Rieju MRT Cross 125 2017
Nájdite technické údaje, ceny a recenzie.

Kľúčové špecifikácie Rieju MRT Cross 125 2017
Motor a pohonný reťazec
| Výkon motora | 10.3 k |
|---|---|
| Otáčky za minútu pri max. výkone | 6000 ot./min. |
| Štartér | Elektrický |
| Počet prevodových stupňov | 5 |
| Zdvihy piestov | Štvortaktný |
| Chladenie | kvapalina |
| Zdvihový objem | 124.9 cm3 |
Zadné brzdy
| Typ | Kotúč |
|---|
Rozmery a hmotnosti
| Šírka prednej pneumatiky | 80 mm |
|---|---|
| Výška prednej pneumatiky | 90 % |
| Priemer prednej pneumatiky | 21 palce |
| Šírka zadnej pneumatiky | 110 mm |
| Výška zadnej pneumatiky | 80 % |
| Priemer zadnej pneumatiky | 18 palce |
| Dĺžka | 2150 mm |
| Šírka | 800 mm |
| Výška | 1165 mm |
| Výška sedadla | 860 mm |
| Pohotovostná hmotnosť | 117 kg |
| Objem palivovej nádrže | 6.4 l |
| Skupiny vodičských preukazov | A1 |
Rieju MRT Cross 125 História
Rieju MRT Cross 125 2019

10.3 k
124.9 cm3
117 kg
Rieju MRT Cross 125 2018

10.3 k
124.9 cm3
117 kg
Rieju MRT Cross 125 2017

10.3 k
124.9 cm3
117 kg
Rieju MRT Cross 125 2016

10.3 k
124.9 cm3
117 kg
Rieju MRT Cross 125 2015

10.3 k
124.9 cm3
117 kg
Rieju MRT Cross 125 2014

10.3 k
124.9 cm3
117 kg
Rieju MRT Cross 125 2012

10.3 k
124.9 cm3
117 kg
FAQ pneumatiky Rieju MRT Cross 125
ČASTO KLADENÉ OTÁZKY (FAQ) Rieju MRT Cross 125
- Ktorý z nich je lepší? Rieju MRT Cross 125 alebo Rieju Marathon 125 Supermoto?
- Tieto dva motocykle môžete porovnať tu. Všetky výhody a nevýhody porovnateľného modelu nájdete tu tade.
- Ako je to s dostupnosťou modelu Rieju MRT Cross 125?
- V porovnaní s ostatnými motocyklami typu Enduro motorcycle je dostupnosť veľmi zlá. Na trhu je k dispozícii veľmi málo motocyklov Rieju MRT Cross 125.
- Ako stabilná je cena ojazdeného motocykla Rieju MRT Cross 125? A čo vývoj cien?
- Ak sa pozrieme na rok výroby 2017, cenová stabilita modelu Rieju MRT Cross 125 bola v porovnaní s ostatnými motocyklami typu Enduro motorcycle veľmi zlá. Cenový trend v prvom roku bol -44 % a +27 % v druhom roku.
- Ako populárny je model Rieju MRT Cross 125?
- Na trhu je veľmi slabý dopyt po modeli Rieju MRT Cross 125.
- Aký je zdroj údajov pre obsah tejto stránky?
- Údaje pochádzajú z online časopisu o motocykloch „1000PS“. Spoločnosť 1000PS bola založená v roku 2001. Spoločnosť sídli v Rakúsku. Väčšina obsahu je publikovaná v nemčine Tím však prezentuje aj videá z testov motocyklov v angličtine na YouTube. Tu nájdete 1000PS na Instagrame.
TOP porovnania
Rieju MRT Cross 125 Obrázky
Zdroj: 1000PS































