Suzuki Intruder C1500T 2017
Nájdite technické údaje, ceny a recenzie.

Kľúčové špecifikácie Suzuki Intruder C1500T 2017
Motor a pohonný reťazec
| Vŕtanie | 96 mm |
|---|---|
| Zdvih piestu | 101 mm |
| Výkon motora | 79 k |
| Otáčky za minútu pri max. výkone | 4800 ot./min. |
| Krútiaci moment | 131 Nm |
| Otáčky za minútu pri krútiacom momente | 2600 ot./min. |
| Kompresný pomer | 9.5 |
| Prevodovka | kardan |
| Počet prevodových stupňov | 5 |
| Zdvihy piestov | Štvortaktný |
| Chladenie | kvapalina |
| Zdvihový objem | 1462 cm3 |
Podvozok
| Rám | Oceľ |
|---|---|
| Typ rámu | Dvojitá kolíska |
Predné brzdy
| Typ | Jeden disk |
|---|---|
| Piest | Dva piesty |
Zadné brzdy
| Typ | Kotúč |
|---|---|
| Piest | Dva piesty |
Rozmery a hmotnosti
| Šírka prednej pneumatiky | 130 mm |
|---|---|
| Výška prednej pneumatiky | 80 % |
| Priemer prednej pneumatiky | 17 palce |
| Šírka zadnej pneumatiky | 200 mm |
| Výška zadnej pneumatiky | 60 % |
| Priemer zadnej pneumatiky | 16 palce |
| Dĺžka | 2570 mm |
| Šírka | 990 mm |
| Výška | 1440 mm |
| Rázvor | 1675 mm |
| Výška sedadla | 700 mm |
| Pohotovostná hmotnosť | 363 kg |
| Objem palivovej nádrže | 18 l |
| Maximálna rýchlosť | 155 km/h |
| Skupiny vodičských preukazov | A |
Suzuki Intruder C1500T História
Suzuki Intruder C1500T 2016

79 k
1462 cm3
363 kg
Suzuki Intruder C1500T 2015

79 k
1462 cm3
363 kg
Suzuki Intruder C1500T 2014

79 k
1462 cm3
363 kg
Suzuki Intruder C1500T 2013

79 k
1462 cm3
363 kg
FAQ pneumatiky Suzuki Intruder C1500T
- Ktoré pneumatiky v súčasnosti odporúča redakčný tím 1000 PS pre tento model?
Tourer a cruiser
Vysoký kilometrový výkon a skvelý vzhľad sú veľmi dôležité, rovnako vítaná je aj priľnavosť na mokrom povrchu. Dôraz sa kladie na cestovnú vhodnosť a menej na športový charakter.
Alternatívy k Suzuki Intruder C1500T
ČASTO KLADENÉ OTÁZKY (FAQ) Suzuki Intruder C1500T
- Aká je aktuálna trhová cena modelu Suzuki Intruder C1500T?
- Aktuálna priemerná trhová cena modelu Suzuki Intruder C1500T, rok výroby 2015, je 12 500 EUR s priemerným nájazdom 0 km.
- Ktorý z nich je lepší? Suzuki Intruder C1500T alebo {AlternativeBrandModel}?
- Tieto dva motocykle môžete porovnať tu. Všetky výhody a nevýhody porovnateľného modelu nájdete tu tade.
- Ako je to s dostupnosťou modelu Suzuki Intruder C1500T?
- V porovnaní s ostatnými motocyklami typu Chopper/Cruiser je dostupnosť zlá. Na trhu je k dispozícii málo motocyklov Suzuki Intruder C1500T.
- Ako stabilná je cena ojazdeného motocykla Suzuki Intruder C1500T? A čo vývoj cien?
- Ak sa pozrieme na rok výroby 2014, cenová stabilita modelu Suzuki Intruder C1500T bola v porovnaní s ostatnými motocyklami typu Chopper/Cruiser veľmi zlá. Cenový trend v prvom roku bol -19 %, -4 % v druhom roku a -11 % v treťom roku.
- Ako populárny je model Suzuki Intruder C1500T?
- Na trhu je priemerný dopyt po modeli Suzuki Intruder C1500T. Výsledky testov tohto modelu sa menej často čítajú na platforme 1000PS.
- Aký je zdroj údajov pre obsah tejto stránky?
- Údaje pochádzajú z online časopisu o motocykloch „1000PS“. Spoločnosť 1000PS bola založená v roku 2001. Spoločnosť sídli v Rakúsku. Väčšina obsahu je publikovaná v nemčine Tím však prezentuje aj videá z testov motocyklov v angličtine na YouTube. Tu nájdete 1000PS na Instagrame.
TOP porovnania
Suzuki Intruder C1500T Obrázky
Zdroj: 1000PS









Zobraziť viac obrázkov



















