Peugeot Metropolis 400 2017
Nájdite technické údaje, ceny a recenzie.

Kľúčové špecifikácie Peugeot Metropolis 400 2017
Motor a pohonný reťazec
| Výkon motora | 37 k |
|---|---|
| Otáčky za minútu pri max. výkone | 7250 ot./min. |
| Typ prevodovky | Variomatic |
| Valce | 1 |
| Zdvihy piestov | Štvortaktný |
| Ventily na valec | 4 |
| Zdvihový objem | 398.9 cm3 |
Predné odpruženie
| Predné odpruženie | Rovnobežník |
|---|
Predné brzdy
| Typ | Dva disky |
|---|
Zadné brzdy
| Typ | Kotúč |
|---|
Rozmery a hmotnosti
| Šírka prednej pneumatiky | 120 mm |
|---|---|
| Výška prednej pneumatiky | 70 % |
| Priemer prednej pneumatiky | 12 palce |
| Šírka zadnej pneumatiky | 140 mm |
| Výška zadnej pneumatiky | 70 % |
| Priemer zadnej pneumatiky | 14 palce |
| Dĺžka | 2152 mm |
| Šírka | 775 mm |
| Výška | 1450 mm |
| Rázvor | 1500 mm |
| Výška sedadla | 780 mm |
| Suchá hmotnosť | 256 kg |
| Objem palivovej nádrže | 13.5 l |
| Skupiny vodičských preukazov | A2 |
Cena Peugeot Metropolis 400
Modelový rok
Aktuálne priemerné trhové ceny
Peugeot Metropolis 400 História
Peugeot Metropolis 400 2018

37 k
256 kg
Peugeot Metropolis 400 2017

37 k
398.9 cm3
256 kg
Peugeot Metropolis 400 2016

37 k
398.9 cm3
256 kg
Peugeot Metropolis 400 2015

37 k
398.9 cm3
256 kg
Peugeot Metropolis 400 2014

35 k
398.9 cm3
258 kg
FAQ pneumatiky Peugeot Metropolis 400
Alternatívy k Peugeot Metropolis 400
ČASTO KLADENÉ OTÁZKY (FAQ) Peugeot Metropolis 400
- Aká je aktuálna trhová cena modelu Peugeot Metropolis 400?
- Aktuálna priemerná trhová cena modelu Peugeot Metropolis 400, rok výroby 2020, je 6 420 EUR s priemerným nájazdom 17 700 km.
- Ktorý z nich je lepší? Peugeot Metropolis 400 alebo Yamaha Tricity 300?
- Tieto dva motocykle môžete porovnať tu. Všetky výhody a nevýhody porovnateľného modelu nájdete tu tade.
- Ako je to s dostupnosťou modelu Peugeot Metropolis 400?
- V porovnaní s ostatnými motocyklami typu Scooter je dostupnosť zlá. Na trhu je k dispozícii málo motocyklov Peugeot Metropolis 400.
- Ako stabilná je cena ojazdeného motocykla Peugeot Metropolis 400? A čo vývoj cien?
- Ak sa pozrieme na rok výroby 2022, cenová stabilita modelu Peugeot Metropolis 400 bola v porovnaní s ostatnými motocyklami typu Scooter normálna. Cenový trend v prvom roku bol -4 %, -16 % v druhom roku a +2 % v treťom roku.
- Ako populárny je model Peugeot Metropolis 400?
- Na trhu je veľmi veľký dopyt po modeli Peugeot Metropolis 400. Výsledky testov tohto modelu sa priemerne často čítajú na platforme 1000PS.
- Aký je zdroj údajov pre obsah tejto stránky?
- Údaje pochádzajú z online časopisu o motocykloch „1000PS“. Spoločnosť 1000PS bola založená v roku 2001. Spoločnosť sídli v Rakúsku. Väčšina obsahu je publikovaná v nemčine Tím však prezentuje aj videá z testov motocyklov v angličtine na YouTube. Tu nájdete 1000PS na Instagrame.
TOP porovnania
Peugeot Metropolis 400 Obrázky
Zdroj: 1000PS























Zobraziť viac obrázkov

















