Rieju Marathon 125 Supermoto 2014
Nájdite technické údaje, ceny a recenzie.

Kľúčové špecifikácie Rieju Marathon 125 Supermoto 2014
Motor a pohonný reťazec
| Výkon motora | 15 k |
|---|---|
| Otáčky za minútu pri max. výkone | 8750 ot./min. |
| Štartér | Elektrický |
| Počet prevodových stupňov | 6 |
| Zdvihy piestov | Štvortaktný |
| Chladenie | kvapalina |
| Zdvihový objem | 124.9 cm3 |
Zadné brzdy
| Typ | Kotúč |
|---|
Rozmery a hmotnosti
| Šírka prednej pneumatiky | 100 mm |
|---|---|
| Výška prednej pneumatiky | 80 % |
| Priemer prednej pneumatiky | 17 palce |
| Šírka zadnej pneumatiky | 130 mm |
| Výška zadnej pneumatiky | 70 % |
| Priemer zadnej pneumatiky | 17 palce |
| Dĺžka | 2150 mm |
| Šírka | 800 mm |
| Výška | 1200 mm |
| Výška sedadla | 870 mm |
| Pohotovostná hmotnosť | 117 kg |
| Objem palivovej nádrže | 6.4 l |
| Skupiny vodičských preukazov | A1 |
Cena Rieju Marathon 125 Supermoto
Modelový rok
Aktuálne priemerné trhové ceny
Rieju Marathon 125 Supermoto História
Rieju Marathon 125 Supermoto 2025

15 k
125 cm3
108 kg
5 058,00 €priemerná trhová cena
Rieju Marathon 125 Supermoto 2019

15 k
124.9 cm3
117 kg
Rieju Marathon 125 Supermoto 2018

15 k
124.9 cm3
117 kg
Rieju Marathon 125 Supermoto 2017

15 k
124.9 cm3
117 kg
Rieju Marathon 125 Supermoto 2016

15 k
124.9 cm3
117 kg
Rieju Marathon 125 Supermoto 2015

15 k
124.9 cm3
117 kg
Rieju Marathon 125 Supermoto 2014

15 k
124.9 cm3
117 kg
FAQ pneumatiky Rieju Marathon 125 Supermoto
ČASTO KLADENÉ OTÁZKY (FAQ) Rieju Marathon 125 Supermoto
- Aká je aktuálna trhová cena modelu Rieju Marathon 125 Supermoto?
- Aktuálna priemerná trhová cena modelu Rieju Marathon 125 Supermoto, rok výroby 2026, je 5 000 EUR s priemerným nájazdom 0 km.
- Ktorý z nich je lepší? Rieju Marathon 125 Supermoto alebo Rieju MRT Cross 125?
- Tieto dva motocykle môžete porovnať tu. Všetky výhody a nevýhody porovnateľného modelu nájdete tu tade.
- Ako je to s dostupnosťou modelu Rieju Marathon 125 Supermoto?
- V porovnaní s ostatnými motocyklami typu Supermoto je dostupnosť normálna. Na trhu je k dispozícii priemerný počet motocyklov Rieju Marathon 125 Supermoto.
- Ako stabilná je cena ojazdeného motocykla Rieju Marathon 125 Supermoto? A čo vývoj cien?
- Ak sa pozrieme na rok výroby 2015, cenová stabilita modelu Rieju Marathon 125 Supermoto bola v porovnaní s ostatnými motocyklami typu Supermoto normálna. Cenový trend v prvom roku bol -5 %, +7 % v druhom roku a -9 % v treťom roku.
- Ako populárny je model Rieju Marathon 125 Supermoto?
- Na trhu je slabý dopyt po modeli Rieju Marathon 125 Supermoto.
- Aký je zdroj údajov pre obsah tejto stránky?
- Údaje pochádzajú z online časopisu o motocykloch „1000PS“. Spoločnosť 1000PS bola založená v roku 2001. Spoločnosť sídli v Rakúsku. Väčšina obsahu je publikovaná v nemčine Tím však prezentuje aj videá z testov motocyklov v angličtine na YouTube. Tu nájdete 1000PS na Instagrame.
TOP porovnania
Rieju Marathon 125 Supermoto Obrázky
Zdroj: 1000PS



















