Adly Hurricane 500 Supermoto 2013
Nájdite technické údaje, ceny a recenzie.

Kľúčové špecifikácie Adly Hurricane 500 Supermoto 2013
Motor a pohonný reťazec
| Vŕtanie | 99.2 mm |
|---|---|
| Zdvih piestu | 64.6 mm |
| Výkon motora | 46.2 k |
| Otáčky za minútu pri max. výkone | 8250 ot./min. |
| Krútiaci moment | 42 Nm |
| Otáčky za minútu pri krútiacom momente | 7200 ot./min. |
| Kompresný pomer | 11 |
| Zapaľovanie | CDI |
| Prevodovka | Reťaz |
| Zdvihy piestov | Štvortaktný |
| Ventily na valec | 4 |
| Ventily | DOHC |
| Chladenie | kvapalina |
| Zdvihový objem | 499 cm3 |
Predné brzdy
| Typ | Dva disky |
|---|
Zadné brzdy
| Typ | Kotúč |
|---|
Rozmery a hmotnosti
| Priemer prednej pneumatiky | 10 palce |
|---|---|
| Priemer zadnej pneumatiky | 10 palce |
| Dĺžka | 1900 mm |
| Šírka | 1270 mm |
| Výška | 1040 mm |
| Rázvor | 1310 mm |
| Výška sedadla | 750 mm |
| Suchá hmotnosť | 233 kg |
| Pohotovostná hmotnosť | 240 kg |
| Objem palivovej nádrže | 11 l |
| Maximálna rýchlosť | 115 km/h |
| Skupiny vodičských preukazov | B |
Adly Hurricane 500 Supermoto História
Adly Hurricane 500 Supermoto 2020

46.2 k
499 cm3
Adly Hurricane 500 Supermoto 2019

46.2 k
499 cm3
Adly Hurricane 500 Supermoto 2018

46.2 k
499 cm3
Adly Hurricane 500 Supermoto 2017

46.2 k
499 cm3
Adly Hurricane 500 Supermoto 2016

46.2 k
499 cm3
Adly Hurricane 500 Supermoto 2015

46.2 k
499 cm3
Adly Hurricane 500 Supermoto 2014

46.2 k
499 cm3
Adly Hurricane 500 Supermoto 2013
Adly Hurricane 500 Supermoto 2013
46.2 k
499 cm3
233 kg
ČASTO KLADENÉ OTÁZKY (FAQ) Adly Hurricane 500 Supermoto
- Ktorý z nich je lepší? Adly Hurricane 500 Supermoto alebo Adly Hurricane 450 Supermoto?
- Tieto dva motocykle môžete porovnať tu. Všetky výhody a nevýhody porovnateľného modelu nájdete tu tade.
- Ako je to s dostupnosťou modelu Adly Hurricane 500 Supermoto?
- V porovnaní s ostatnými motocyklami typu Quad/ATV je dostupnosť veľmi zlá. Na trhu je k dispozícii veľmi málo motocyklov Adly Hurricane 500 Supermoto.
- Ako stabilná je cena ojazdeného motocykla Adly Hurricane 500 Supermoto? A čo vývoj cien?
- Ak sa pozrieme na rok výroby 2016, cenová stabilita modelu Adly Hurricane 500 Supermoto bola v porovnaní s ostatnými motocyklami typu Quad/ATV veľmi zlá. Cenový trend v prvom roku bol -41 %.
- Ako populárny je model Adly Hurricane 500 Supermoto?
- Na trhu je slabý dopyt po modeli Adly Hurricane 500 Supermoto.
- Aký je zdroj údajov pre obsah tejto stránky?
- Údaje pochádzajú z online časopisu o motocykloch „1000PS“. Spoločnosť 1000PS bola založená v roku 2001. Spoločnosť sídli v Rakúsku. Väčšina obsahu je publikovaná v nemčine Tím však prezentuje aj videá z testov motocyklov v angličtine na YouTube. Tu nájdete 1000PS na Instagrame.















