Zero DS 2021
Nájdite technické údaje, ceny a recenzie.

Kľúčové špecifikácie Zero DS 2021
Motor a pohonný reťazec
| Typ motora | Elektrický |
|---|---|
| Výkon motora | 69 k |
| Otáčky za minútu pri max. výkone | 3850 ot./min. |
| Krútiaci moment | 109 Nm |
| Prevodovka | Remeň |
| Chladenie | Vzduch |
Predné odpruženie
| Predné odpruženie | Obrátená teleskopická vidlica |
|---|---|
| Značka | Showa |
| Priemer | 41 mm |
| Zdvih | 178 mm |
| Nastavenie | Kompresia, Predpätie, Prepruženie |
Zadné odpruženie
| Odpruženie | Výkyvné rameno |
|---|---|
| Tlmič | Monoshock |
| Značka | Showa |
| Zdvih | 179 mm |
| Nastavenie | Kompresia, Predpätie, Prepruženie |
Podvozok
| Uhol sklonu | 63.5 stupne |
|---|---|
| Závlek kolesa | 117 mm |
Predné brzdy
| Typ | Jeden disk |
|---|---|
| Priemer | 320 mm |
| Piest | Dva piesty |
| Uchytenie tlmičov | Plávajúci strmeň |
Zadné brzdy
| Typ | Kotúč |
|---|---|
| Priemer | 240 mm |
| Piest | Jeden piest |
Asistenčné systémy
| Pokročilé asistenčné systémy pre jazdca | ABS |
|---|
Rozmery a hmotnosti
| Šírka prednej pneumatiky | 100 mm |
|---|---|
| Výška prednej pneumatiky | 90 % |
| Priemer prednej pneumatiky | 19 palce |
| Šírka zadnej pneumatiky | 130 mm |
| Výška zadnej pneumatiky | 80 % |
| Priemer zadnej pneumatiky | 17 palce |
| Rázvor | 1427 mm |
| Výška sedadla | 843 mm |
| Pohotovostná hmotnosť (s ABS) | 222 kg |
| Maximálna rýchlosť | 163 km/h |
Cena Zero DS
Modelový rok
Aktuálne priemerné trhové ceny
Zero DS História
Zero DS 2026

15 k
239 kg
Zero DS 2025

60 k
239 kg
Zero DS 2024

69 k
190 kg
Zero DS 2023

69 k
190 kg
12 891,00 €priemerná trhová cena
Zero DS 2022

69 k
190 kg
Zero DS 2021

69 k
222 kg
Zero DS 2020

69 k
222 kg
Zero DS 2019

54 k
173 kg
Zero DS 2018

54 k
173 kg
Zero DS 2017

54 k
173 kg
Zero DS 2016

54 k
173 kg
Zero DS 2015

54 k
169 kg
Zero DS 2014

54 k
169 kg
Alternatívy k Zero DS
ČASTO KLADENÉ OTÁZKY (FAQ) Zero DS
- Aká je aktuálna trhová cena modelu Zero DS?
- Aktuálna priemerná trhová cena modelu Zero DS, rok výroby 2026, je 16 910 EUR s priemerným nájazdom 0 km.
- Ktorý z nich je lepší? Zero DS alebo Zero DSR?
- Tieto dva motocykle môžete porovnať tu. Všetky výhody a nevýhody porovnateľného modelu nájdete tu tade.
- Ako je to s dostupnosťou modelu Zero DS?
- V porovnaní s ostatnými motocyklami typu Enduro motorcycle je dostupnosť zlá. Na trhu je k dispozícii málo motocyklov Zero DS.
- Ako stabilná je cena ojazdeného motocykla Zero DS? A čo vývoj cien?
- Ak sa pozrieme na rok výroby 2021, cenová stabilita modelu Zero DS bola v porovnaní s ostatnými motocyklami typu Enduro motorcycle normálna. Cenový trend v prvom roku bol -2 %, -1 % v druhom roku a -25 % v treťom roku.
- Ako populárny je model Zero DS?
- Na trhu je priemerný dopyt po modeli Zero DS.
- Aký je zdroj údajov pre obsah tejto stránky?
- Údaje pochádzajú z online časopisu o motocykloch „1000PS“. Spoločnosť 1000PS bola založená v roku 2001. Spoločnosť sídli v Rakúsku. Väčšina obsahu je publikovaná v nemčine Tím však prezentuje aj videá z testov motocyklov v angličtine na YouTube. Tu nájdete 1000PS na Instagrame.
TOP porovnania
Zero DS Obrázky
Zdroj: 1000PS








Zobraziť viac obrázkov

















