Triton Black Lizard 400 2014
Nájdite technické údaje, ceny a recenzie.

Kľúčové špecifikácie Triton Black Lizard 400 2014
Motor a pohonný reťazec
| Vŕtanie | 78 mm |
|---|---|
| Zdvih piestu | 75.2 mm |
| Výkon motora | 28.6 k |
| Kompresný pomer | 10.5 |
| Štartér | Elektrický |
| Zapaľovanie | Riadiaca jednotka motora |
| Prevodovka | Reťaz |
| Typ prevodovky | Automatické |
| Valce | 1 |
| Zdvihy piestov | Štvortaktný |
| Chladenie | kvapalina |
| Zdvihový objem | 359 cm3 |
Predné brzdy
| Technológia | Vlna |
|---|
Zadné brzdy
| Typ | Kotúč |
|---|
Rozmery a hmotnosti
| Priemer prednej pneumatiky | 10 palce |
|---|---|
| Dĺžka | 1876 mm |
| Šírka | 1230 mm |
| Výška | 1032 mm |
| Rázvor | 1270 mm |
| Suchá hmotnosť | 302 kg |
| Objem palivovej nádrže | 14.8 l |
| Skupiny vodičských preukazov | B |
Triton Black Lizard 400 História
Triton Black Lizard 400 2013

28.6 k
359 cm3
302 kg
Triton Black Lizard 400 2012

28.6 k
359 cm3
302 kg
ČASTO KLADENÉ OTÁZKY (FAQ) Triton Black Lizard 400
- Ktorý z nich je lepší? Triton Black Lizard 400 alebo Aeon Cobra 420 SM?
- Tieto dva motocykle môžete porovnať tu. Všetky výhody a nevýhody porovnateľného modelu nájdete tu tade.
- Ako je to s dostupnosťou modelu Triton Black Lizard 400?
- V porovnaní s ostatnými motocyklami typu Quad/ATV je dostupnosť veľmi zlá. Na trhu je k dispozícii veľmi málo motocyklov Triton Black Lizard 400.
- Ako populárny je model Triton Black Lizard 400?
- Na trhu je veľmi slabý dopyt po modeli Triton Black Lizard 400.
- Aký je zdroj údajov pre obsah tejto stránky?
- Údaje pochádzajú z online časopisu o motocykloch „1000PS“. Spoločnosť 1000PS bola založená v roku 2001. Spoločnosť sídli v Rakúsku. Väčšina obsahu je publikovaná v nemčine Tím však prezentuje aj videá z testov motocyklov v angličtine na YouTube. Tu nájdete 1000PS na Instagrame.
TOP porovnania
Triton Black Lizard 400 Obrázky
Zdroj: 1000PS


