Honda NSC Vision 110 2016
Nájdite technické údaje, ceny a recenzie.

Kľúčové špecifikácie Honda NSC Vision 110 2016
Motor a pohonný reťazec
| Vŕtanie | 50 mm |
|---|---|
| Zdvih piestu | 55 mm |
| Výkon motora | 8.4 k |
| Otáčky za minútu pri max. výkone | 8000 ot./min. |
| Krútiaci moment | 8.7 Nm |
| Otáčky za minútu pri krútiacom momente | 6500 ot./min. |
| Kompresný pomer | 9.5 |
| Štartér | Elektrický |
| Typ spojky | Odstredivá sila |
| Zapaľovanie | Digitálny, Tranzistor |
| Prevodovka | Remeň |
| Typ prevodovky | Variomatic |
| Valce | 1 |
| Zdvihy piestov | Štvortaktný |
| Ventily na valec | 2 |
| Ventily | OHC |
| Chladenie | Vzduch |
| Zdvihový objem | 108 cm3 |
Podvozok
| Rám | Oceľ |
|---|
Predné brzdy
| Značka | Brzdenie |
|---|
Zadné brzdy
| Typ | Bubon |
|---|
Rozmery a hmotnosti
| Šírka prednej pneumatiky | 80 mm |
|---|---|
| Výška prednej pneumatiky | 90 % |
| Priemer prednej pneumatiky | 14 palce |
| Šírka zadnej pneumatiky | 90 mm |
| Výška zadnej pneumatiky | 90 % |
| Priemer zadnej pneumatiky | 14 palce |
| Dĺžka | 1845 mm |
| Šírka | 670 mm |
| Výška | 1090 mm |
| Rázvor | 1255 mm |
| Výška sedadla | 755 mm |
| Pohotovostná hmotnosť | 102 kg |
| Objem palivovej nádrže | 5.5 l |
| Maximálna rýchlosť | 88 km/h |
| Skupiny vodičských preukazov | A1 |
Cena Honda NSC Vision 110
Modelový rok
Aktuálne priemerné trhové ceny
Honda NSC Vision 110 História
Honda NSC Vision 110 2025

9 k
109.5 cm3
100 kg
Honda NSC Vision 110 2024

9 k
109.5 cm3
100 kg
2 588,00 €priemerná trhová cena
Honda NSC Vision 110 2023

9 k
109.5 cm3
100 kg
2 549,00 €priemerná trhová cena
Honda NSC Vision 110 2022

9 k
109.5 cm3
100 kg
2 129,00 €priemerná trhová cena
Honda NSC Vision 110 2021

9 k
109.5 cm3
100 kg
2 428,00 €priemerná trhová cena
Honda NSC Vision 110 2020

8.4 k
108 cm3
102 kg
2 383,00 €priemerná trhová cena
Honda NSC Vision 110 2019

8.4 k
108 cm3
102 kg
Honda NSC Vision 110 2018

8.4 k
108 cm3
102 kg
Honda NSC Vision 110 2017

8.4 k
108 cm3
102 kg
Honda NSC Vision 110 2016

8.4 k
108 cm3
102 kg
Honda NSC Vision 110 2015

8.4 k
108 cm3
102 kg
Honda NSC Vision 110 2014

8.4 k
108 cm3
102 kg
Honda NSC Vision 110 2013

8.4 k
108 cm3
102 kg
Honda NSC Vision 110 2012

8.4 k
108 cm3
102 kg
FAQ pneumatiky Honda NSC Vision 110
ČASTO KLADENÉ OTÁZKY (FAQ) Honda NSC Vision 110
- Aká je aktuálna trhová cena modelu Honda NSC Vision 110?
- Aktuálna priemerná trhová cena modelu Honda NSC Vision 110, rok výroby 2025, je 2 590 EUR s priemerným nájazdom 94 km.
- Ktorý z nich je lepší? Honda NSC Vision 110 alebo Honda NSC Vision 110?
- Tieto dva motocykle môžete porovnať tu. Všetky výhody a nevýhody porovnateľného modelu nájdete tu tade.
- Ako je to s dostupnosťou modelu Honda NSC Vision 110?
- V porovnaní s ostatnými motocyklami typu Scooter je dostupnosť veľmi dobrá. Na trhu je k dispozícii veľmi veľa motocyklov Honda NSC Vision 110.
- Ako stabilná je cena ojazdeného motocykla Honda NSC Vision 110? A čo vývoj cien?
- Ak sa pozrieme na rok výroby 2014, cenová stabilita modelu Honda NSC Vision 110 bola v porovnaní s ostatnými motocyklami typu Scooter normálna. Cenový trend v prvom roku bol -2 %, +1 % v druhom roku a -15 % v treťom roku.
- Ako populárny je model Honda NSC Vision 110?
- Na trhu je veľmi veľký dopyt po modeli Honda NSC Vision 110. Výsledky testov tohto modelu sa menej často čítajú na platforme 1000PS.
- Aký je zdroj údajov pre obsah tejto stránky?
- Údaje pochádzajú z online časopisu o motocykloch „1000PS“. Spoločnosť 1000PS bola založená v roku 2001. Spoločnosť sídli v Rakúsku. Väčšina obsahu je publikovaná v nemčine Tím však prezentuje aj videá z testov motocyklov v angličtine na YouTube. Tu nájdete 1000PS na Instagrame.
TOP porovnania
Honda NSC Vision 110 Obrázky
Zdroj: 1000PS















Zobraziť viac obrázkov















