Rieju MRT Freejump 50 Supermoto 2017
Nájdite technické údaje, ceny a recenzie.

Kľúčové špecifikácie Rieju MRT Freejump 50 Supermoto 2017
Motor a pohonný reťazec
| Výkon motora | 2.2 k |
|---|---|
| Otáčky za minútu pri max. výkone | 6500 ot./min. |
| Štartér | Kop |
| Počet prevodových stupňov | 6 |
| Zdvihy piestov | Dvojtaktný |
| Zdvihový objem | 49.7 cm3 |
Zadné brzdy
| Typ | Kotúč |
|---|
Rozmery a hmotnosti
| Šírka prednej pneumatiky | 100 mm |
|---|---|
| Výška prednej pneumatiky | 80 % |
| Priemer prednej pneumatiky | 17 palce |
| Šírka zadnej pneumatiky | 130 mm |
| Výška zadnej pneumatiky | 70 % |
| Priemer zadnej pneumatiky | 17 palce |
| Dĺžka | 2070 mm |
| Šírka | 800 mm |
| Výška | 1145 mm |
| Výška sedadla | 860 mm |
| Pohotovostná hmotnosť | 91 kg |
| Objem palivovej nádrže | 6.3 l |
| Skupiny vodičských preukazov | AM |
Cena Rieju MRT Freejump 50 Supermoto
Modelový rok
Aktuálne priemerné trhové ceny
Rieju MRT Freejump 50 Supermoto História
Rieju MRT Freejump 50 Supermoto 2020

5 k
49.7 cm3
91 kg
Rieju MRT Freejump 50 Supermoto 2019

2.2 k
49.7 cm3
91 kg
Rieju MRT Freejump 50 Supermoto 2018

2.2 k
49.7 cm3
91 kg
Rieju MRT Freejump 50 Supermoto 2017

2.2 k
49.7 cm3
91 kg
Rieju MRT Freejump 50 Supermoto 2016

2.2 k
49.7 cm3
91 kg
Rieju MRT Freejump 50 Supermoto 2015

2.2 k
49.7 cm3
91 kg
Rieju MRT Freejump 50 Supermoto 2014

2.2 k
49.7 cm3
91 kg
FAQ pneumatiky Rieju MRT Freejump 50 Supermoto
ČASTO KLADENÉ OTÁZKY (FAQ) Rieju MRT Freejump 50 Supermoto
- Aká je aktuálna trhová cena modelu Rieju MRT Freejump 50 Supermoto?
- Aktuálna priemerná trhová cena modelu Rieju MRT Freejump 50 Supermoto, rok výroby 2021, je 3 750 EUR s priemerným nájazdom 0 km.
- Ktorý z nich je lepší? Rieju MRT Freejump 50 Supermoto alebo Rieju MRT 50?
- Tieto dva motocykle môžete porovnať tu. Všetky výhody a nevýhody porovnateľného modelu nájdete tu tade.
- Ako je to s dostupnosťou modelu Rieju MRT Freejump 50 Supermoto?
- V porovnaní s ostatnými motocyklami typu Supermoto je dostupnosť normálna. Na trhu je k dispozícii priemerný počet motocyklov Rieju MRT Freejump 50 Supermoto.
- Ako populárny je model Rieju MRT Freejump 50 Supermoto?
- Na trhu je priemerný dopyt po modeli Rieju MRT Freejump 50 Supermoto.
- Aký je zdroj údajov pre obsah tejto stránky?
- Údaje pochádzajú z online časopisu o motocykloch „1000PS“. Spoločnosť 1000PS bola založená v roku 2001. Spoločnosť sídli v Rakúsku. Väčšina obsahu je publikovaná v nemčine Tím však prezentuje aj videá z testov motocyklov v angličtine na YouTube. Tu nájdete 1000PS na Instagrame.
TOP porovnania
Rieju MRT Freejump 50 Supermoto Obrázky
Zdroj: 1000PS













Zobraziť viac obrázkov
















