Tauris Freccia 50 2T
Nájdite technické údaje, ceny a recenzie.

Kľúčové špecifikácie Tauris Freccia 50 2T 2018
Motor a pohonný reťazec
| Výkon motora | 4.4 k |
|---|---|
| Otáčky za minútu pri max. výkone | 8500 ot./min. |
| Zdvihy piestov | Dvojtaktný |
| Chladenie | Vzduch |
| Zdvihový objem | 49.6 cm3 |
Zadné brzdy
| Typ | Kotúč |
|---|
Rozmery a hmotnosti
| Šírka prednej pneumatiky | 120 mm |
|---|---|
| Výška prednej pneumatiky | 70 % |
| Priemer prednej pneumatiky | 12 palce |
| Šírka zadnej pneumatiky | 120 mm |
| Výška zadnej pneumatiky | 70 % |
| Priemer zadnej pneumatiky | 12 palce |
| Dĺžka | 1925 mm |
| Šírka | 675 mm |
| Výška | 1165 mm |
| Výška sedadla | 770 mm |
| Suchá hmotnosť | 89 kg |
| Objem palivovej nádrže | 5.5 l |
| Skupiny vodičských preukazov | AM |
Tauris Freccia 50 2T História
Tauris Freccia 50 2T 2017

4.4 k
49.6 cm3
89 kg
Tauris Freccia 50 2T 2016

4.4 k
49.6 cm3
89 kg
Tauris Freccia 50 2T 2015

4.4 k
49.6 cm3
89 kg
Tauris Freccia 50 2T 2014

4.4 k
49.6 cm3
89 kg
FAQ pneumatiky Tauris Freccia 50 2T
ČASTO KLADENÉ OTÁZKY (FAQ) Tauris Freccia 50 2T
- Ktorý z nich je lepší? Tauris Freccia 50 2T alebo Tauris Fuego 50 2T?
- Tieto dva motocykle môžete porovnať tu. Všetky výhody a nevýhody porovnateľného modelu nájdete tu tade.
- Ako je to s dostupnosťou modelu Tauris Freccia 50 2T?
- V porovnaní s ostatnými motocyklami typu Scooter je dostupnosť veľmi zlá. Na trhu je k dispozícii veľmi málo motocyklov Tauris Freccia 50 2T.
- Ako stabilná je cena ojazdeného motocykla Tauris Freccia 50 2T? A čo vývoj cien?
- Ak sa pozrieme na rok výroby 2015, cenová stabilita modelu Tauris Freccia 50 2T bola v porovnaní s ostatnými motocyklami typu Scooter normálna. Cenový trend v prvom roku bol -13 %.
- Ako populárny je model Tauris Freccia 50 2T?
- Na trhu je veľmi slabý dopyt po modeli Tauris Freccia 50 2T. Výsledky testov tohto modelu sa málokedy čítajú na platforme 1000PS.
- Aký je zdroj údajov pre obsah tejto stránky?
- Údaje pochádzajú z online časopisu o motocykloch „1000PS“. Spoločnosť 1000PS bola založená v roku 2001. Spoločnosť sídli v Rakúsku. Väčšina obsahu je publikovaná v nemčine Tím však prezentuje aj videá z testov motocyklov v angličtine na YouTube. Tu nájdete 1000PS na Instagrame.
TOP porovnania
Tauris Freccia 50 2T Obrázky
Zdroj: 1000PS






Zobraziť viac obrázkov