Piaggio X10 500 i.e. ABS 2016
Nájdite technické údaje, ceny a recenzie.

Kľúčové špecifikácie Piaggio X10 500 i.e. ABS 2016
Motor a pohonný reťazec
| Vŕtanie | 94 mm |
|---|---|
| Zdvih piestu | 71 mm |
| Výkon motora | 41 k |
| Otáčky za minútu pri max. výkone | 7250 ot./min. |
| Krútiaci moment | 46 Nm |
| Otáčky za minútu pri krútiacom momente | 5250 ot./min. |
| Typ prevodovky | Automatické |
| Valce | 1 |
| Zdvihy piestov | Štvortaktný |
| Ventily na valec | 4 |
| Chladenie | kvapalina |
| Zdvihový objem | 493 cm3 |
Predné brzdy
| Piest | Dva piesty |
|---|
Zadné brzdy
| Typ | Kotúč |
|---|---|
| Piest | Dva piesty |
Rozmery a hmotnosti
| Šírka prednej pneumatiky | 120 mm |
|---|---|
| Výška prednej pneumatiky | 70 % |
| Priemer prednej pneumatiky | 15 palce |
| Šírka zadnej pneumatiky | 150 mm |
| Výška zadnej pneumatiky | 70 % |
| Priemer zadnej pneumatiky | 13 palce |
| Dĺžka | 2265 mm |
| Šírka | 800 mm |
| Rázvor | 1625 mm |
| Výška sedadla | 760 mm |
| Objem palivovej nádrže | 15.5 l |
| Skupiny vodičských preukazov | A2 |
Piaggio X10 500 i.e. ABS História
Piaggio X10 500 i.e. ABS 2017

41 k
493 cm3
Piaggio X10 500 i.e. ABS 2016

41 k
493 cm3
Piaggio X10 500 i.e. ABS 2015

41 k
493 cm3
Piaggio X10 500 i.e. ABS 2014

41 k
493 cm3
Piaggio X10 500 i.e. ABS 2013

41 k
493 cm3
Piaggio X10 500 i.e. ABS 2012

39 k
492 cm3
FAQ pneumatiky Piaggio X10 500 i.e. ABS
ČASTO KLADENÉ OTÁZKY (FAQ) Piaggio X10 500 i.e. ABS
- Aká je aktuálna trhová cena modelu Piaggio X10 500 i.e. ABS?
- Aktuálna priemerná trhová cena modelu Piaggio X10 500 i.e. ABS, rok výroby 2014, je 9 000 EUR s priemerným nájazdom 0 km.
- Ktorý z nich je lepší? Piaggio X10 500 i.e. ABS alebo Piaggio X10 350 i.e.?
- Tieto dva motocykle môžete porovnať tu. Všetky výhody a nevýhody porovnateľného modelu nájdete tu tade.
- Ako je to s dostupnosťou modelu Piaggio X10 500 i.e. ABS?
- V porovnaní s ostatnými motocyklami typu Scooter je dostupnosť veľmi zlá. Na trhu je k dispozícii veľmi málo motocyklov Piaggio X10 500 i.e. ABS.
- Ako stabilná je cena ojazdeného motocykla Piaggio X10 500 i.e. ABS? A čo vývoj cien?
- Ak sa pozrieme na rok výroby 2016, cenová stabilita modelu Piaggio X10 500 i.e. ABS bola v porovnaní s ostatnými motocyklami typu Scooter normálna. Cenový trend v prvom roku bol -8 %, -27 % v druhom roku a -14 % v treťom roku.
- Ako populárny je model Piaggio X10 500 i.e. ABS?
- Na trhu je priemerný dopyt po modeli Piaggio X10 500 i.e. ABS. Výsledky testov tohto modelu sa málokedy čítajú na platforme 1000PS.
- Aký je zdroj údajov pre obsah tejto stránky?
- Údaje pochádzajú z online časopisu o motocykloch „1000PS“. Spoločnosť 1000PS bola založená v roku 2001. Spoločnosť sídli v Rakúsku. Väčšina obsahu je publikovaná v nemčine Tím však prezentuje aj videá z testov motocyklov v angličtine na YouTube. Tu nájdete 1000PS na Instagrame.
TOP porovnania
Piaggio X10 500 i.e. ABS Obrázky
Zdroj: 1000PS



























