Honda CRF250L 2017
Nájdite technické údaje, ceny a recenzie.

Kľúčové špecifikácie Honda CRF250L 2017
Motor a pohonný reťazec
| Vŕtanie | 76 mm |
|---|---|
| Zdvih piestu | 55 mm |
| Výkon motora | 25 k |
| Otáčky za minútu pri max. výkone | 8500 ot./min. |
| Krútiaci moment | 22.6 Nm |
| Otáčky za minútu pri krútiacom momente | 6750 ot./min. |
| Kompresný pomer | 10.7 |
| Palivový systém | Vstrekovanie |
| Štartér | Elektrický |
| Typ spojky | Viaceré doštičky v olejovom kúpeli |
| Zapaľovanie | Digitálny, Tranzistor |
| Prevodovka | Reťaz |
| Typ prevodovky | Radenie prevodových stupňov |
| Počet prevodových stupňov | 6 |
| Valce | 1 |
| Zdvihy piestov | Štvortaktný |
| Ventily na valec | 4 |
| Chladenie | kvapalina |
| Zdvihový objem | 249 cm3 |
Predné odpruženie
| Predné odpruženie | Obrátená teleskopická vidlica |
|---|---|
| Značka | Showa |
| Priemer | 43 mm |
| Zdvih | 250 mm |
Zadné odpruženie
| Odpruženie | Výkyvné rameno |
|---|---|
| Tlmič | Monoshock |
| Uchytenie tlmičov | Pro-Link |
| Značka | Showa |
| Zdvih | 240 mm |
| Materiál | Hliník |
Podvozok
| Rám | Oceľ |
|---|---|
| Typ rámu | Dvojitá kolíska |
| Uhol sklonu | 62.4 stupne |
| Závlek kolesa | 113 mm |
Predné brzdy
| Typ | Jeden disk |
|---|---|
| Priemer | 256 mm |
| Piest | Dva piesty |
Zadné brzdy
| Typ | Kotúč |
|---|---|
| Priemer | 220 mm |
| Piest | Jeden piest |
Asistenčné systémy
| Pokročilé asistenčné systémy pre jazdca | ABS |
|---|
Rozmery a hmotnosti
| Priemer prednej pneumatiky | 21 palce |
|---|---|
| Šírka zadnej pneumatiky | 120 mm |
| Výška zadnej pneumatiky | 80 % |
| Priemer zadnej pneumatiky | 18 palce |
| Dĺžka | 2195 mm |
| Šírka | 815 mm |
| Výška | 1195 mm |
| Rázvor | 1445 mm |
| Výška sedadla | 875 mm |
| Pohotovostná hmotnosť | 146 kg |
| Objem palivovej nádrže | 7.8 l |
| Skupiny vodičských preukazov | A2 |
Cena Honda CRF250L
Modelový rok
Aktuálne priemerné trhové ceny
Honda CRF250L História
Honda CRF250L 2020

25 k
249 cm3
146 kg
5 173,00 €priemerná trhová cena
Honda CRF250L 2019

25 k
249 cm3
146 kg
Honda CRF250L 2018

25 k
249 cm3
146 kg
Honda CRF250L 2017

25 k
249 cm3
146 kg
Honda CRF250L 2016

23 k
249 cm3
144 kg
Honda CRF250L 2015

23 k
249 cm3
144 kg
4 254,00 €priemerná trhová cena
Honda CRF250L 2014

23 k
249 cm3
144 kg
4 145,00 €priemerná trhová cena
Honda CRF250L 2013

23 k
249 cm3
144 kg
4 094,00 €priemerná trhová cena
ČASTO KLADENÉ OTÁZKY (FAQ) Honda CRF250L
- Aká je aktuálna trhová cena modelu Honda CRF250L?
- Aktuálna priemerná trhová cena modelu Honda CRF250L, rok výroby 2020, je 5 980 EUR s priemerným nájazdom 14 500 km.
- Ktorý z nich je lepší? Honda CRF250L alebo Honda CRF250 Rally?
- Tieto dva motocykle môžete porovnať tu. Všetky výhody a nevýhody porovnateľného modelu nájdete tu tade.
- Ako je to s dostupnosťou modelu Honda CRF250L?
- V porovnaní s ostatnými motocyklami typu Enduro motorcycle je dostupnosť zlá. Na trhu je k dispozícii málo motocyklov Honda CRF250L.
- Ako stabilná je cena ojazdeného motocykla Honda CRF250L? A čo vývoj cien?
- Ak sa pozrieme na rok výroby 2015, cenová stabilita modelu Honda CRF250L bola v porovnaní s ostatnými motocyklami typu Enduro motorcycle veľmi dobrá. Cenový trend v prvom roku bol -6 %, +8 % v druhom roku a +7 % v treťom roku.
- Ako populárny je model Honda CRF250L?
- Na trhu je priemerný dopyt po modeli Honda CRF250L. Výsledky testov tohto modelu sa priemerne často čítajú na platforme 1000PS.
- Aký je zdroj údajov pre obsah tejto stránky?
- Údaje pochádzajú z online časopisu o motocykloch „1000PS“. Spoločnosť 1000PS bola založená v roku 2001. Spoločnosť sídli v Rakúsku. Väčšina obsahu je publikovaná v nemčine Tím však prezentuje aj videá z testov motocyklov v angličtine na YouTube. Tu nájdete 1000PS na Instagrame.
TOP porovnania
Honda CRF250L Obrázky
Zdroj: 1000PS







Zobraziť viac obrázkov
















