Piaggio New Fly 125 i.e. 3V 2013
Nájdite technické údaje, ceny a recenzie.

Kľúčové špecifikácie Piaggio New Fly 125 i.e. 3V 2013
Motor a pohonný reťazec
| Výkon motora | 11.6 k |
|---|---|
| Otáčky za minútu pri max. výkone | 8250 ot./min. |
| Krútiaci moment | 10.7 Nm |
| Otáčky za minútu pri krútiacom momente | 6500 ot./min. |
| Typ prevodovky | Automatické |
| Valce | 1 |
| Zdvihy piestov | Štvortaktný |
| Chladenie | Vzduch |
| Zdvihový objem | 124 cm3 |
Predné brzdy
| Typ | Jeden disk |
|---|
Zadné brzdy
| Typ | Bubon |
|---|
Rozmery a hmotnosti
| Šírka prednej pneumatiky | 120 mm |
|---|---|
| Výška prednej pneumatiky | 70 % |
| Priemer prednej pneumatiky | 12 palce |
| Šírka zadnej pneumatiky | 120 mm |
| Výška zadnej pneumatiky | 70 % |
| Priemer zadnej pneumatiky | 12 palce |
| Dĺžka | 1880 mm |
| Šírka | 735 mm |
| Výška | 1145 mm |
| Rázvor | 1340 mm |
| Výška sedadla | 785 mm |
| Pohotovostná hmotnosť | 121 kg |
| Objem palivovej nádrže | 7.5 l |
| Maximálna rýchlosť | 94 km/h |
| Skupiny vodičských preukazov | A1 |
Cena Piaggio New Fly 125 i.e. 3V
Modelový rok
Aktuálne priemerné trhové ceny
Piaggio New Fly 125 i.e. 3V História
Piaggio New Fly 125 i.e. 3V 2017

11.6 k
124 cm3
121 kg
Piaggio New Fly 125 i.e. 3V 2016

11.6 k
124 cm3
121 kg
Piaggio New Fly 125 i.e. 3V 2015

11.6 k
124 cm3
121 kg
1 565,00 €priemerná trhová cena
Piaggio New Fly 125 i.e. 3V 2014

11.6 k
124 cm3
121 kg
1 775,00 €priemerná trhová cena
Piaggio New Fly 125 i.e. 3V 2013

11.6 k
124 cm3
121 kg
FAQ pneumatiky Piaggio New Fly 125 i.e. 3V
ČASTO KLADENÉ OTÁZKY (FAQ) Piaggio New Fly 125 i.e. 3V
- Aká je aktuálna trhová cena modelu Piaggio New Fly 125 i.e. 3V?
- Aktuálna priemerná trhová cena modelu Piaggio New Fly 125 i.e. 3V, rok výroby 2014, je 1 990 EUR s priemerným nájazdom 4 500 km.
- Ktorý z nich je lepší? Piaggio New Fly 125 i.e. 3V alebo {AlternativeBrandModel}?
- Tieto dva motocykle môžete porovnať tu. Všetky výhody a nevýhody porovnateľného modelu nájdete tu tade.
- Ako je to s dostupnosťou modelu Piaggio New Fly 125 i.e. 3V?
- V porovnaní s ostatnými motocyklami typu Scooter je dostupnosť zlá. Na trhu je k dispozícii málo motocyklov Piaggio New Fly 125 i.e. 3V.
- Ako stabilná je cena ojazdeného motocykla Piaggio New Fly 125 i.e. 3V? A čo vývoj cien?
- Ak sa pozrieme na rok výroby 2015, cenová stabilita modelu Piaggio New Fly 125 i.e. 3V bola v porovnaní s ostatnými motocyklami typu Scooter normálna. Cenový trend v prvom roku bol -16 %, +19 % v druhom roku a -1 % v treťom roku.
- Ako populárny je model Piaggio New Fly 125 i.e. 3V?
- Na trhu je priemerný dopyt po modeli Piaggio New Fly 125 i.e. 3V.
- Aký je zdroj údajov pre obsah tejto stránky?
- Údaje pochádzajú z online časopisu o motocykloch „1000PS“. Spoločnosť 1000PS bola založená v roku 2001. Spoločnosť sídli v Rakúsku. Väčšina obsahu je publikovaná v nemčine Tím však prezentuje aj videá z testov motocyklov v angličtine na YouTube. Tu nájdete 1000PS na Instagrame.
TOP porovnania
Piaggio New Fly 125 i.e. 3V Obrázky
Zdroj: 1000PS



























