Kymco MXU 700 EXi 2017
Nájdite technické údaje, ceny a recenzie.

Kľúčové špecifikácie Kymco MXU 700 EXi 2017
Motor a pohonný reťazec
| Výkon motora | 48 k |
|---|---|
| Otáčky za minútu pri max. výkone | 6500 ot./min. |
| Krútiaci moment | 58 Nm |
| Otáčky za minútu pri krútiacom momente | 5000 ot./min. |
| Palivový systém | Vstrekovanie |
| Štartér | Elektrický |
| Typ spojky | Odstredivá sila |
| Prevodovka | kardan |
| Typ prevodovky | Automatické |
| Valce | 1 |
| Zdvihy piestov | Štvortaktný |
| Ventily na valec | 4 |
| Chladenie | kvapalina |
| Zdvihový objem | 695 cm3 |
Predné odpruženie
| Predné odpruženie | Kĺb riadenia |
|---|
Predné brzdy
| Typ | Dva disky |
|---|---|
| Priemer | 202 mm |
Zadné brzdy
| Typ | Kotúč |
|---|---|
| Priemer | 200 mm |
Asistenčné systémy
| Pokročilé asistenčné systémy pre jazdca | Posilňovač riadenia |
|---|
Rozmery a hmotnosti
| Priemer prednej pneumatiky | 14 palce |
|---|---|
| Priemer zadnej pneumatiky | 14 palce |
| Dĺžka | 2240 mm |
| Šírka | 1260 mm |
| Výška | 1430 mm |
| Výška sedadla | 895 mm |
| Pohotovostná hmotnosť | 383 kg |
| Objem palivovej nádrže | 16.5 l |
| Maximálna rýchlosť | 96 km/h |
| Skupiny vodičských preukazov | B |
Kymco MXU 700 EXi História
Kymco MXU 700 EXi 2020

48 k
695 cm3
383 kg
Kymco MXU 700 EXi 2019

48 k
695 cm3
383 kg
Kymco MXU 700 EXi 2018

48 k
695 cm3
383 kg
Kymco MXU 700 EXi 2017

48 k
695 cm3
383 kg
Kymco MXU 700 EXi 2016

48 k
695 cm3
387 kg
Kymco MXU 700 EXi 2015

48 k
695 cm3
387 kg
Kymco MXU 700 EXi 2014

48 k
695 cm3
387 kg
Kymco MXU 700 EXi 2013

48 k
695 cm3
387 kg
ČASTO KLADENÉ OTÁZKY (FAQ) Kymco MXU 700 EXi
- Aká je aktuálna trhová cena modelu Kymco MXU 700 EXi?
- Aktuálna priemerná trhová cena modelu Kymco MXU 700 EXi, rok výroby 2016, je 4 350 EUR s priemerným nájazdom 3 000 km.
- Ktorý z nich je lepší? Kymco MXU 700 EXi alebo Dinli Centhor 800 Evolution 4x4?
- Tieto dva motocykle môžete porovnať tu. Všetky výhody a nevýhody porovnateľného modelu nájdete tu tade.
- Ako je to s dostupnosťou modelu Kymco MXU 700 EXi?
- V porovnaní s ostatnými motocyklami typu Quad/ATV je dostupnosť normálna. Na trhu je k dispozícii priemerný počet motocyklov Kymco MXU 700 EXi.
- Ako stabilná je cena ojazdeného motocykla Kymco MXU 700 EXi? A čo vývoj cien?
- Ak sa pozrieme na rok výroby 2013, cenová stabilita modelu Kymco MXU 700 EXi bola v porovnaní s ostatnými motocyklami typu Quad/ATV dobrá. Cenový trend v prvom roku bol +5 %, -8 % v druhom roku a -2 % v treťom roku.
- Ako populárny je model Kymco MXU 700 EXi?
- Na trhu je veľký dopyt po modeli Kymco MXU 700 EXi.
- Aký je zdroj údajov pre obsah tejto stránky?
- Údaje pochádzajú z online časopisu o motocykloch „1000PS“. Spoločnosť 1000PS bola založená v roku 2001. Spoločnosť sídli v Rakúsku. Väčšina obsahu je publikovaná v nemčine Tím však prezentuje aj videá z testov motocyklov v angličtine na YouTube. Tu nájdete 1000PS na Instagrame.
TOP porovnania
Kymco MXU 700 EXi Obrázky
Zdroj: 1000PS



















