Rieju MRT Cross 50 Lite 2015
Nájdite technické údaje, ceny a recenzie.

Kľúčové špecifikácie Rieju MRT Cross 50 Lite 2015
Motor a pohonný reťazec
| Výkon motora | 2.2 k |
|---|---|
| Otáčky za minútu pri max. výkone | 6500 ot./min. |
| Štartér | Kop |
| Počet prevodových stupňov | 6 |
| Zdvihy piestov | Dvojtaktný |
| Zdvihový objem | 49.7 cm3 |
Zadné brzdy
| Typ | Kotúč |
|---|
Rozmery a hmotnosti
| Šírka prednej pneumatiky | 90 mm |
|---|---|
| Výška prednej pneumatiky | 100 % |
| Priemer prednej pneumatiky | 19 palce |
| Šírka zadnej pneumatiky | 120 mm |
| Výška zadnej pneumatiky | 90 % |
| Priemer zadnej pneumatiky | 16 palce |
| Dĺžka | 2070 mm |
| Šírka | 800 mm |
| Výška | 1145 mm |
| Výška sedadla | 830 mm |
| Pohotovostná hmotnosť | 91 kg |
| Objem palivovej nádrže | 6.3 l |
| Skupiny vodičských preukazov | AM |
Rieju MRT Cross 50 Lite História
Rieju MRT Cross 50 Lite 2018

2.2 k
49.7 cm3
91 kg
Rieju MRT Cross 50 Lite 2017

2.2 k
49.7 cm3
91 kg
Rieju MRT Cross 50 Lite 2016

2.2 k
49.7 cm3
91 kg
Rieju MRT Cross 50 Lite 2015

2.2 k
49.7 cm3
91 kg
Rieju MRT Cross 50 Lite 2014

2.2 k
49.7 cm3
91 kg
Rieju MRT Cross 50 Lite 2012

2.2 k
49.7 cm3
91 kg
FAQ pneumatiky Rieju MRT Cross 50 Lite
ČASTO KLADENÉ OTÁZKY (FAQ) Rieju MRT Cross 50 Lite
- Ktorý z nich je lepší? Rieju MRT Cross 50 Lite alebo Gilera SMT 50 2T?
- Tieto dva motocykle môžete porovnať tu. Všetky výhody a nevýhody porovnateľného modelu nájdete tu tade.
- Ako je to s dostupnosťou modelu Rieju MRT Cross 50 Lite?
- V porovnaní s ostatnými motocyklami typu Enduro motorcycle je dostupnosť veľmi zlá. Na trhu je k dispozícii veľmi málo motocyklov Rieju MRT Cross 50 Lite.
- Ako populárny je model Rieju MRT Cross 50 Lite?
- Na trhu je veľmi slabý dopyt po modeli Rieju MRT Cross 50 Lite.
- Aký je zdroj údajov pre obsah tejto stránky?
- Údaje pochádzajú z online časopisu o motocykloch „1000PS“. Spoločnosť 1000PS bola založená v roku 2001. Spoločnosť sídli v Rakúsku. Väčšina obsahu je publikovaná v nemčine Tím však prezentuje aj videá z testov motocyklov v angličtine na YouTube. Tu nájdete 1000PS na Instagrame.
TOP porovnania
Rieju MRT Cross 50 Lite Obrázky
Zdroj: 1000PS



















