Triumph America LT
Nájdite technické údaje, ceny a recenzie.

Kľúčové špecifikácie Triumph America LT 2017
Motor a pohonný reťazec
| Vŕtanie | 90 mm |
|---|---|
| Zdvih piestu | 68 mm |
| Výkon motora | 61 k |
| Otáčky za minútu pri max. výkone | 6800 ot./min. |
| Krútiaci moment | 72 Nm |
| Otáčky za minútu pri krútiacom momente | 3300 ot./min. |
| Typ spojky | Viaceré doštičky v olejovom kúpeli |
| Prevodovka | Reťaz |
| Počet prevodových stupňov | 5 |
| Ventily | DOHC |
| Chladenie | Vzduch |
| Zdvihový objem | 865 cm3 |
Predné odpruženie
| Predné odpruženie | Teleskopická vidlica |
|---|---|
| Značka | Kayaba |
Zadné odpruženie
| Značka | Kayaba |
|---|
Podvozok
| Rám | Oceľ |
|---|
Predné brzdy
| Piest | Dva piesty |
|---|---|
| Uchytenie tlmičov | Plávajúci strmeň |
Zadné brzdy
| Typ | Kotúč |
|---|---|
| Piest | Dva piesty |
| Uchytenie tlmičov | Plávajúci strmeň |
Rozmery a hmotnosti
| Šírka prednej pneumatiky | 130 mm |
|---|---|
| Výška prednej pneumatiky | 90 % |
| Priemer prednej pneumatiky | 16 palce |
| Šírka zadnej pneumatiky | 170 mm |
| Výška zadnej pneumatiky | 80 % |
| Priemer zadnej pneumatiky | 15 palce |
| Dĺžka | 2387 mm |
| Šírka | 920 mm |
| Výška | 1480 mm |
| Rázvor | 1610 mm |
| Výška sedadla | 690 mm |
| Pohotovostná hmotnosť | 270 kg |
| Skupiny vodičských preukazov | A |
Triumph America LT História
Triumph America LT 2016

61 k
865 cm3
270 kg
Triumph America LT 2015

61 k
865 cm3
270 kg
Triumph America LT 2014

61 k
865 cm3
270 kg
FAQ pneumatiky Triumph America LT
- Ktoré pneumatiky v súčasnosti odporúča redakčný tím 1000 PS pre tento model?
Tourer a cruiser
Vysoký kilometrový výkon a skvelý vzhľad sú veľmi dôležité, rovnako vítaná je aj priľnavosť na mokrom povrchu. Dôraz sa kladie na cestovnú vhodnosť a menej na športový charakter.
ČASTO KLADENÉ OTÁZKY (FAQ) Triumph America LT
- Aká je aktuálna trhová cena modelu Triumph America LT?
- Aktuálna priemerná trhová cena modelu Triumph America LT, rok výroby 2015, je 13 590 EUR s priemerným nájazdom 0 km.
- Ktorý z nich je lepší? Triumph America LT alebo Triumph America?
- Tieto dva motocykle môžete porovnať tu. Všetky výhody a nevýhody porovnateľného modelu nájdete tu tade.
- Ako je to s dostupnosťou modelu Triumph America LT?
- V porovnaní s ostatnými motocyklami typu Chopper/Cruiser je dostupnosť zlá. Na trhu je k dispozícii málo motocyklov Triumph America LT.
- Ako stabilná je cena ojazdeného motocykla Triumph America LT? A čo vývoj cien?
- Ak sa pozrieme na rok výroby 2014, cenová stabilita modelu Triumph America LT bola v porovnaní s ostatnými motocyklami typu Chopper/Cruiser dobrá. Cenový trend v prvom roku bol +7 %, 0 % v druhom roku a +1 % v treťom roku.
- Ako populárny je model Triumph America LT?
- Na trhu je priemerný dopyt po modeli Triumph America LT.
- Aký je zdroj údajov pre obsah tejto stránky?
- Údaje pochádzajú z online časopisu o motocykloch „1000PS“. Spoločnosť 1000PS bola založená v roku 2001. Spoločnosť sídli v Rakúsku. Väčšina obsahu je publikovaná v nemčine Tím však prezentuje aj videá z testov motocyklov v angličtine na YouTube. Tu nájdete 1000PS na Instagrame.
TOP porovnania
Triumph America LT Obrázky
Zdroj: 1000PS










