnaní s ostatnými motocyklami typu Scooter zlá. Cenový trend v prvom roku bol -6 % a -17 % v druhom roku.
- Ako populárny je model Piaggio Liberty 50 2T?
- Na trhu je priemerný dopyt po modeli Piaggio Liberty 50 2T. Výsledky testov tohto modelu sa málokedy čítajú na platforme 1000PS.
- Aký je zdroj údajov pre obsah tejto stránky?
- Údaje pochádzajú z online časopisu o motocykloch „1000PS“. Spoločnosť 1000PS bola založená v roku 2001. Spoločnosť sídli v Rakúsku. Väčšina obsahu je publikovaná v nemčine Tím však prezentuje aj videá z testov motocyklov v angličtine na YouTube. Tu nájdete 1000PS na Instagrame.
TOP porovnania
Piaggio Liberty 50 2T Obrázky
Zdroj: 1000PS

















