Honda MSX 125 2013
Nájdite technické údaje, ceny a recenzie.

&width=60&height=60&bgcolor=rgba_39_42_44_0&mode=crop)
Honda MSX 125 2013 Skúsenosti a hodnotenia odborníkov
vauli
Honda MSX 125 sa ideálne hodí ako kaskadérsky motocykel s niekolkými úpravami, pricom nám normálnym zostávajú typické prednosti Hondy, ako je kvalitné spracovanie, solídna technika a skvelý vzhlad.

Kľúčové špecifikácie Honda MSX 125 2013
Motor a pohonný reťazec
| Vŕtanie | 52.4 mm |
|---|---|
| Zdvih piestu | 57.9 mm |
| Výkon motora | 10 k |
| Otáčky za minútu pri max. výkone | 7000 ot./min. |
| Krútiaci moment | 10.9 Nm |
| Otáčky za minútu pri krútiacom momente | 5500 ot./min. |
| Kompresný pomer | 9.3 |
| Štartér | Elektrický |
| Typ spojky | Viaceré doštičky v olejovom kúpeli |
| Zapaľovanie | Tranzistor |
| Prevodovka | Reťaz |
| Valce | 1 |
| Zdvihy piestov | Štvortaktný |
| Ventily | OHC |
| Chladenie | Vzduch |
| Zdvihový objem | 125 cm3 |
Predné odpruženie
| Predné odpruženie | Obrátená teleskopická vidlica |
|---|
Zadné odpruženie
| Tlmič | Monoshock |
|---|
Podvozok
| Rám | Oceľ |
|---|---|
| Typ rámu | Centrálna rúra |
Predné brzdy
| Piest | Dva piesty |
|---|
Zadné brzdy
| Typ | Kotúč |
|---|---|
| Piest | Jeden piest |
Rozmery a hmotnosti
| Šírka prednej pneumatiky | 120 mm |
|---|---|
| Výška prednej pneumatiky | 70 % |
| Priemer prednej pneumatiky | 12 palce |
| Šírka zadnej pneumatiky | 130 mm |
| Výška zadnej pneumatiky | 70 % |
| Priemer zadnej pneumatiky | 12 palce |
| Dĺžka | 1760 mm |
| Šírka | 755 mm |
| Výška | 1010 mm |
| Rázvor | 1200 mm |
| Výška sedadla | 765 mm |
| Pohotovostná hmotnosť | 102 kg |
| Objem palivovej nádrže | 5.5 l |
| Maximálna rýchlosť | 90 km/h |
| Skupiny vodičských preukazov | A1 |
Cena Honda MSX 125
Modelový rok
Aktuálne priemerné trhové ceny
Honda MSX 125 História
Honda MSX 125 2020

10 k
125 cm3
102 kg
3 101,00 €priemerná trhová cena
Honda MSX 125 2019

10 k
125 cm3
102 kg
Honda MSX 125 2018

10 k
125 cm3
102 kg
Honda MSX 125 2017

10 k
125 cm3
102 kg
3 131,00 €priemerná trhová cena
Honda MSX 125 2016

10 k
125 cm3
102 kg
3 471,00 €priemerná trhová cena
Honda MSX 125 2015

10 k
125 cm3
102 kg
Honda MSX 125 2014

10 k
125 cm3
102 kg
Honda MSX 125 2013

10 k
125 cm3
102 kg
2 310,00 €priemerná trhová cena
FAQ pneumatiky Honda MSX 125
Alternatívy k Honda MSX 125
ČASTO KLADENÉ OTÁZKY (FAQ) Honda MSX 125
- Aká je aktuálna trhová cena modelu Honda MSX 125?
- Aktuálna priemerná trhová cena modelu Honda MSX 125, rok výroby 2026, je 3 830 EUR s priemerným nájazdom 2 km.
- Ktorý z nich je lepší? Honda MSX 125 alebo Honda Monkey 125?
- Tieto dva motocykle môžete porovnať tu. Všetky výhody a nevýhody porovnateľného modelu nájdete tu tade.
- Ako je to s dostupnosťou modelu Honda MSX 125?
- V porovnaní s ostatnými motocyklami typu Naked bike je dostupnosť normálna. Na trhu je k dispozícii priemerný počet motocyklov Honda MSX 125.
- Ako stabilná je cena ojazdeného motocykla Honda MSX 125? A čo vývoj cien?
- Ak sa pozrieme na rok výroby 2022, cenová stabilita modelu Honda MSX 125 bola v porovnaní s ostatnými motocyklami typu Naked bike veľmi dobrá. Cenový trend v prvom roku bol -11 %, -17 % v druhom roku a +9 % v treťom roku.
- Ako populárny je model Honda MSX 125?
- Na trhu je veľký dopyt po modeli Honda MSX 125. Výsledky testov tohto modelu sa málokedy čítajú na platforme 1000PS.
- Aký je zdroj údajov pre obsah tejto stránky?
- Údaje pochádzajú z online časopisu o motocykloch „1000PS“. Spoločnosť 1000PS bola založená v roku 2001. Spoločnosť sídli v Rakúsku. Väčšina obsahu je publikovaná v nemčine Tím však prezentuje aj videá z testov motocyklov v angličtine na YouTube. Tu nájdete 1000PS na Instagrame.
TOP porovnania
Honda MSX 125 Obrázky
Zdroj: 1000PS









Zobraziť viac obrázkov
















