Yamaha SR 400 2016
Nájdite technické údaje, ceny a recenzie.

Kľúčové špecifikácie Yamaha SR 400 2016
Motor a pohonný reťazec
| Vŕtanie | 87 mm |
|---|---|
| Zdvih piestu | 67.2 mm |
| Výkon motora | 23 k |
| Otáčky za minútu pri max. výkone | 6500 ot./min. |
| Krútiaci moment | 27.4 Nm |
| Otáčky za minútu pri krútiacom momente | 3000 ot./min. |
| Kompresný pomer | 8.5 |
| Štartér | Kop |
| Typ spojky | Viaceré doštičky v olejovom kúpeli |
| Prevodovka | Reťaz |
| Počet prevodových stupňov | 5 |
| Valce | 1 |
| Zdvihy piestov | Štvortaktný |
| Ventily na valec | 2 |
| Chladenie | Vzduch |
| Zdvihový objem | 399 cm3 |
Predné odpruženie
| Predné odpruženie | Teleskopická vidlica |
|---|
Zadné odpruženie
| Tlmič | Dual Shock |
|---|
Podvozok
| Rám | Oceľ |
|---|---|
| Typ rámu | Dvojitá kolíska |
Predné brzdy
| Typ | Dva disky |
|---|
Zadné brzdy
| Typ | Bubon |
|---|
Rozmery a hmotnosti
| Šírka prednej pneumatiky | 90 mm |
|---|---|
| Výška prednej pneumatiky | 100 % |
| Priemer prednej pneumatiky | 18 palce |
| Šírka zadnej pneumatiky | 110 mm |
| Výška zadnej pneumatiky | 90 % |
| Priemer zadnej pneumatiky | 18 palce |
| Dĺžka | 2085 mm |
| Šírka | 750 mm |
| Výška | 1095 mm |
| Rázvor | 1410 mm |
| Výška sedadla | 785 mm |
| Pohotovostná hmotnosť | 174 kg |
| Objem palivovej nádrže | 12 l |
| Skupiny vodičských preukazov | A2 |
Yamaha SR 400 História
Yamaha SR 400 2015

23 k
399 cm3
174 kg
Yamaha SR 400 2014

23 k
399 cm3
174 kg
Yamaha SR 400 2013
Yamaha SR 400 2013
23 k
399 cm3
174 kg
FAQ pneumatiky Yamaha SR 400
Alternatívy k Yamaha SR 400
ČASTO KLADENÉ OTÁZKY (FAQ) Yamaha SR 400
- Aká je aktuálna trhová cena modelu Yamaha SR 400?
- Aktuálna priemerná trhová cena modelu Yamaha SR 400, rok výroby 2015, je 5 210 EUR s priemerným nájazdom 3 418 km.
- Ktorý z nich je lepší? Yamaha SR 400 alebo {AlternativeBrandModel}?
- Tieto dva motocykle môžete porovnať tu. Všetky výhody a nevýhody porovnateľného modelu nájdete tu tade.
- Ako je to s dostupnosťou modelu Yamaha SR 400?
- V porovnaní s ostatnými motocyklami typu Naked bike je dostupnosť zlá. Na trhu je k dispozícii málo motocyklov Yamaha SR 400.
- Ako stabilná je cena ojazdeného motocykla Yamaha SR 400? A čo vývoj cien?
- Ak sa pozrieme na rok výroby 2018, cenová stabilita modelu Yamaha SR 400 bola v porovnaní s ostatnými motocyklami typu Naked bike veľmi dobrá. Cenový trend v prvom roku bol +20 %.
- Ako populárny je model Yamaha SR 400?
- Na trhu je priemerný dopyt po modeli Yamaha SR 400. Výsledky testov tohto modelu sa málokedy čítajú na platforme 1000PS.
- Aký je zdroj údajov pre obsah tejto stránky?
- Údaje pochádzajú z online časopisu o motocykloch „1000PS“. Spoločnosť 1000PS bola založená v roku 2001. Spoločnosť sídli v Rakúsku. Väčšina obsahu je publikovaná v nemčine Tím však prezentuje aj videá z testov motocyklov v angličtine na YouTube. Tu nájdete 1000PS na Instagrame.
TOP porovnania
Yamaha SR 400 Obrázky
Zdroj: 1000PS



















Zobraziť viac obrázkov
















