Piaggio X10 125 2016
Nájdite technické údaje, ceny a recenzie.

Kľúčové špecifikácie Piaggio X10 125 2016
Motor a pohonný reťazec
| Vŕtanie | 57 mm |
|---|---|
| Zdvih piestu | 48.6 mm |
| Výkon motora | 15 k |
| Otáčky za minútu pri max. výkone | 8750 ot./min. |
| Krútiaci moment | 12 Nm |
| Otáčky za minútu pri krútiacom momente | 7250 ot./min. |
| Typ prevodovky | Automatické |
| Valce | 1 |
| Zdvihy piestov | Štvortaktný |
| Ventily na valec | 4 |
| Chladenie | kvapalina |
| Zdvihový objem | 125 cm3 |
Predné brzdy
| Piest | Dva piesty |
|---|
Zadné brzdy
| Typ | Kotúč |
|---|---|
| Piest | Dva piesty |
Rozmery a hmotnosti
| Šírka prednej pneumatiky | 120 mm |
|---|---|
| Výška prednej pneumatiky | 70 % |
| Priemer prednej pneumatiky | 15 palce |
| Šírka zadnej pneumatiky | 150 mm |
| Výška zadnej pneumatiky | 70 % |
| Priemer zadnej pneumatiky | 13 palce |
| Dĺžka | 2265 mm |
| Šírka | 800 mm |
| Rázvor | 1625 mm |
| Výška sedadla | 760 mm |
| Objem palivovej nádrže | 15.5 l |
| Skupiny vodičských preukazov | A1 |
Cena Piaggio X10 125
Modelový rok
Aktuálne priemerné trhové ceny
Piaggio X10 125 História
Piaggio X10 125 2017

15 k
125 cm3
Piaggio X10 125 2016

15 k
125 cm3
Piaggio X10 125 2015

15 k
125 cm3
4 120,00 €priemerná trhová cena
Piaggio X10 125 2014

15 k
125 cm3
Piaggio X10 125 2013

15 k
125 cm3
FAQ pneumatiky Piaggio X10 125
ČASTO KLADENÉ OTÁZKY (FAQ) Piaggio X10 125
- Aká je aktuálna trhová cena modelu Piaggio X10 125?
- Aktuálna priemerná trhová cena modelu Piaggio X10 125, rok výroby 2015, je 3 800 EUR s priemerným nájazdom 3 000 km.
- Ktorý z nich je lepší? Piaggio X10 125 alebo Vespa Primavera 125?
- Tieto dva motocykle môžete porovnať tu. Všetky výhody a nevýhody porovnateľného modelu nájdete tu tade.
- Ako je to s dostupnosťou modelu Piaggio X10 125?
- V porovnaní s ostatnými motocyklami typu Scooter je dostupnosť zlá. Na trhu je k dispozícii málo motocyklov Piaggio X10 125.
- Ako stabilná je cena ojazdeného motocykla Piaggio X10 125? A čo vývoj cien?
- Ak sa pozrieme na rok výroby 2015, cenová stabilita modelu Piaggio X10 125 bola v porovnaní s ostatnými motocyklami typu Scooter veľmi dobrá. Cenový trend v prvom roku bol +7 %, +2 % v druhom roku a -23 % v treťom roku.
- Ako populárny je model Piaggio X10 125?
- Na trhu je priemerný dopyt po modeli Piaggio X10 125.
- Aký je zdroj údajov pre obsah tejto stránky?
- Údaje pochádzajú z online časopisu o motocykloch „1000PS“. Spoločnosť 1000PS bola založená v roku 2001. Spoločnosť sídli v Rakúsku. Väčšina obsahu je publikovaná v nemčine Tím však prezentuje aj videá z testov motocyklov v angličtine na YouTube. Tu nájdete 1000PS na Instagrame.
TOP porovnania
Piaggio X10 125 Obrázky
Zdroj: 1000PS



























