Honda Vision 50 2016
Nájdite technické údaje, ceny a recenzie.

Kľúčové špecifikácie Honda Vision 50 2016
Motor a pohonný reťazec
| Vŕtanie | 37.8 mm |
|---|---|
| Zdvih piestu | 44 mm |
| Výkon motora | 3.4 k |
| Otáčky za minútu pri max. výkone | 7000 ot./min. |
| Krútiaci moment | 3.5 Nm |
| Otáčky za minútu pri krútiacom momente | 6750 ot./min. |
| Kompresný pomer | 10 |
| Štartér | Elektrický |
| Typ spojky | Odstredivá sila |
| Zapaľovanie | Tranzistor |
| Prevodovka | Remeň |
| Typ prevodovky | Variomatic |
| Valce | 1 |
| Zdvihy piestov | Štvortaktný |
| Ventily na valec | 2 |
| Ventily | OHC |
| Chladenie | kvapalina |
| Zdvihový objem | 49 cm3 |
Podvozok
| Rám | Oceľ |
|---|
Zadné brzdy
| Typ | Bubon |
|---|
Rozmery a hmotnosti
| Šírka prednej pneumatiky | 80 mm |
|---|---|
| Výška prednej pneumatiky | 90 % |
| Priemer prednej pneumatiky | 14 palce |
| Šírka zadnej pneumatiky | 90 mm |
| Výška zadnej pneumatiky | 90 % |
| Priemer zadnej pneumatiky | 14 palce |
| Dĺžka | 1882 mm |
| Šírka | 670 mm |
| Výška | 1117 mm |
| Rázvor | 1284 mm |
| Výška sedadla | 785 mm |
| Pohotovostná hmotnosť | 100 kg |
| Objem palivovej nádrže | 5.5 l |
| Maximálna rýchlosť | 45 km/h |
| Skupiny vodičských preukazov | AM |
Honda Vision 50 História
Honda Vision 50 2020

3.4 k
49 cm3
100 kg
Honda Vision 50 2019

3.4 k
49 cm3
100 kg
Honda Vision 50 2018

3.4 k
49 cm3
100 kg
Honda Vision 50 2017

3.4 k
49 cm3
100 kg
Honda Vision 50 2016

3.4 k
49 cm3
100 kg
Honda Vision 50 2015

3.4 k
49 cm3
100 kg
Honda Vision 50 2014

3.4 k
49 cm3
100 kg
Honda Vision 50 2013

3.4 k
49 cm3
100 kg
Honda Vision 50 2012

3.4 k
49 cm3
100 kg
FAQ pneumatiky Honda Vision 50
ČASTO KLADENÉ OTÁZKY (FAQ) Honda Vision 50
- Aká je aktuálna trhová cena modelu Honda Vision 50?
- Aktuálna priemerná trhová cena modelu Honda Vision 50, rok výroby 2017, je 2 000 EUR s priemerným nájazdom 0 km.
- Ktorý z nich je lepší? Honda Vision 50 alebo Honda NSC Vision 110?
- Tieto dva motocykle môžete porovnať tu. Všetky výhody a nevýhody porovnateľného modelu nájdete tu tade.
- Ako je to s dostupnosťou modelu Honda Vision 50?
- V porovnaní s ostatnými motocyklami typu Scooter je dostupnosť veľmi zlá. Na trhu je k dispozícii veľmi málo motocyklov Honda Vision 50.
- Ako stabilná je cena ojazdeného motocykla Honda Vision 50? A čo vývoj cien?
- Ak sa pozrieme na rok výroby 2013, cenová stabilita modelu Honda Vision 50 bola v porovnaní s ostatnými motocyklami typu Scooter veľmi dobrá. Cenový trend v prvom roku bol +14 %, -27 % v druhom roku a +12 % v treťom roku.
- Ako populárny je model Honda Vision 50?
- Na trhu je priemerný dopyt po modeli Honda Vision 50.
- Aký je zdroj údajov pre obsah tejto stránky?
- Údaje pochádzajú z online časopisu o motocykloch „1000PS“. Spoločnosť 1000PS bola založená v roku 2001. Spoločnosť sídli v Rakúsku. Väčšina obsahu je publikovaná v nemčine Tím však prezentuje aj videá z testov motocyklov v angličtine na YouTube. Tu nájdete 1000PS na Instagrame.
TOP porovnania
Honda Vision 50 Obrázky
Zdroj: 1000PS




















