KTM 200 Duke 2017
Nájdite technické údaje, ceny a recenzie.

Kľúčové špecifikácie KTM 200 Duke 2017
Motor a pohonný reťazec
| Vŕtanie | 72 mm |
|---|---|
| Zdvih piestu | 49 mm |
| Výkon motora | 26 k |
| Otáčky za minútu pri max. výkone | 10000 ot./min. |
| Otáčky za minútu pri krútiacom momente | 8000 ot./min. |
| Štartér | Elektrický |
| Typ spojky | Viaceré doštičky v olejovom kúpeli |
| Prevodovka | Reťaz |
| Valce | 1 |
| Zdvihy piestov | Štvortaktný |
Predné odpruženie
| Predné odpruženie | Obrátená teleskopická vidlica |
|---|---|
| Značka | WP |
Zadné odpruženie
| Uchytenie tlmičov | priamy |
|---|---|
| Značka | WP |
Podvozok
| Rám | Chróm-molybdén |
|---|---|
| Typ rámu | Rúrkový |
Predné brzdy
| Typ | Jeden disk |
|---|---|
| Piest | Štyri piesty |
| Uchytenie tlmičov | Pevný strmeň |
| Technológia | radiálny |
Zadné brzdy
| Typ | Kotúč |
|---|---|
| Piest | Jeden piest |
| Uchytenie tlmičov | Plávajúci strmeň |
Rozmery a hmotnosti
| Šírka prednej pneumatiky | 110 mm |
|---|---|
| Výška prednej pneumatiky | 70 % |
| Priemer prednej pneumatiky | 17 palce |
| Šírka zadnej pneumatiky | 150 mm |
| Výška zadnej pneumatiky | 60 % |
| Priemer zadnej pneumatiky | 17 palce |
| Rázvor | 1367 mm |
| Výška sedadla | 800 mm |
| Objem palivovej nádrže | 11 l |
| Skupiny vodičských preukazov | A2 |
Cena KTM 200 Duke
Modelový rok
Aktuálne priemerné trhové ceny
KTM 200 Duke História
KTM 200 Duke 2021

26 k
129 kg
KTM 200 Duke 2020

26 k
KTM 200 Duke 2019

26 k
KTM 200 Duke 2018

26 k
KTM 200 Duke 2017

26 k
KTM 200 Duke 2016

26 k
199.5 cm3
129 kg
KTM 200 Duke 2015

26 k
199.5 cm3
129 kg
KTM 200 Duke 2014

26 k
199.5 cm3
129 kg
2 865,00 €priemerná trhová cena
KTM 200 Duke 2013

26 k
200 cm3
129 kg
3 030,00 €priemerná trhová cena
KTM 200 Duke 2012

26 k
199.5 cm3
126 kg
2 564,00 €priemerná trhová cena
ČASTO KLADENÉ OTÁZKY (FAQ) KTM 200 Duke
- Aká je aktuálna trhová cena modelu KTM 200 Duke?
- Aktuálna priemerná trhová cena modelu KTM 200 Duke, rok výroby 2013, je 3 210 EUR s priemerným nájazdom 14 002 km.
- Ktorý z nich je lepší? KTM 200 Duke alebo KTM 390 Duke?
- Tieto dva motocykle môžete porovnať tu. Všetky výhody a nevýhody porovnateľného modelu nájdete tu tade.
- Ako je to s dostupnosťou modelu KTM 200 Duke?
- V porovnaní s ostatnými motocyklami typu Naked bike je dostupnosť zlá. Na trhu je k dispozícii málo motocyklov KTM 200 Duke.
- Ako stabilná je cena ojazdeného motocykla KTM 200 Duke? A čo vývoj cien?
- Ak sa pozrieme na rok výroby 2015, cenová stabilita modelu KTM 200 Duke bola v porovnaní s ostatnými motocyklami typu Naked bike veľmi dobrá. Cenový trend v prvom roku bol -10 %, -5 % v druhom roku a -12 % v treťom roku.
- Ako populárny je model KTM 200 Duke?
- Na trhu je veľký dopyt po modeli KTM 200 Duke. Výsledky testov tohto modelu sa menej často čítajú na platforme 1000PS.
- Aký je zdroj údajov pre obsah tejto stránky?
- Údaje pochádzajú z online časopisu o motocykloch „1000PS“. Spoločnosť 1000PS bola založená v roku 2001. Spoločnosť sídli v Rakúsku. Väčšina obsahu je publikovaná v nemčine Tím však prezentuje aj videá z testov motocyklov v angličtine na YouTube. Tu nájdete 1000PS na Instagrame.
TOP porovnania
KTM 200 Duke Obrázky
Zdroj: 1000PS



















