KTM RC 125 2015
Nájdite technické údaje, ceny a recenzie.

Kľúčové špecifikácie KTM RC 125 2015
Motor a pohonný reťazec
| Vŕtanie | 58 mm |
|---|---|
| Zdvih piestu | 47.2 mm |
| Výkon motora | 15 k |
| Otáčky za minútu pri max. výkone | 9500 ot./min. |
| Krútiaci moment | 12 Nm |
| Otáčky za minútu pri krútiacom momente | 8000 ot./min. |
| Kompresný pomer | 12.6 |
| Štartér | Elektrický |
| Typ spojky | Viaceré doštičky v olejovom kúpeli |
| Prevodovka | Reťaz |
| Valce | 1 |
| Zdvihy piestov | Štvortaktný |
| Ventily na valec | 4 |
| Ventily | DOHC |
| Zdvihový objem | 124.7 cm3 |
Predné odpruženie
| Predné odpruženie | Obrátená teleskopická vidlica |
|---|---|
| Značka | WP |
Zadné odpruženie
| Značka | WP |
|---|
Podvozok
| Rám | Chróm-molybdén |
|---|---|
| Typ rámu | Rúrkový |
Predné brzdy
| Typ | Jeden disk |
|---|---|
| Piest | Štyri piesty |
| Uchytenie tlmičov | Pevný strmeň |
| Technológia | radiálny |
Zadné brzdy
| Typ | Kotúč |
|---|---|
| Piest | Jeden piest |
| Uchytenie tlmičov | Plávajúci strmeň |
Rozmery a hmotnosti
| Šírka prednej pneumatiky | 110 mm |
|---|---|
| Výška prednej pneumatiky | 70 % |
| Priemer prednej pneumatiky | 17 palce |
| Šírka zadnej pneumatiky | 150 mm |
| Výška zadnej pneumatiky | 60 % |
| Priemer zadnej pneumatiky | 17 palce |
| Rázvor | 1340 mm |
| Výška sedadla | 820 mm |
| Pohotovostná hmotnosť (s ABS) | 135 kg |
| Objem palivovej nádrže | 10 l |
| Skupiny vodičských preukazov | A1 |
Cena KTM RC 125
Modelový rok
Aktuálne priemerné trhové ceny
KTM RC 125 História
KTM RC 125 2025

15 HP
124.7 ccm
156 kg
5 485,00 €priemerná trhová cena
KTM RC 125 2024

15 HP
124.7 ccm
156 kg
6 120,00 €priemerná trhová cena
KTM RC 125 2023

15 HP
124.7 ccm
156 kg
5 144,00 €priemerná trhová cena
KTM RC 125 2022

15 HP
124.7 ccm
156 kg
4 578,00 €priemerná trhová cena
KTM RC 125 2021

15 HP
124.7 ccm
139 kg
KTM RC 125 2020

15 HP
124.7 ccm
135 kg
4 165,00 €priemerná trhová cena
KTM RC 125 2019

15 HP
124.7 ccm
135 kg
KTM RC 125 2018

15 HP
124.7 ccm
135 kg
3 533,00 €priemerná trhová cena
KTM RC 125 2017

15 HP
124.7 ccm
135 kg
KTM RC 125 2016

15 HP
124.7 ccm
135 kg
2 638,00 €priemerná trhová cena
KTM RC 125 2015

15 HP
124.7 ccm
135 kg
2 638,00 €priemerná trhová cena
KTM RC 125 2014

15 HP
124.7 ccm
135 kg
FAQ pneumatiky KTM RC 125
- Ktoré pneumatiky v súčasnosti odporúča redakčný tím 1000 PS pre tento model?
Lacné univerzálne zariadenie pre ľahké motocykle
Na každodenné dochádzanie do práce a krátke víkendové jazdy. Športové pneumatiky z druhého radu - dobrý pomer cena/výkon.
Alternatívy k KTM RC 125
ČASTO KLADENÉ OTÁZKY (FAQ) KTM RC 125
- Aká je aktuálna trhová cena modelu KTM RC 125?
- Aktuálna priemerná trhová cena modelu KTM RC 125, rok výroby 2023, je 5 240 EUR s priemerným nájazdom 4 145 km.
- Ktorý z nich je lepší? KTM RC 125 alebo {AlternativeBrandModel}?
- Tieto dva motocykle môžete porovnať tu. Všetky výhody a nevýhody porovnateľného modelu nájdete tu tade.
- Ako je to s dostupnosťou modelu KTM RC 125?
- V porovnaní s ostatnými motocyklami typu Supersport je dostupnosť dobrá. Na trhu je k dispozícii veľa motocyklov KTM RC 125.
- Ako stabilná je cena ojazdeného motocykla KTM RC 125? A čo vývoj cien?
- Ak sa pozrieme na rok výroby 2014, cenová stabilita modelu KTM RC 125 bola v porovnaní s ostatnými motocyklami typu Supersport normálna. Cenový trend v prvom roku bol +1 %, -16 % v druhom roku a +1 % v treťom roku.
- Ako populárny je model KTM RC 125?
- Na trhu je veľmi veľký dopyt po modeli KTM RC 125. Výsledky testov tohto modelu sa menej často čítajú na platforme 1000PS.
- Aký je zdroj údajov pre obsah tejto stránky?
- Údaje pochádzajú z online časopisu o motocykloch „1000PS“. Spoločnosť 1000PS bola založená v roku 2001. Spoločnosť sídli v Rakúsku. Väčšina obsahu je publikovaná v nemčine Tím však prezentuje aj videá z testov motocyklov v angličtine na YouTube. Tu nájdete 1000PS na Instagrame.
TOP porovnania
KTM RC 125 Obrázky
Zdroj: 1000PS















Zobraziť viac obrázkov





























