Daelim S300 FI 2015
Nájdite technické údaje, ceny a recenzie.

Kľúčové špecifikácie Daelim S300 FI 2015
Motor a pohonný reťazec
| Výkon motora | 25 k |
|---|---|
| Otáčky za minútu pri max. výkone | 8700 ot./min. |
| Typ prevodovky | Variomatic |
| Valce | 1 |
| Zdvihy piestov | Štvortaktný |
| Ventily na valec | 4 |
| Ventily | DOHC |
| Chladenie | kvapalina |
| Zdvihový objem | 247 cm3 |
Zadné odpruženie
| Odpruženie | Kyvné rameno pohonu |
|---|
Zadné brzdy
| Typ | Kotúč |
|---|
Rozmery a hmotnosti
| Šírka prednej pneumatiky | 120 mm |
|---|---|
| Výška prednej pneumatiky | 70 % |
| Priemer prednej pneumatiky | 14 palce |
| Šírka zadnej pneumatiky | 140 mm |
| Výška zadnej pneumatiky | 60 % |
| Priemer zadnej pneumatiky | 13 palce |
| Dĺžka | 2140 mm |
| Šírka | 750 mm |
| Výška | 1330 mm |
| Výška sedadla | 775 mm |
| Suchá hmotnosť | 167 kg |
| Objem palivovej nádrže | 12.7 l |
| Skupiny vodičských preukazov | A2 |
Daelim S300 FI História
Daelim S300 FI 2019

25 k
247 cm3
167 kg
Daelim S300 FI 2018

25 k
247 cm3
167 kg
Daelim S300 FI 2017

25 k
247 cm3
167 kg
Daelim S300 FI 2016

25 k
247 cm3
167 kg
Daelim S300 FI 2015

25 k
247 cm3
167 kg
Daelim S300 FI 2014

25 k
247 cm3
167 kg
FAQ pneumatiky Daelim S300 FI
ČASTO KLADENÉ OTÁZKY (FAQ) Daelim S300 FI
- Ktorý z nich je lepší? Daelim S300 FI alebo Daelim XQ2?
- Tieto dva motocykle môžete porovnať tu. Všetky výhody a nevýhody porovnateľného modelu nájdete tu tade.
- Ako je to s dostupnosťou modelu Daelim S300 FI?
- V porovnaní s ostatnými motocyklami typu Scooter je dostupnosť veľmi zlá. Na trhu je k dispozícii veľmi málo motocyklov Daelim S300 FI.
- Ako stabilná je cena ojazdeného motocykla Daelim S300 FI? A čo vývoj cien?
- Ak sa pozrieme na rok výroby 2017, cenová stabilita modelu Daelim S300 FI bola v porovnaní s ostatnými motocyklami typu Scooter normálna. Cenový trend v prvom roku bol -11 %, +1 % v druhom roku a -9 % v treťom roku.
- Ako populárny je model Daelim S300 FI?
- Na trhu je priemerný dopyt po modeli Daelim S300 FI.
- Aký je zdroj údajov pre obsah tejto stránky?
- Údaje pochádzajú z online časopisu o motocykloch „1000PS“. Spoločnosť 1000PS bola založená v roku 2001. Spoločnosť sídli v Rakúsku. Väčšina obsahu je publikovaná v nemčine Tím však prezentuje aj videá z testov motocyklov v angličtine na YouTube. Tu nájdete 1000PS na Instagrame.
TOP porovnania
Daelim S300 FI Obrázky
Zdroj: 1000PS



















