Kymco Grand Dink 300i 2019
Nájdite technické údaje, ceny a recenzie.

Kľúčové špecifikácie Kymco Grand Dink 300i 2019
Motor a pohonný reťazec
| Výkon motora | 22.3 k |
|---|---|
| Otáčky za minútu pri max. výkone | 7750 ot./min. |
| Palivový systém | Vstrekovanie |
| Štartér | Elektrický |
| Typ prevodovky | Automatické |
| Valce | 1 |
| Zdvihy piestov | Štvortaktný |
| Ventily na valec | 2 |
| Ventily | OHC |
| Chladenie | kvapalina |
| Zdvihový objem | 276 cm3 |
Predné odpruženie
| Predné odpruženie | Teleskopická vidlica |
|---|
Zadné odpruženie
| Odpruženie | Kyvné rameno pohonu |
|---|---|
| Tlmič | Dual Shock |
| Nastavenie | Predpätie |
Predné brzdy
| Typ | Jeden disk |
|---|---|
| Priemer | 240 mm |
| Piest | Dva piesty |
| Technológia | Vlna |
Zadné brzdy
| Typ | Kotúč |
|---|---|
| Priemer | 200 mm |
Asistenčné systémy
| Pokročilé asistenčné systémy pre jazdca | ABS |
|---|
Rozmery a hmotnosti
| Šírka prednej pneumatiky | 120 mm |
|---|---|
| Výška prednej pneumatiky | 70 % |
| Priemer prednej pneumatiky | 13 palce |
| Šírka zadnej pneumatiky | 140 mm |
| Výška zadnej pneumatiky | 70 % |
| Priemer zadnej pneumatiky | 12 palce |
| Dĺžka | 2106 mm |
| Šírka | 769 mm |
| Výška | 1349 mm |
| Výška sedadla | 810 mm |
| Suchá hmotnosť | 183 kg |
| Objem palivovej nádrže | 9.5 l |
| Skupiny vodičských preukazov | A2 |
Cena Kymco Grand Dink 300i
Modelový rok
Aktuálne priemerné trhové ceny
Kymco Grand Dink 300i História
Kymco Grand Dink 300i 2020

22.3 k
276 cm3
183 kg
Kymco Grand Dink 300i 2019

22.3 k
276 cm3
183 kg
Kymco Grand Dink 300i 2014

22.8 k
271 cm3
173 kg
3 451,00 €priemerná trhová cena
Kymco Grand Dink 300i 2013

22.8 k
271 cm3
173 kg
Kymco Grand Dink 300i 2012

22.8 k
271 cm3
173 kg
FAQ pneumatiky Kymco Grand Dink 300i
ČASTO KLADENÉ OTÁZKY (FAQ) Kymco Grand Dink 300i
- Ktorý z nich je lepší? Kymco Grand Dink 300i alebo Kymco New Downtown 350i ABS?
- Tieto dva motocykle môžete porovnať tu. Všetky výhody a nevýhody porovnateľného modelu nájdete tu tade.
- Ako je to s dostupnosťou modelu Kymco Grand Dink 300i?
- V porovnaní s ostatnými motocyklami typu Scooter je dostupnosť veľmi zlá. Na trhu je k dispozícii veľmi málo motocyklov Kymco Grand Dink 300i.
- Ako stabilná je cena ojazdeného motocykla Kymco Grand Dink 300i? A čo vývoj cien?
- Ak sa pozrieme na rok výroby 2019, cenová stabilita modelu Kymco Grand Dink 300i bola v porovnaní s ostatnými motocyklami typu Scooter normálna. Cenový trend v prvom roku bol -5 %, -2 % v druhom roku a -5 % v treťom roku.
- Ako populárny je model Kymco Grand Dink 300i?
- Na trhu je slabý dopyt po modeli Kymco Grand Dink 300i.
- Aký je zdroj údajov pre obsah tejto stránky?
- Údaje pochádzajú z online časopisu o motocykloch „1000PS“. Spoločnosť 1000PS bola založená v roku 2001. Spoločnosť sídli v Rakúsku. Väčšina obsahu je publikovaná v nemčine Tím však prezentuje aj videá z testov motocyklov v angličtine na YouTube. Tu nájdete 1000PS na Instagrame.
TOP porovnania
Kymco Grand Dink 300i Obrázky
Zdroj: 1000PS






























