Honda NSS 300 Forza 2016
Nájdite technické údaje, ceny a recenzie.

Kľúčové špecifikácie Honda NSS 300 Forza 2016
Motor a pohonný reťazec
| Vŕtanie | 72 mm |
|---|---|
| Zdvih piestu | 68.5 mm |
| Výkon motora | 24.5 k |
| Otáčky za minútu pri max. výkone | 8250 ot./min. |
| Krútiaci moment | 25.7 Nm |
| Otáčky za minútu pri krútiacom momente | 6000 ot./min. |
| Kompresný pomer | 10.5 |
| Štartér | Elektrický |
| Typ spojky | Odstredivá sila |
| Zapaľovanie | Digitálny, Tranzistor |
| Prevodovka | Remeň |
| Typ prevodovky | Variomatic |
| Valce | 1 |
| Zdvihy piestov | Štvortaktný |
| Ventily na valec | 4 |
| Chladenie | kvapalina |
| Zdvihový objem | 279.1 cm3 |
Zadné odpruženie
| Odpruženie | Kyvné rameno pohonu |
|---|
Podvozok
| Rám | Oceľ |
|---|
Predné brzdy
| Piest | Dva piesty |
|---|
Zadné brzdy
| Typ | Kotúč |
|---|---|
| Piest | Jeden piest |
Rozmery a hmotnosti
| Šírka prednej pneumatiky | 120 mm |
|---|---|
| Výška prednej pneumatiky | 70 % |
| Priemer prednej pneumatiky | 14 palce |
| Šírka zadnej pneumatiky | 140 mm |
| Výška zadnej pneumatiky | 70 % |
| Priemer zadnej pneumatiky | 13 palce |
| Dĺžka | 2166 mm |
| Šírka | 753 mm |
| Výška | 1189 mm |
| Rázvor | 1546 mm |
| Výška sedadla | 716 mm |
| Pohotovostná hmotnosť (s ABS) | 194 kg |
| Objem palivovej nádrže | 11.6 l |
| Skupiny vodičských preukazov | A2 |
Honda NSS 300 Forza História
Honda NSS 300 Forza 2017

24.5 k
279.1 cm3
194 kg
Honda NSS 300 Forza 2016

24.5 k
279.1 cm3
194 kg
Honda NSS 300 Forza 2015

24.5 k
279.1 cm3
194 kg
Honda NSS 300 Forza 2014

24.5 k
279.1 cm3
194 kg
Honda NSS 300 Forza 2013

24.5 k
279.1 cm3
194 kg
FAQ pneumatiky Honda NSS 300 Forza
ČASTO KLADENÉ OTÁZKY (FAQ) Honda NSS 300 Forza
- Aká je aktuálna trhová cena modelu Honda NSS 300 Forza?
- Aktuálna priemerná trhová cena modelu Honda NSS 300 Forza, rok výroby 2014, je 3 810 EUR s priemerným nájazdom 15 600 km.
- Ktorý z nich je lepší? Honda NSS 300 Forza alebo Honda Forza 300?
- Tieto dva motocykle môžete porovnať tu. Všetky výhody a nevýhody porovnateľného modelu nájdete tu tade.
- Ako je to s dostupnosťou modelu Honda NSS 300 Forza?
- V porovnaní s ostatnými motocyklami typu Scooter je dostupnosť veľmi zlá. Na trhu je k dispozícii veľmi málo motocyklov Honda NSS 300 Forza.
- Ako stabilná je cena ojazdeného motocykla Honda NSS 300 Forza? A čo vývoj cien?
- Ak sa pozrieme na rok výroby 2020, cenová stabilita modelu Honda NSS 300 Forza bola v porovnaní s ostatnými motocyklami typu Scooter dobrá. Cenový trend v prvom roku bol +3 %, -2 % v druhom roku a -12 % v treťom roku.
- Ako populárny je model Honda NSS 300 Forza?
- Na trhu je veľký dopyt po modeli Honda NSS 300 Forza. Výsledky testov tohto modelu sa menej často čítajú na platforme 1000PS.
- Aký je zdroj údajov pre obsah tejto stránky?
- Údaje pochádzajú z online časopisu o motocykloch „1000PS“. Spoločnosť 1000PS bola založená v roku 2001. Spoločnosť sídli v Rakúsku. Väčšina obsahu je publikovaná v nemčine Tím však prezentuje aj videá z testov motocyklov v angličtine na YouTube. Tu nájdete 1000PS na Instagrame.
TOP porovnania
Honda NSS 300 Forza Obrázky
Zdroj: 1000PS













Zobraziť viac obrázkov
















